×

Błąd

[SIGPLUS_EXCEPTION_SOURCE] Image source is expected to be a full URL or a path relative to the image base folder specified in the back-end but /2015/04/policjant/ is neither a URL nor a relative path to an existing file or folder.

Ciężko ranny policjant, napastnik postrzelony

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Tragiczny finał miała interwencja domowa w Opocznie przy ul. Sienkiewicza. Jeden z interweniujących policjantów został ciężko ranny. 

29 kwietnia o godzinie 13:25 wpłynęła prośba o interwencję. 61-letnia kobieta zgłosiła konflikt z synem, który był bardzo agresywny i pobudzony. Na miejsce wysłano patrol złożony z dwóch dzielnicowych.

Na miejscu, 35-letni Adam F. zaatakował jednego z policjantów nożem, raniąc go w okolicach pachwiny. Drugi z funkcjonariuszy użył wobec napastnika broni i ranił go w nogę. 

Nóż, którym raniono policjanta / fot.: KPP OpocznoRzecznik KPP Opoczno, asp. Barbara Stępień:

{play}images/audio/2015/20150429-policjant.mp3{/play}

Policjant w ciężkim stanie odwieziony został śmigłowcem LPR do szpitala w Łodzi.

Raniony policjant to Michał Chłopek, 30-letni dzielnicowy z dziewięcioletnim stażem. Okoliczności zdarzenia bada policja pod nadzorem prokuratury.

{gallery}/2015/04/policjant/{/gallery}

Policja apeluje o oddawanie krwi grupy A Rh+ dla rannego policjanta. Krew można oddać w każdym Punkcie Krwiodawstwa. Podczas oddawania krwi należy zaznaczyć, że jest ona przeznaczona dla Michała Chłopka, który trafił do szpitala im. Kopernika w Łodzi.

Transport rannego policjanta do śmigłowca LPR:

http://www.youtube.com/watch?v=OVWH0Ih8Log

Aktualizacja!
U ranionego policjanta uszkodzeniu uległa tętnica udowa, przez co stracił bardzo dużo krwi. Gdy na miejscu pojawili się ratownicy, był już w tzw. wstrząsie krwotocznym. Jak poinformowała rzeczniczka Szpitala im. Kopernika w Łodzi, funkcjonariusz prosto ze śmigłowca trafił na salę operacyjną. 

Michał Chłopek jest po operacji. Został już wybudzony ze śpiączki. Jego stan określany jest jako stabilny, ale cały czas jego życie jest zagrożone.

 

Kontakt

Opoczno.info - Niezależny Portal Miejski

26-300 Opoczno

ul. Słowackiego 5

Telefon: 510 530 704

e-mail: redakcja@opoczno.info

Sprzedaż powierzchni reklamowej:
reklama@opoczno.info

Listy do redakcji prosimy kierować na adres:
listy_do_redakcji@opoczno.info

Top
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.