Menu
RSS
Kolekcja Barro wyróżniona w konkursie Dobry Design 2019

Kolekcja Barro wyróżniona w konkursie Dobry Design 2019

  • Grupa Paradyż

6 grudnia w Centrum Praskim Koneser w Warszawie odbyła się kolejna edycja Forum Dobrego Designu. Spotkanie architektów i projektantów wnętrz, a także producentów i dystrybutorów zwieńczyła uroczysta gala, podczas której ogłoszono laureatów konkursu Dobry Design 2019. W kategorii Przestrzeń Łazienki wyróżnienie otrzymała kolekcja Barro Ceramiki Paradyż.

Kolekcja Barro wyróżniona w konkursie Dobry Design 2019
Aldona Chudzicka, dyrektor działu Rozwoju Produktu w Ceramice Paradyż odbiera wyróżnienie dla kolekcji Barro / fot. Paweł Pawłowski

Wyróżniona wielkoformatowa kolekcja Barro, dostępna m.in. w formacie 89,8 x 179,8 cm, inspirowana jest naturalną elegancją czarnego kamienia i surowym charakterem metamorficznych skał, co umożliwia wykreowanie wytwornej i zarazem stonowanej przestrzeni. Składające się na nią matowe płytki w odcieniu Nero, z wyraźną strukturą i subtelnym rysunkiem marmuru, sprostają wymaganiom każdego miłośnika luksusu, a dzięki jakości i wyjątkowemu designowi pozwolą na nieograniczone możliwości aranżacyjne, począwszy od przestrzeni salonu, kuchni, aż po łazienkę. Kolekcja przeznaczona jest do układania na ścianach, podłogach czy elewacji budynków.

Kolekcja Barro wyróżniona w konkursie Dobry Design 2019

Konkurs Dobry Design skierowany jest do producentów oraz dystrybutorów z zakresu wyposażenia i wystroju wnętrz, a jego celem jest wyłonienie najciekawszych produktów. Siłą przedsięwzięcia jest profesjonalne jury złożone z ponad 150 architektów i projektantów wnętrz, którzy oceniają zgłoszone produkty, dając w ten sposób swoją rekomendację wszystkim urządzającym własne mieszkania. W tegorocznej edycji do konkursu zgłoszono ponad 200 produktów w 12 kategoriach.

Kolekcja Barro wyróżniona w konkursie Dobry Design 2019
Laureaci konkursu Dobry Design 2019 / fot. Paweł Pawłowski

 

Dodaj komentarz

Zanim napiszesz komentarz, zapoznaj się z Regulaminem korzystania z Portalu.

Komentarze są moderowane. Komentarz pojawi się po zaakceptowaniu go przez moderatora.
Nie będą publikowane komentarze zawierające treści sprzeczne z obowiązującym prawem, treści naruszające prawa osób trzecich, stanowiące materiały informacyjne, reklamowe lub promocyjne oraz zawierające odnośniki do innych stron. Nie będą również akceptowane wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, również w formie skrótu, bądź wykropkowane.

Nie będą publikowane komentarze pisane w całości lub fragmentami wyłącznie dużymi literami. Używanie Caps Locka uznawane jest za krzyk.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za opinie wyrażane przez czytelników w komentarzach.

Kod antyspamowy
Odśwież

Reklama

Przeczytaj również: