Zatrzymani za obrót amfetaminą

Drukuj
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
KPP Opoczno   Policja Opoczno   udzielanie narkotyków   zatrzymanie za handel narkotykami  

Opoczyńscy policjanci zatrzymali trzech mężczyzn podejrzanych o posiadanie i handel narkotykami. Dwóch z nich zostało objętych dozorem policyjnym, wobec kolejnego sąd zastosował tymczasowy areszt.

Opoczyńscy policjanci z wydziału dochodzeniowo-śledczego uzyskali informacje, z których wynikało, że trzech mężczyzn w wieku 23, 25 i 28 lat, posiada i udziela amfetaminę innym osobom. O ustaleniach śledczych zostali powiadomieni opoczyńscy kryminalni.

Skoordynowane działania funkcjonariuszy z obu wydziałów, potwierdziły informacje i doprowadziły do zatrzymania trzech mężczyzn podejrzanych o posiadanie i wprowadzenie do obrotu znacznej ilości amfetaminy. 23-latek i 28-latek zostali zatrzymani w miejscu zamieszkania na terenie województwa mazowieckiego. Zatrzymanie 25-latka miało miejsce na terenie powiatu opoczyńskiego. Podczas przeszukania w miejscu zamieszkania 23-latka policjanci zabezpieczyli 34,5 grama amfetaminy.

Kolejne ustalenia w sprawie i zebrane dowody potwierdziły, że zarówno 23-latek jak też 25-latek, co najmniej kilkadziesiąt razy udzielali narkotyków innym osobom. Najstarszy z mężczyzn 28-letni mieszkaniec województwa mazowieckiego usłyszał zarzut posiadania środków psychotropowych. Decyzją sądu 23-latek za posiadanie znacznej ilości narkotyków trafił na trzy miesiące do aresztu.

Pozostali dwaj mężczyźni zostali objęci dozorem policyjnym. Najmłodszy z zatrzymanych usłyszał zarzuty posiadania znacznej ilości narkotyków i wprowadzania do obrotu znacznej ilości narkotyków. Grozi mu kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności. Pozostali mężczyźni usłyszeli zarzuty posiadania i udzielania substancji odurzających, co zagrożone jest karą pozbawienia wolności do 3 lat.

ZWIŃ

Proponowane artykuły: