Otwarcie ul. Piotrkowskiej dla ruchu kołowego

Drukuj

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
komunikat   zmiana organizacji ruchu   remont CMK   zamknięta ulica Piotrkowska  

27 września 2019 roku zostanie przywrócony ruch kołowy pod wiaduktem kolejowym Centralnej Magistrali Kolejowej na ulicy Piotrkowskiej.

Jak informuje SARINŻ Sp. z o.o., 27 września 2019 roku, o godzinie 15:00 otwarty zostanie przejazd pod wiaduktem kolejowym Centralnej Magistrali Kolejowej na ulicy Piotrkowskiej.

Prace remontowe prowadzone są w ramach zadania "Modernizacja 14 obiektów inżynieryjnych wraz z przebudową dróg technologicznych na szlaku Idzikowice - Opoczno Południe w ramach projektu "modernizacja linii kolejowej nr 4 - Centralna Magistrala Kolejowa. Etap II"

 

 

UWAGA!

W związku z pojawiającymi się informacjami, że jeden z etapów prac przy wiadukcie w ciągu ulicy Piotrkowskiej ma przypaść na okres 30 października - 18 listopada, pragnę poinformować, iż wiadukt w okresie Święta Zmarłych ma być przejezdny.

Wystosowałem do wykonawcy zapytanie wraz z prośbą o przesunięcie rozpoczęcia tego etapu prac na 4 listopada, na które oczekuję odpowiedzi.
Jednocześnie przeprowadziłem rozmowę telefoniczną z Kierownikiem robót, Przemysławem Madejem, który zapewnił iż w okresie Święta Zmarłych wykonawca podejmie starania, żeby wiadukt był przejezdny co najmniej w ruchu wahadłowym.

ZWIŃ

Proponowane artykuły: