Koncert pełen emocji

Drukuj
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
Miejski Dom Kultury   MDK Opoczno   Dzień Matki   Śpiewająca Rodzina Kaczmarków   koncert w MDK  


Zdzisław Miękus, dyrektor Miejskiego Domu Kultury dziękuje artystom za pełen emocji koncert.

Takich wydarzeń jak to po prostu się nie zapomina. W piątkowy wieczór, z okazji Dnia Matki, w Miejskim Domu Kultury odbył się koncert Śpiewającej Rodziny Kaczmarków. To rodzinny zespół śpiewaków operowych w skład, którego oprócz rodziców: Iwony i Piotra wchodzą również ich muzycznie uzdolnieni synowie: Adam i Wojciech.

Rodzina koncertuje ze sobą od ponad czterech lat. W jej repertuarze znajdują się najbardziej znane i lubiane operetki, piosenki musicalowe, światowe przeboje gwiazd estrady, muzyka włoska, hiszpańska oraz muzyka filmowa.

Śpiewająca Rodzina Kaczmarków oczarowała opoczyńską publiczność. Wyjątkowe aranżacje zaprezentowanych utworów oraz ich niecodzienne interpretacje skradły serca widowni.

Wielokrotne wywoływanie artystów do bisów oraz kilkuminutowe owacje stanowiły najlepszą recenzję tego co działo się na scenie MDK. Za pełen muzycznych emocji wieczór w imieniu Dariusza Kosno, burmistrza Opoczna i własnym rodzinie Kaczmarków podziękował Zdzisław Miękus, dyrektor Miejskiego Domu Kultury.

O miłym przyjęciu w Opocznie mówiła m.in. Iwona Kaczmarek. Zaznaczyła ona, że koncert w MDK był dla niej niezwykłym przeżyciem. Profesjonalna organizacja wydarzenia oraz zaangażowanie publiczności były tym na co śpiewaczka zwróciła szczególną uwagę.

 

ZWIŃ

Proponowane artykuły: