IX edycja Policyjnej Akademia Bezpieczeństwa

Drukuj
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

IX edycja Policyjnej Akademia BezpieczeństwaZespół ds. Nieletnich i Patologii Komendy Powiatowej Policji w Opocznie realizuje w ramach prewencji kryminalnej na terenie powiatu opoczyńskiego program pod nazwą „Policyjna Akademia Bezpieczeństwa”. Jest to program (konkurs) skierowany dla uczniów klas drugich szkół podstawowych i obejmuje test wiedzy o bezpieczeństwie oraz test sprawnościowy.

Szkoły decydujące się na udział w konkursie organizują we własnym zakresie etap szkolny /test wiedzy i tor przeszkód/, a następnie przesyłają do 26 września 2014 roku pisemne powiadomienie z podaniem składu zwycięskiej drużyny /dziewczyna i chłopiec/ oraz jej opiekuna, którzy wezmą udział w eliminacjach powiatowych organizowanych już przez Komendę Powiatową Policji w Opocznie. Pisemne powiadomienie można przesłać pocztą na adres: Komenda Powiatowa Policji w Opocznie ul. Aleja Dąbrówki 1, faksem na numer 044-754-61-58, 044-754-61-09 lub doręczyć osobiście. Eliminacje powiatowe zostaną przeprowadzone do dnia 17 października 2014 roku.

Regulamin konkursu, schemat toru przeszkód i sposób jego pokonania oraz formularz zgłoszeniowy dla szkół znajdują się na stronie internetowej: www.komisarz-blysk.pl

ZWIŃ

Proponowane artykuły: