Menu
RSS
Brąz Roberta Półtoraka

Brąz Roberta Półtoraka

  • Robert Szulc

Brąz Roberta Półtoraka

Opocznianin Robert Półtorak po licznych osiągnięciach w kraju przeniósł się na arenę międzynarodową, również odnosząc ogromy sukces.

W dniach 14-15 października 2017 roku na Litwie odbyły się Mistrzostwa Świata WFF WBBF w kulturystyce i fitness. W zawodach tych brało udział wielu świetnych kulturystów z różnych krajów świata, między innymi z Rosji, Brazylii, Słowacji, Iranu, Indii, Turcji, Niemiec, Białorusi.

Na zawodach nie zabrakło przedstawicieli Polski. Wśród reprezentantów powołanych do kadry Polski był Robert Półtorak, opoczyński kulturysta.

Robert z dumą reprezentował barwy naszego kraju oraz promował nasz region opoczyński często pojawiając się z flagą Polski z napisem Opoczno.

Podczas mistrzostw zdobył ogromny sukces dla siebie i reprezentacji Polski zdobywając brązowy medal w kategorii Masters.

Robert nie zwalnia tempa i idzie za ciosem. Już w najbliższą sobotę 21 października zamierza wystartować w Pucharze Polski WPF, który może dać mu przepustkę do Mistrzostw Europy w Brukseli.

Wszystkich chętnych którzy chcieliby wesprzeć Roberta finansowo lub w inny sposób prosimy o bezpośredni kontakt z zawodnikiem pod numerem telefonu 666-853-856.

Za Roberta trzymamy kciuki podczas zbliżających się występach licząc na kolejne sukcesy dla kraju i Opoczna.

Dodaj komentarz

Zanim napiszesz komentarz, zapoznaj się z Regulaminem korzystania z Portalu.

Komentarze są moderowane. Komentarz pojawi się po zaakceptowaniu go przez moderatora.
Nie będą publikowane komentarze zawierające treści sprzeczne z obowiązującym prawem, treści naruszające prawa osób trzecich, stanowiące materiały informacyjne, reklamowe lub promocyjne oraz zawierające odnośniki do innych stron. Nie będą również akceptowane wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, również w formie skrótu, bądź wykropkowane.

Nie będą publikowane komentarze pisane w całości lub fragmentami wyłącznie dużymi literami. Używanie Caps Locka uznawane jest za krzyk.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za opinie wyrażane przez czytelników w komentarzach.

Kod antyspamowy
Odśwież

Reklama

Przeczytaj również: