65. Ogólnopolski Konkurs Recytatorski

Drukuj
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
Miejski Dom Kultury   MDK Opoczno   konkurs   Ogólnopolski Konkurs Recytatorski  

Zarząd Główny Towarzystwa Kultury Teatralnej w Warszawie ogłosił 65. edycję Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego. Miejski Dom Kultury w Opocznie jest organizatorem eliminacji powiatowych, które odbędą się 10 marca 2020 roku (wtorek) od godz. 10.00 w sali kameralnej MDK.

Konkurs jest imprezą otwartą o charakterze artystyczno-edukacyjnym. Adresowany do uczniów szkół ponadpodstawowych, studentów oraz osób dorosłych. Prowadzony jest w formie czterech odrębnych turniejów: recytatorskiego, „wywiedzione ze słowa”, teatrów jednego aktora i poezji śpiewanej.

Na zgłoszenia (czytelnie wypełniona karta zgłoszenia i klauzula informacyjna) do eliminacji powiatowych w Opocznie czekamy do 06.03.2020 r. Nasz adres: Miejski Dom Kultury, ul. Biernackiego 4, 26 - 300 Opoczno (tel./fax 44 7361410, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.).

Regulamin oraz karty zgłoszenia dostępne są w załącznikach na stronie internetowej MDK w Opocznie.

Eliminacje rejonowe odbędą się w siedzibie MOK w Piotrkowie Tryb. al. 3 Maja 12, 04.04.2020 r. od godz. 9.00.

Osobą odpowiedzialną za realizację OKR-u w Miejskim Domu Kultury w Opocznie jest Agata Andrzejewska, tel. 887 330 130, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Serdecznie zapraszamy do udziału.

ZWIŃ

Proponowane artykuły: