Menu
RSS
WOY Bukowiec Opoczyński - GKS Bełchatów (mecz juniorów)

WOY Bukowiec Opoczyński - GKS Bełchatów (mecz juniorów)

  • Mateusz

WOY Bukowiec Opoczyński - GKS Bełchatów (mecz juniorów)

W niedzielę, 1 października gościliśmy na stadionie w Sobawinach, gdzie bezbramkowym remisem zakończyło się spotkanie drużyny ZLKS WOY Bukowiec Opoczyński z zespołem GKSu Bełchatów, który odbył się w ramach rozgrywek ligowych Klasy Okręgowej B2 Juniorów Młodszych.

Mecz dostarczył wielu sportowych emocji i obfitował w dużą ilość sytuacji i "walki". Mimo wielu dogodnych sytuacji, żadnej z drużyn nie udało się pokonać bramkarza przeciwników i mecz zakończył się remisem 0:0. Warto dodać, że drużyna GKSu Bełchatów w spotkaniu z zespołem Woya wzmocniła się zawodnikami występującymi w Centralnej Lidze Juniorów U15 oraz w I lidze Wojewódzkiej B2.

Klasa okręgowa B2 Junior Młodszy - grupa Piotrków Trybunalski - 5 kolejka,

Boisko w Sobawinach, 01.10.2017, godz. 15.00:

ZLKS "WOY" Bukowiec Opoczyński - GKS Bełchatów 0:0

Skład drużyny ZLKS "WOY" Bukowiec Opoczyński: Wiktor Chrustowicz, Miłosz Orłowski, Miłosz Barski, Mateusz Zdanowski, Mateusz Madej, Wiktor Karasiński, Sebastian Białek, Maciej Grzybek, Jakub Kuleta, Jakub Wiatr, Michał Lasota. Na zmiany wchodzili: Wiktor Defratyka, Mateusz Kucharczyk, Jan Stańczyk, Jakub Migdalski, Wiktor Cichosz. Na ławce: Krzysztof Stępień, Jakub Szpociński.
Trener: Grzegorz Brzeski.

Skład drużyny GKS Bełchatów: Wiktor Pawelczyk, Rafał Sady, Paweł Zerka, Krzysztof Rogan, Gustaw Stemplewski, Michał Łukaszewski, Jakub Stolarczyk, Jakub Ślusarek, Mateusz Kaflowski, Kacper Wziętek, Jakub Żyłka. Na zmiany wchodzili: Nikodem Kilian, Maciej Tomczyk, Bartosz Grabowiecki, Damian Michalak, Jakub Miarka, Stanisław Wenus, Kamil Broś.
Trener: Adam Konstańczuk.

Tabela Klasa okręgowa B2 Junior Młodszy:

  1. RKS Radomsko 3; 9pkt; 11:2
  2. Polonia Piotrków Tryb. 5; 9pkt; 15:11
  3. ZLKS "WOY" Bukowiec Opoczyński 4; 7pkt; 8:8
  4. GKS Bełchatów 5; 7pkt; 8:10
  5. KS Paradyż 3; 6pkt; 14:6
  6. Pilica Przedbórz 4; 6pkt; 6:9
  7. Szczerbiec Wolbórz 5; 6pkt; 8:10
  8. Piotrcovia Piotrków Tryb. 5; 3pkt; 12:15
  9. Zjednoczeni Bełchatów 4; 3pkt; 5:16

W kolejnej serii gier, w sobotę 7 października o godz. 11:00, młodzi piłkarze (urodzeni w 2002 oraz 2003 roku), reprezentujący Zakładowy Ludowy Klub Sportowy Woy Bukowiec Opoczyński, zmierzą się na wyjeździe z zespołem Zjednoczonych Gmina Bełchatów.

Głównym sponsorem drużyny WOY Bukowiec Opoczyński jest Firma WOY Zakład Przetwórstwa Mięsnego.

fot. Katarzyna Stańczyk

Dodaj komentarz

Zanim napiszesz komentarz, zapoznaj się z Regulaminem korzystania z Portalu.

Komentarze są moderowane. Komentarz pojawi się po zaakceptowaniu go przez moderatora.
Nie będą publikowane komentarze zawierające treści sprzeczne z obowiązującym prawem, treści naruszające prawa osób trzecich, stanowiące materiały informacyjne, reklamowe lub promocyjne oraz zawierające odnośniki do innych stron. Nie będą również akceptowane wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, również w formie skrótu, bądź wykropkowane.

Nie będą publikowane komentarze pisane w całości lub fragmentami wyłącznie dużymi literami. Używanie Caps Locka uznawane jest za krzyk.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za opinie wyrażane przez czytelników w komentarzach.

Kod antyspamowy
Odśwież

Reklama

Przeczytaj również: