Burmistrz podziękował nauczycielom

Drukuj

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

 Burmistrz podziękował nauczycielom / fot.: UM OpocznoW Urzędzie Miejskim w Opocznie odbyła się uroczystość wręczenia dorocznych nagród Burmistrza Opoczna, przyznanych wyróżniającym się nauczycielom z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Burmistrz podziękował nagrodzonym nauczycielom za wkład pracy w wychowanie młodego pokolenia od którego tak wiele dzisiaj zależy.

W gronie wyróżnionych znaleźli się: Anna Wrońska ZSS nr 1 w Opocznie, Anna Bobrowska ZSS nr 1 w Opocznie, Marek Śmigiel ZSS Nr 2 w Opocznie, Aneta Tokarska ZSS nr 3 w Opocznie, Grażyna Ewa Mazur ZSS nr 3 w Opocznie, Marta Wijata ZS w Ogonowicach, Małgorzata Wijata SP w Bielowicach, Mariusz Biskup SP w Kraśnicy, Bożena Kata SP w Libiszowie, Teresa Woźniak Przedszkole nr 5 w Opocznie, Lucyna Pecyna Przedszkole nr 6 w Opocznie, Małgorzata Buczyńska Przedszkole nr 8 w Opocznie.

W imieniu nagrodzonych głos zabrała dyrektorka ZSS nr 3 w Opocznie Aneta Tokarska, dziękując za współpracę i zrozumienie w ciężkich chwilach jakie niesie ze sobą praca nauczycieli, podkreślając iż otrzymane nagrody są bodźcem do dalszej pracy z młodzieżą.

Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy.

ZWIŃ

Proponowane artykuły: