Dzień Otwarty w opoczyńskim szpitalu

Drukuj
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Z okazji Światowego Dnia Zdrowia oraz uroczystości "100-lecie odrodzonego lecznictwa szpitalnego w Opocznie" Szpital Powiatowy im. Edmunda Biernackiego w Opocznie zaprasza 8 kwietnia 2019 roku na Dzień Otwarty.

Z okazji Światowego Dnia Zdrowia oraz uroczystości "100-lecie odrodzonego lecznictwa szpitalnego w Opocznie" dnia 8 kwietnia 2019 r. w SP ZOZ Szpitalu Powiatowym im. Edmunda Biernackiego w Opocznie zorganizowany zostanie Dzień Otwarty, w ramach którego będzie można wykonać szereg bezpłatnych badań, konsultacji oraz obejrzeć pokazy ratownictwa medycznego oraz pierwszej pomocy dla przedszkolaków.

W związku z uroczystościami 100-lecia odsłonięta zostanie także tablica upamiętniająca uruchomienie pierwszej lecznicy w Opocznie.

W kościele św. Bartłomieja odbędzie się Msza Święta z uroczystym nadaniem Sztandaru, po zakończeniu której w Starostwie Powiatowym odbędzie się blok konferencji z udziałem zaproszonych gości. W czasie uroczystości wręczone zostaną również medale oraz wyróżnienia dla zasłużonych.

Program Dnia Otwartego:

9:00-12:00 - Szpital Powiatowy w Opocznie, ul. Partyzantów 30 (parking SOR)
10:00 - odsłonięcie tablicy upamiętniającej 100-lecie odrodzonego lecznictwa szpitalnego w Opocznie
11:00 - Msza święta w kościele p.w. św. Bartłomieja w Opocznie z nadaniem sztandaru
12:30 - uroczyste otwarcie w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Opocznie

 

 

ZWIŃ

Proponowane artykuły: