Menu
RSS
Karolina Pokusa wicemistrzynią Polski

Karolina Pokusa wicemistrzynią Polski

  • KSW "KO Opoczno"

Karolina Pokusa wicemistrzynią Polski

Wielki sukces Karoliny Pokusy. W dniach 26-30 marca 2019 roku, w Grudziadzu odbyły się zorganizowane przez Polski Związek Bokserski oraz Kujawsko-Pomorski Okręgowy Związek Bokserski Mistrzostwa Polski Juniorek w boksie olimpijskim.

W turnieju udział wzięło 105 zawodniczek reprezentujących 50 klubów z 13 okręgów. Wśród nich była uczennica 2 klasy liceum Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Opocznie reprezentująca Klub Sportów Walki "K.O.OPOCZNO" Karolina Pokusa.

Karolina Pokusa wicemistrzynią Polski

Nasza zawodniczka spisała się bardzo dobrze, wygrywając kolejno trzy walki przed czasem. Losowanie par nie było zbyt korzystne dla opocznianki, ponieważ już w pierwszej walce Karolina musiała zmierzyć się z zawodniczką gospodarzy, Wiktorią Makowską z Championa Włocławek. Jak mówi stare porzekadło, aby wygrać z gospodarzem musisz to zrobić przed czasem. Karolina zrobiła to w drugiej rundzie.

Karolina Pokusa wicemistrzynią Polski

Druga i trzecia walka to wygrane w pierwszych rundach z Julią Budzyńską z Olimp Szczecin i Wiktorią Gapińską z Sokoła Piła. Niestety w finale musiała uznać wyższość należącej do kadry Polski Julii Różalskiej z TS Wisła Kraków, zawodniczka z Krakowa przewyższała Karolinę zarówno przygotowaniem fizycznym jak i motorycznym. Tytuł wicemistrzowski Polski dla Opoczna w sporcie olimpijskim stał się faktem.

Dodaj komentarz

Zanim napiszesz komentarz, zapoznaj się z Regulaminem korzystania z Portalu.

Komentarze są moderowane. Komentarz pojawi się po zaakceptowaniu go przez moderatora.
Nie będą publikowane komentarze zawierające treści sprzeczne z obowiązującym prawem, treści naruszające prawa osób trzecich, stanowiące materiały informacyjne, reklamowe lub promocyjne oraz zawierające odnośniki do innych stron. Nie będą również akceptowane wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, również w formie skrótu, bądź wykropkowane.

Nie będą publikowane komentarze pisane w całości lub fragmentami wyłącznie dużymi literami. Używanie Caps Locka uznawane jest za krzyk.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za opinie wyrażane przez czytelników w komentarzach.

Kod antyspamowy
Odśwież

Reklama

Przeczytaj również: