Wielki Test Języka Angielskiego - po raz pierwszy w Opocznie!

Drukuj
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Wielki Test Języka Angielskiego - po raz pierwszy w Opocznie! / fot.: Chelsea14 września 2014 Opoczno i pozostałe 76 miast Polski ogarnął szał testowania. W sali kinowej MDK mieszkańcy naszego miasta po raz pierwszy mogli wziąć udział w Wielkim Teście Języka Angielskiego.

Akademia Języków Obcych Chelsea postanowiła dołączyć do akcji testowania Polaków jako organizator lokalny naszego miasta. Chcemy promować naukę języka angielskiego, umożliwić mieszkańcom bezpłatne sprawdzenie kompetencji języka angielskiego oraz udowodnić, że Opoczno zna angielski.

Jest to już trzecia edycja wydarzenia w Polsce a pierwsza w Opocznie. W 2014 roku raz pierwszy WTJA był tworzony we współpracy z ETS Global, co oznacza, że opocznianie mieli jedyną i niepowtarzalną okazję bezpłatnego sprawdzenia znajomości języka angielskiego przystępując do najbardziej prestiżowych egzaminów na świecie!

Test w Opocznie napisało około 50 osób. Wśród uczestników byli uczniowie podstawówek,gimnazjów, szkół średnich, studenci oraz osoby dorosłe. Wyniki opocznianie otrzymają za kilka dni. Do wiadomości publicznej zostanie podana natomiast średnia wyników naszych mieszkańców.

Honorowy patronat nad testem objął starosta opoczyński Marek Ksyta.

Po teście odbyło się losowanie atrakcyjnych nagród dla uczestników ufundowanych przez sponsorów i partnerów:

Na następną edycje Wielkiego Testu zapraszamy już za rok!

ZWIŃ

Proponowane artykuły: