Menu
RSS
14 Pereł Ceramiki UE 2016 dla Grupy Paradyż

14 Pereł Ceramiki UE 2016 dla Grupy Paradyż

  • Grupa Paradyż

Rozstrzygnięcie konkursu Perły Ceramiki UE 2016 przyniosło Grupie Paradyż aż 14 statuetek, w tym nagrodę główną – Wielką Perłę Ceramiki z Diamentami. Nagrodzone kolekcje wyróżniają się wpisującym w światowe trendy wzornictwem, różnorodnością formatów oraz najwyższą jakością.

14 Pereł Ceramiki UE 2016 dla Grupy ParadyżAnna Tępińska Marcinek, Współwłasciciel i Wiceprezes Zarządu Grupy Paradyż

Uroczysta Gala Laureatów konkursu Perły Ceramiki UE 2016 odbyła się 2 lutego w Warszawskim Domu Technika NOT. Konkurs jest jednym z najważniejszych wydarzeń branżowych, którego celem jest wyłonienie najpiękniejszych i wyróżniających się najwyższą jakością kolekcji płytek ceramicznych dostępnych na polskim rynku. Organizowany jest przez branżowy kwartalnik „Wokół Płytek Ceramicznych” wspólnie z CAD Projekt K&A i odbywa się pod honorowym patronatem Stowarzyszenia Architektów Polskich oraz Polskiego Stowarzyszenia Projektantów Wnętrz.

W tym roku Grupa Paradyż zdobyła łącznie 14 statuetek. Perły Ceramiki UE 2016 zostały przyznane kolekcjom ściennym FAVARO, MOLI oraz ESTEN, ścienno-podłogowym ELANDA/ELANDO i LATERIZIO/LATERIZ, gresom szkliwionym MENFI, OPTIMAL oraz HERRERA, a także kolekcji gresu DUROTEQ. Tytuł Perła Ceramiki Dystrybutorów otrzymały kolekcje FAVARO, ELANDA/ELANDO i ESTEN, natomiast Perłą Ceramiki Projektantów, przyznawaną przez użytkowników programu CAD Decor 2016, nagrodzono kolekcję ESTEN.

14 Pereł Ceramiki UE 2016 dla Grupy ParadyżPrzedstawiciele Grupy Paradyż z nagrodami Perły Ceramiki

Grupa Paradyż otrzymała także Wielką Perłę Ceramiki UE 2016 z Diamentami. Każdego roku trafia ona do firmy, która zdobyła najwięcej nominacji i nagród w danej edycji konkursu. Nagroda ta jest potwierdzeniem, że produkty Grupy Paradyż cieszą się niezmiennym uznaniem rynku i klientów. Nagrodę odebrała Anna Tępińska-Marcinek, Współwłaściciel i Wiceprezes Zarządu Grupy Paradyż.

Dodaj komentarz

Zanim napiszesz komentarz, zapoznaj się z Regulaminem korzystania z Portalu.

Komentarze są moderowane. Komentarz pojawi się po zaakceptowaniu go przez moderatora.
Nie będą publikowane komentarze zawierające treści sprzeczne z obowiązującym prawem, treści naruszające prawa osób trzecich, stanowiące materiały informacyjne, reklamowe lub promocyjne oraz zawierające odnośniki do innych stron. Nie będą również akceptowane wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, również w formie skrótu, bądź wykropkowane.

Nie będą publikowane komentarze pisane w całości lub fragmentami wyłącznie dużymi literami. Używanie Caps Locka uznawane jest za krzyk.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za opinie wyrażane przez czytelników w komentarzach.

Kod antyspamowy
Odśwież

Reklama

Przeczytaj również: