Dzień Przedszkolaka w opoczyńskich placówkach

Drukuj

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 
edukacja   Dzień Przedszkolaka   przedszkole   przedszkola Opoczno   święto przedszkolaka   edukacja przedszkolna  

W piątek, 20 września w przedszkolach w całej Polsce rozlegał się wesoły gwar i śmiech z okazji Dnia Przedszkolaka. Tego dnia opoczyńskie przedszkola publiczne tj. Przedszkole nr 2, Przedszkole nr 4, Przedszkole nr 5, Przedszkole nr 6 i Przedszkole nr 8 po raz drugi zintegrowały się we wspólnym kolorowym marszu w celu promocji wychowania przedszkolnego.

Inicjatorem tego spotkania było Przedszkole nr 6 z Grupą Żłobkową „Zielona Dolinka” w Opocznie.

Plac za MDK w Opocznie zamienił się w prawdziwą balonową krainę uśmiechu i radości. Życzenia z okazji Dnia Przedszkolaka złożyli przedstawiciele opoczyńskiego magistratu: Tomasz Łuczkowski, zastępca burmistrza miasta Opoczna, Piotr Stempniak, dyrektor Wydziału Promocji i Kultury oraz Zdzisław Miękus, dyrektor MDK.

Na koniec spotkania zaproszeni goście wspólnie z dyrektorkami opoczyńskich przedszkoli wysłali do nieba marzenia przedszkolaków ukryte w balonikach i wspólnie z dziećmi odśpiewali „Hymn Przedszkolaka”.

Kolejną atrakcja były wesołe tańce pod kierunkiem instruktor fitness i tańca Małgorzaty Nasulewicz.

Panie przedszkolanki składają również serdeczne podziękowania policjantom z KPP w Opocznie, którzy przez cały czas czuwali nad bezpieczeństwem najmłodszych.

Warto zaznaczyć, że wspólna zabawa dostarczyła dzieciom kolejnych okazji do świętowania i czerpania radości z bycia przedszkolakiem, której celem była integracja opoczyńskich przedszkoli oraz promocja miasta Opoczna.

ZWIŃ

Proponowane artykuły: