Wielki powrót znanych i lubianych zabawek

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Chudy i Buzz Astral wrócili na ekrany kin i to w doborowym towarzystwie. Również w Kinie MDK rozgościli się na dobre. Dlaczego warto obejrzeć najnowszą część Toy Story?

- Zapraszamy na seanse 2D i 3D. Najnowsza produkcja Disney Pixar z pewnością powinna przypaść do gustu nie tylko tym, którzy dobrze znają poprzednie części tej kultowej animacji, ale również nowemu pokoleniu - zaznacza Piotr Kłodawski z Kina MDK w Opocznie i dodaje, że w najnowszej części przygody znanych i lubianych już bohaterów, którzy cieszą się sympatia widzów na całym świecie obracać się będą wokół nowej zabawki o imieniu Sztuciek.

Kim ona jest i jak jej losy zejdą się z losami Chudego i jego przyjaciół? Tego na razie nie zdradzimy. Jedno jest pewne - wszyscy ci, którzy zechcą obejrzeć najnowszą część Toy Story przekonają się jak wielki może okazać się świat dla małej zabawki.
Do kina zapraszamy w dniach od 13 do 18 oraz 20 do 22 sierpnia o godz. 16.00 (2D) i o godz. 18.00 (3D).

Bilety w cenie 12 zł (ulgowy) i 16 zł (normalny) do kupienia przed każdym seansem. Dla widzów chcących obejrzeć animację w technologii 3D możliwość zakupu okularów w cenie 3 zł.

 

 

Kontakt

Opoczno.info - Niezależny Portal Miejski

26-300 Opoczno

ul. Słowackiego 5

Telefon: 510 530 704

e-mail: redakcja@opoczno.info

Sprzedaż powierzchni reklamowej:
reklama@opoczno.info

Listy do redakcji prosimy kierować na adres:
listy_do_redakcji@opoczno.info

Top
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Dalsze informacje OK Nie zgadzam się