Menu
RSS
WOY Bukowiec Opoczyński - GKS Bełchatów (mecz juniorów)

WOY Bukowiec Opoczyński - GKS Bełchatów (mecz juniorów)

  • Mateusz

WOY Bukowiec Opoczyński - GKS Bełchatów (mecz juniorów)

W niedzielę, 1 października gościliśmy na stadionie w Sobawinach, gdzie bezbramkowym remisem zakończyło się spotkanie drużyny ZLKS WOY Bukowiec Opoczyński z zespołem GKSu Bełchatów, który odbył się w ramach rozgrywek ligowych Klasy Okręgowej B2 Juniorów Młodszych.

Mecz dostarczył wielu sportowych emocji i obfitował w dużą ilość sytuacji i "walki". Mimo wielu dogodnych sytuacji, żadnej z drużyn nie udało się pokonać bramkarza przeciwników i mecz zakończył się remisem 0:0. Warto dodać, że drużyna GKSu Bełchatów w spotkaniu z zespołem Woya wzmocniła się zawodnikami występującymi w Centralnej Lidze Juniorów U15 oraz w I lidze Wojewódzkiej B2.

Klasa okręgowa B2 Junior Młodszy - grupa Piotrków Trybunalski - 5 kolejka,

Boisko w Sobawinach, 01.10.2017, godz. 15.00:

ZLKS "WOY" Bukowiec Opoczyński - GKS Bełchatów 0:0

Skład drużyny ZLKS "WOY" Bukowiec Opoczyński: Wiktor Chrustowicz, Miłosz Orłowski, Miłosz Barski, Mateusz Zdanowski, Mateusz Madej, Wiktor Karasiński, Sebastian Białek, Maciej Grzybek, Jakub Kuleta, Jakub Wiatr, Michał Lasota. Na zmiany wchodzili: Wiktor Defratyka, Mateusz Kucharczyk, Jan Stańczyk, Jakub Migdalski, Wiktor Cichosz. Na ławce: Krzysztof Stępień, Jakub Szpociński.
Trener: Grzegorz Brzeski.

Skład drużyny GKS Bełchatów: Wiktor Pawelczyk, Rafał Sady, Paweł Zerka, Krzysztof Rogan, Gustaw Stemplewski, Michał Łukaszewski, Jakub Stolarczyk, Jakub Ślusarek, Mateusz Kaflowski, Kacper Wziętek, Jakub Żyłka. Na zmiany wchodzili: Nikodem Kilian, Maciej Tomczyk, Bartosz Grabowiecki, Damian Michalak, Jakub Miarka, Stanisław Wenus, Kamil Broś.
Trener: Adam Konstańczuk.

Tabela Klasa okręgowa B2 Junior Młodszy:

  1. RKS Radomsko 3; 9pkt; 11:2
  2. Polonia Piotrków Tryb. 5; 9pkt; 15:11
  3. ZLKS "WOY" Bukowiec Opoczyński 4; 7pkt; 8:8
  4. GKS Bełchatów 5; 7pkt; 8:10
  5. KS Paradyż 3; 6pkt; 14:6
  6. Pilica Przedbórz 4; 6pkt; 6:9
  7. Szczerbiec Wolbórz 5; 6pkt; 8:10
  8. Piotrcovia Piotrków Tryb. 5; 3pkt; 12:15
  9. Zjednoczeni Bełchatów 4; 3pkt; 5:16

W kolejnej serii gier, w sobotę 7 października o godz. 11:00, młodzi piłkarze (urodzeni w 2002 oraz 2003 roku), reprezentujący Zakładowy Ludowy Klub Sportowy Woy Bukowiec Opoczyński, zmierzą się na wyjeździe z zespołem Zjednoczonych Gmina Bełchatów.

Głównym sponsorem drużyny WOY Bukowiec Opoczyński jest Firma WOY Zakład Przetwórstwa Mięsnego.

fot. Katarzyna Stańczyk

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Komentarz pojawi się po zaakceptowaniu go przez moderatora.
Nie będą publikowane komentarze zawierające treści sprzeczne z obowiązującym prawem, treści naruszające prawa osób trzecich, stanowiące materiały informacyjne, reklamowe lub promocyjne oraz zawierające odnośniki do innych stron. Nie będą również akceptowane wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, również w formie skrótu, bądź wykropkowane.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za opinie wyrażane przez czytelników w komentarzach.

Reklama

Przeczytaj również: