Fanga Team wygrywa turniej siatkonogi FENIKSÓWKA 2018

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

W rozegranym 15 grudnia w Opocznie amatorskim turnieju siatkonogi trójek "Feniksówka 2018", wystąpiło 16 zgłoszonych drużyn. Turniej zorganizowany przez LKS Feniks Opoczno oraz Gminę Opoczno wygrała drużyna Fanga Team.

W pierwszej fazie turnieju rozlosowano drużyny do czterech grup eliminacyjnych w których grano systemem każdy z każdym jeden set do 11 punktów. Do fazy ćwierćfinałowej awansowały dwie najlepsze drużyny z każdej z grup. Faza ćwierćfinałowa rozgrywana do wygranego jednego seta do 11 punktów (ewentualnie do przewagi dwóch punktów). Mecze półfinałowe oraz o miejsce III i finał grano do dwóch wygranych setów do 11 punktów (ewentualnie każdy set do przewagi dwóch punktów).

Zwycięska drużyna Fanga Team zagrała w składzie: Łukasz Grzybek, Mateusz Matysiak, Dawid Poddębniak (na co dzień zawodnicy Ceramiki Opoczno). Drugie miejsce przypadło ekipie Czarne Konie, a trzecie GWM.

 

Wyniki faza eliminacyjna:

  • Czarne Konie - MGKS Drzewica 11:5
  • GWM - WKS 11:5
  • KS Melanż - LKS Feniks Opoczno I 9:11
  • Ziomeczki - Wandet Team 11:9
  • Tygryski - Fanga Team 5:11
  • Amatorzy Sportu - FC Budzyn 11:9
  • Aleksandrów - FC Ząbki 11:8
  • LKS Feniks Opoczno II - Ekonomik 11:6
  • Czarne Konie - GWM 11:9
  • MGKS Drzewica - WKS 11:3
  • KS Melanż - Ziomeczki 11:2
  • LKS Feniks Opoczno I - Wanted Team 11:4
  • Tygryski - Amatorzy Sportu 2:11
  • Fanga Team - FC Budzyn 11:7
  • Aleksandrów - LKS Feniks Opoczno II 11:3
  • FC Ząbki - Ekonomik 8:11
  • Czarne Konie - WKS 11:4
  • MGKS Drzewica - GWM 5:11
  • KS Melanż - Wandet Team 11:8
  • LKS Feniks Opoczno I - Ziomeczki 11:5
  • Tygryski - FC Budzyn 3:11
  • Fanga team - Amatorzy Sportu 11:5
  • Aleksandrów - Ekonimik 11:7
  • FC Ząbki - LKS Feniks Opoczno II 9:11

Grupa eliminacyjna A:

  1. Czarne Konie 3 9pkt 33:18
  2. GWM 3 6pkt 31:21
  3. MGKS Drzewica 3 3pkt 21:25
  4. Wybrzeże Klatki Schodowej 3 0pkt 12:33

Grupa eliminacyjna B:

  1. LKS Feniks Opoczno I 3 9pkt 33:18
  2. Ziomeczki 3 6pkt 27:22
  3. KS Melanż 3 3pkt 22:30
  4. Wanded Team 3 0pkt 21:33

Grupa eliminacyjna C:

  1. Fanga Team 3 9pkt 33:17
  2. Amatorzy Sportu 3 6pkt 27:22
  3. FC Budzyn 3 3pkt 27:25
  4. Tygryski Tigera 3 0pkt 10:33

Grupa eliminacyjna D:

  1. Aleksandrów 3 9pkt 33:18
  2. LKS Feniks Opoczno II 3 6pkt 25:26
  3. Ekonomik 3 3pkt 24:30
  4. FC Ząbki 3 0pkt 25:33

Ćwierćfinały:

  • Czarne Konie - LKS Feniks Opoczno II 11:3
  • LKS Feniks Opoczno I - Amatorzy Sportu 10:12
  • Fanga Team - Ziomeczki 11:5
  • Aleksandrów - GWM 10:12

Półfinały:

  • Czarne Konie - Amatorzy Sportu 2:0 (11:8, 11:4)
  • Fanga Team - GWM 2:0 (11:7, 11:6)

Mecz o III miejsce:

  • Amatorzy Sportu - GWM 2:1 (12:10, 6:11, 11:9)

Finał:

  • Fanga Team - Czarne Konie 2:0 (11:7, 11:7)

 

Składy drużyn biorących udział w turnieju siatkonogi Feniksówka 2018:

  1. miejsce: Fanga Team (Łukasz Grzybek, Mateusz Matysiak, Dawid Poddębniak)
  2. miejsce: Czarne Konie (Paweł Machniewski, Waldemar Reszka, Marcin Koćmin)
  3. miejsce: Amatorzy Sportu (Konrad Wiktorowicz, Dawid Dolot, Daniel Stolarczyk)
  4. miejsce: GWM (Bartosz Kaczmarek, Jakub Chmal, Marcin Tomasik)

Miejsca V-VIII:

  • LKS Feniks Opoczno I (Grzegorz Brzeski, Piotr Jesionek, Marcin Mastalerz)
  • LKS Feniks Opoczno II (Michał Raczyński, Dominik Sroka, Maciej Czuban)
  • Ziomeczki (Marcin Foryś, Szymon Rogulski, Marcin Rudnik)
  • Aleksandrów (Ignacy Ogłoziński, Dariusz Dutkiewicz, Mateusz Gruszczyński)

Miejsca IX-XVI:

  • MGKS Drzewica (Hubert Wiktorowicz, Bartłomiej Matyja, Jakub Gulej)
  • KS Melanż (Adam Stańczyk, Maciej Ziółkowski, Jakub Kuligowski)
  • FC Budzyn (Jakub Białeta, Piotr Budzyński, Patryk Wiktorowicz)
  • Ekonomik (Łukasz Chmal, Krzysztof Pacholski, Mateusz Kupis)
  • Wybrzeże Klatki Schodowej (Hubert Ceterowski, Sebastian Białek, Dawid Wilk)
  • Wanted Team (Adam Oracz, Patryk Raczyński, Artur Strzelecki)
  • Tygryski Tigera (Mateusz Madej, Filip Kobalczyk, Wiktor Chrustowicz)
  • FC Ząbki (Mateusz Zdanowski, Miłosz Orłowski, Wiktor Brola)

Nagrody dla wszystkich uczestników sportowej imprezy w imieniu organizatorów turnieju "Feniksówka 2018" wręczali: Wiceburmistrz Opoczna Andrzej Kacprzak oraz członkowie zarządu LKS Feniks Opoczno na czele z Prezesem Grzegorzem Brzeskim.

Za prawidłowy przebieg turnieju odpowiedzialni byli: Piotr Jesionek, Adam Stańczyk, Katarzyna Stańczyk, Michał Raczyński, Łukasz Chmal, Maciej Ziółkowski, Marcin Mastalerz, Szymon Rogulski, Marcin Foryś, Dominik Sroka oraz Grzegorz Brzeski.

Dziękujemy wszystkim za udział w turnieju Siatkonogi Feniksówka 2018!!

 

Kontakt

Opoczno.info - Niezależny Portal Miejski

26-300 Opoczno

ul. Słowackiego 5

Telefon: 510 530 704

e-mail: redakcja@opoczno.info

Sprzedaż powierzchni reklamowej:
reklama@opoczno.info

Listy do redakcji prosimy kierować na adres:
listy_do_redakcji@opoczno.info

Top
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Dalsze informacje OK Nie zgadzam się