Patronat medialny

Drukuj
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Organizujesz imprezę kulturalną, zawody sportowe, ciekawe wydarzenie lub akcję społeczną i chcesz o niej poinformować szersze grono odbiorców? Zapraszamy do współpracy.

Portal Opoczno.info oferuje nieodpłatną promocję wszelkich imprez i wydarzeń kulturalnych, sportowych i rozrywkowych w formie patronatu medialnego.

Patronat jest przyznawany wydarzeniom i imprezom o charakterze regionalnym, ogólnopolskim i międzynarodowym, nie stojącym w sprzeczności z obowiązującym prawem.

W ramach patronatu medialnego oferujemy:

Jako patron medialny oczekujemy:

Wymagania techniczne:

Nawiązujemy współpracę z:

 

Zasady ubiegania się o patronat medialny Portalu Opoczno.info

  1. O patronat medialny może ubiegać się każdy organizator imprezy bądź wydarzenia kulturalnego, sportowego lub rozrywkowego o zasięgu lokalnym, regionalnym, ogólnopolskim czy międzynarodowym.
  2. Ubiegać się o patronat medialny Portalu Opoczno.info można poprzez wypełnienie i wysłanie formularza zgłoszeniowego znajdującego się poniżej lub przesłanie zaproszenia do objęcia patronatem medialnym.
  3. Szczegóły współpracy są uzgadniane indywidualnie, zależnie od charakteru imprezy i grupy docelowej.
  4. Patronat udzielany jest na zasadzie dobrowolności współpracy obu stron i nie pociąga za sobą żadnych zobowiązań i skutków prawnych.
  5. Portal Opoczno.info nie ponosi odpowiedzialności za treść publikacji o imprezach. Za błędne bądź nieaktualne informacje o wydarzeniu odpowiada organizator.
  6. Portal Opoczno.info zastrzega sobie możliwość udzielenia odpowiedzi na wybrane zaproszenia/ wnioski.
  7. Portal Opoczno.info zastrzega sobie prawo do rezygnacji i cofnięcia decyzji o udzieleniu patronatu medialnego.
  8. Wypełniony formularz lub zaproszenie do objęcia patronatem medialnym należy przesyłać nie później niż na dwa tygodnie (14 dni) przed rozpoczęciem imprezy na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  9. W celu uzyskania dodatkowych informacji prosimy o kontakt e-mailowy na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefoniczny pod nr +48 510 530 704

Załączniki:

 

ZWIŃ

Proponowane artykuły: