Menu
RSS
Karnawałowe nastroje Ósemki

Karnawałowe nastroje Ósemki

  • Mateusz

Karnawałowe nastroje Ósemki

10 lutego przedszkolaki z Przedszkola Nr 8 w Opocznie na czele z panią dyrektor Małgorzatą Buczyńską oraz nauczycielkami, prezentowały na deskach Miejskiego Domu Kultury swoim rodzicom i krewnym swoje umiejętności taneczno- wokalne, oraz aktorskie.

Cała oprawa zdecydowanie przypominała o trwającym nadal karnawale. Było kolorowo, głośno i bardzo wesoło. Wszystkie dzieci zaprezentowały się również w repertuarze angielskim, zaś układy taneczne pod kierunkiem pana Tomka oraz pani Kamili ze szkoły tańca Tico, nie sprawiały dzieciom trudności. Można więc się spodziewać, że dla niektórych na pewno nie będzie to koniec przygody z tańcem.

Karnawałowe nastroje Ósemki

Dzieci swoimi występami przeniosły wszystkich w świat muzyki disco, pop, ale również do filharmonii jak i na ring bokserski.

Duże brawa należą się pani dyrektor Małgorzacie Buczyńskiej, która jako gospodyni wieczoru bawiła gości również swoim występem wcielając się w postać Maryli Rodowicz w piosence „Małgośka”.

Karnawałowe nastroje Ósemki

Całość występów zakończyła wspólna sesja fotograficzna. Czas szybko minął, zostały jednak miłe wspomnienia, zdjęcia i plany karnawałowe na przyszły rok.

Bernadeta Mikołowska
Elżbieta  Wiktorowicz

Dodaj komentarz

Zanim napiszesz komentarz, zapoznaj się z Regulaminem korzystania z Portalu.

Komentarze są moderowane. Komentarz pojawi się po zaakceptowaniu go przez moderatora.
Nie będą publikowane komentarze zawierające treści sprzeczne z obowiązującym prawem, treści naruszające prawa osób trzecich, stanowiące materiały informacyjne, reklamowe lub promocyjne oraz zawierające odnośniki do innych stron. Nie będą również akceptowane wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, również w formie skrótu, bądź wykropkowane.

Nie będą publikowane komentarze pisane w całości lub fragmentami wyłącznie dużymi literami. Używanie Caps Locka uznawane jest za krzyk.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za opinie wyrażane przez czytelników w komentarzach.

Kod antyspamowy
Odśwież

Reklama

Przeczytaj również: