Luty w Kinie MDK

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

W nadchodzącym miesiącu Kino MDK zagra aż 3 premiery.

Dla dorosłych wielkie kino - "1917". Są filmy, które od biedy można zobaczyć na telewizorze w domu. Ale są też takie, których oglądanie w telewizorze to jak lizanie lizaka przez szybę. "1917" to kino z wielkim rozmachem dla którego odpowiedni jest tylko ogromny ekran. A taki właśnie mamy! Zapraszamy już od najbliższego piątku.

Kolejną premierą dla niewątpliwie dorosłych jest budzący emocje film "365 dni". Zmysłowe kino niewątpliwie zainteresuje nie tylko wielbicieli książki, na której zostało oparte. U nas zaraz po walentynkach.

Dla dzieci opoczyńskie kino ma równie smakowity i premierowy repertuar - "Szybcy i śnieżni" to zwariowana kreskówka o grupie przyjaciół szykujących się do wyścigu saneczkowego. U nas, tej zimy, śniegu brak ale można się nim nacieszyć w naszym kinie.

Następnie królewna Śnieżka w zupełnie nowej odsłonie. Oj, może wielu zaskoczyć wyglądem, charakterem i energią. Śnieżka nie czeka biernie na swego rycerza - Śnieżka bierze sprawy w swoje ręce! „Śnieżka i fantastyczna siódemka” od 15 lutego.

 

 

Kontakt

Opoczno.info - Niezależny Portal Miejski

26-300 Opoczno

ul. Słowackiego 5

Telefon: 510 530 704

e-mail: redakcja@opoczno.info

Sprzedaż powierzchni reklamowej:
reklama@opoczno.info

Listy do redakcji prosimy kierować na adres:
listy_do_redakcji@opoczno.info

Top
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Dalsze informacje OK Nie zgadzam się