Menu
RSS
Krzysztof Kubiś Wicemistrzem Polski Służb Mundurowych w kolarstwie szosowym

Krzysztof Kubiś Wicemistrzem Polski Służb Mundurowych w kolarstwie szosowym

  • KPP PSP Opoczno / Andrzej Śpiewak

Krzysztof Kubiś Wicemistrzem Polski Służb Mundurowych w kolarstwie szosowym

W dniu 26 sierpnia br. w Warce (woj. Mazowieckie) odbyły się II Mistrzostwa Polski Służb Mundurowych w kolarstwie szosowym ze startu wspólnego organizowane przez Żyrardowskie Stowarzyszenie Cyklistów ŻTC.

W zawodach tych startowało 97 zawodników ze wszystkich formacji służb mundurowych z całego kraju m.in (Policja, Państwowa Straż Pożarna, Wojsko, Straż Graniczna, Straż Więzienna, Jednostki Wojskowe Komandosów).

Wyścig odbywał się na dystansie 58 km, a zawodnicy mieli do pokonania dwie rundy w niesprzyjających warunkach pogodowych padającego deszczu i silnych powiewach wiatru.

Mł. asp. Krzysztof Kubiś reprezentujący Komendę Powiatową PSP w Opocznie zajął 2 miejsce i tym samym wywalczył historyczne Wicemistrzostwo Polski w wyścigu służb mundurowych w kolarstwie szosowym ze startu wspólnego, pokonując założony dystans w czasie 1h 26min 24sek.

Gratulujemy sukcesu i życzymy kolejnych.

Dodaj komentarz

Zanim napiszesz komentarz, zapoznaj się z Regulaminem korzystania z Portalu.

Komentarze są moderowane. Komentarz pojawi się po zaakceptowaniu go przez moderatora.
Nie będą publikowane komentarze zawierające treści sprzeczne z obowiązującym prawem, treści naruszające prawa osób trzecich, stanowiące materiały informacyjne, reklamowe lub promocyjne oraz zawierające odnośniki do innych stron. Nie będą również akceptowane wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, również w formie skrótu, bądź wykropkowane.

Nie będą publikowane komentarze pisane w całości lub fragmentami wyłącznie dużymi literami. Używanie Caps Locka uznawane jest za krzyk.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za opinie wyrażane przez czytelników w komentarzach.

Kod antyspamowy
Odśwież

Komentarze  

0 # xxxBuba 2018-09-30 10:32
Zuch chłopak.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować

Reklama

Przeczytaj również: