Olimpia Wola Załężna pewnie ograła Błysk Aleksandrów

Drukuj
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

Olimpia Wola Załężna pewnie ograła Błysk AleksandrówW meczu pierwszej kolejki B klasy pomiędzy Olimpią Wola Załężna, a Błysk Aleksandrów największym rywalem zawodników był deszcz oraz zła płyta boiska, na której dosłownie stała woda. Jednak to nie powstrzymało zawodników Olimpii przed sięgnięciem po 3 punkty.

W 11 minucie doskonałym strzałem popisał się Łukasz Stępień. Trzeba podkreślić że napastnik Olimpii dostał długie podanie, dosłownie z pod własnego pola karnego od Grzegorza Fury. Po upływie 10 minut Łukasz Stępień kolejny raz pokonał bramkarz gości. Tym razem spokojnie przyjął piłkę i lobem zdobył drugiego gola w meczu.

Kolejne bramki należały już do Konrada Rożenka. W pierwszej połowie dwukrotnie po rajdzie z piłką kończył celnym strzałem do bramki. Pierwsza odsłona meczu zakończyła się wynikiem 4-0. Na początku drugiej połowy inicjatywę przejęła drużyna z Aleksandrowa. Dobre i szybkie podania oraz celny strzał nie mógł zakończyć się inaczej jak strzeloną bramką na 4-1. W 65 minucie Konrad Rożenek strzelił trzecią bramkę w meczu, tym samym skompletował hat-tricka.

Mecz Olimpia Wola Załężna - Błysk Aleksandrów zakończył się wynikiem 5 -1 dla gospodarzy.