Podziękowania od Prezydenta RP

Drukuj
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Podziękowania od Prezydenta RPDyrektor opoczyńskiego muzeum Tomasz Łuczkowski otrzymał podziękowania od Bronisława Komorowskiego Prezydenta RP za wkład pracy w organizację Dożynek Prezydenckich w Spale.

Spotkanie podsumowujące spalskie dożynki odbyło się 5 listopada w Pałacu Prezydenckim w Warszawie. Zebranych przywitał Dariusz Młotkiewicz Zastępca Szefa Kancelarii Prezydenta RP, który był jednocześnie przewodniczącym komitetu organizacyjnego Święta Plonów w Spale. Obowiązki gospodarza pełniła Anna Komorowska małżonka Prezydenta.

Podziękowania od Prezydenta RPWszystkim instytucjom zaangażowanym w prace przy dożynkach prezydenckich wręczono podziękowania. Wśród osób wyróżnionych przez Prezydenta znalazł się Tomasz Łuczkowski, dyrektor opoczyńskiego muzeum. Był on odpowiedzialny za organizację konkursu na „Najładniejszy wieniec dożynkowy o nagrodę Prezydenta RP” oraz korowód dożynkowy. Podziękowania wręczył pan Dariusz Młotkiewicz, który jednocześnie zaprosił do współpracy w przyszłym roku.

ZWIŃ

Proponowane artykuły: