Menu
RSS
Karnawał w Ósemce

Karnawał w Ósemce

  • Elżbieta Wiktorowicz

Karnawał w Ósemce

Karnawał to czas lubiany nie tylko przez dorosłych, czekają na niego również najmłodsi. To czas, w którym możemy zmieniać się w kogoś innego. W Przedszkolu Nr 8 w Opocznie do balu przygotowywaliśmy się już od poniedziałku, 4 lutego.

Dzieci wykonywały maski, razem z paniami dekorowały sale. Skorzystały nawet dzieci, które dopiero myślą z rodzicami o edukacji w przedszkolu, gdyż w tym dniu odbył się Dzień Otwarty, podczas którego jedną z atrakcji były również wesołe zabawy przy muzyce.

Karnawał w Ósemce

07 lutego zaś do przedszkola już od samego rana przybywała cała plejada gwiazd bajkowych: księżniczek, rycerzy, różnych zwierzątek, przybył spider- men, Batman, nie zabrakło służb mundurowych: strażaków, żołnierzy, policjantów, nie sposób wszystkich wymienić.

Pod czujnym okiem swoich nauczycielek oraz pana Tomka i pani Kamili bawiliśmy się aż do obiadu. Bal się skończył, ale karnawał nadal trwa, więc można wykorzystać jeszcze ulubiony strój i urządzić bal na przykład w domu i niech muzyka dalej gra...

Dodaj komentarz

Zanim napiszesz komentarz, zapoznaj się z Regulaminem korzystania z Portalu.

Komentarze są moderowane. Komentarz pojawi się po zaakceptowaniu go przez moderatora.
Nie będą publikowane komentarze zawierające treści sprzeczne z obowiązującym prawem, treści naruszające prawa osób trzecich, stanowiące materiały informacyjne, reklamowe lub promocyjne oraz zawierające odnośniki do innych stron. Nie będą również akceptowane wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, również w formie skrótu, bądź wykropkowane.

Nie będą publikowane komentarze pisane w całości lub fragmentami wyłącznie dużymi literami. Używanie Caps Locka uznawane jest za krzyk.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za opinie wyrażane przez czytelników w komentarzach.

Kod antyspamowy
Odśwież

Reklama

Przeczytaj również: