Menu
RSS
Wicemistrzostwo województwa łódzkiego w badmintona

Wicemistrzostwo województwa łódzkiego w badmintona

  • Robert Szulc

Wicemistrzostwo województwa łódzkiego w badmintona

Ogromną niespodziankę sprawiły uczennice Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Opocznie zdobywając tytuł wicemistrza województwa łódzkiego w badmintona.

Dziewczęta w mistrzostwach powiatowych zajęły II miejsce, ale w związku z rezygnacją udziału w finałach wojewódzkich przez Zespól Szkół Prywatnych, na zawody pojechały dziewczęta z „Ekonomika”.

Walcząc w meczach grupowych pokonały dwie mocne drużyny z Kleszczowa i Skierniewic co dało im pierwsze miejsce w grupie.
W finale spotkały się z zawodniczkami SMS Łódź, czynnie uprawiającymi tą dyscyplinę, przegrywając 3:0. Dziewczyny wystąpiły w następującym składzie: Marta Madej, Weronika Karbownik oraz Natalia Bolek.

W turnieju udział wzięli również chłopcy z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Opocznie, którzy w rywalizacji powiatowej zdobyli pierwsze miejsce. Ostatecznie po rozgrywkach grupowych uczniowie zostali sklasyfikowani na miejscach V-VIII. 

Chłopcy wystąpili w składzie: Maksymilian Tatar, Maksym Gajewski oraz Michał Kowalczyk. Opiekunem podczas turnieju był Robert Szulc.

 

Dodaj komentarz

Zanim napiszesz komentarz, zapoznaj się z Regulaminem korzystania z Portalu.

Komentarze są moderowane. Komentarz pojawi się po zaakceptowaniu go przez moderatora.
Nie będą publikowane komentarze zawierające treści sprzeczne z obowiązującym prawem, treści naruszające prawa osób trzecich, stanowiące materiały informacyjne, reklamowe lub promocyjne oraz zawierające odnośniki do innych stron. Nie będą również akceptowane wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, również w formie skrótu, bądź wykropkowane.

Nie będą publikowane komentarze pisane w całości lub fragmentami wyłącznie dużymi literami. Używanie Caps Locka uznawane jest za krzyk.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za opinie wyrażane przez czytelników w komentarzach.

Kod antyspamowy
Odśwież

Reklama

Przeczytaj również: