III Bieg w Niewiadowie „Razem po Zdrowie” z biegaczami Feniksa

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

4 czerwca członkowie klubu Feniks Opoczno: Grzegorz Stępień, Rafał Kałuża, Piotr Rożej oraz Jacek Janiszewski brali udział w III Biegu w Niewiadowie – „Razem po zdrowie”. W biegu głównym na około 10 km, który wystartował o godzinie 10:00 wzięło udział 188 osób.

III Bieg po zdrowie pod patronatem Wójta Gminy Ujazd Pana Artura Pawlaka wygrał z czasem 00:36:24 Michał Stawski, drugie miejsce dobiegając do mety z czasem 00:36:31 zajął Krystian Urbaszek, a trzecie Robert Filipiak, który do mety dotarł z czasem 00:36:43. Wśród kobiet najlepsza była Wanda Panfil, która linię mety przekroczyła z czasem 00:43:37.

Wyniki biegaczy LKS Feniks Opoczno:

• Piotr Rożej zajął 12 miejsce w kategorii open, 12 miejsce w kategorii open mężczyzn oraz 5 miejsce w kategorii M3 (czas 00:39:52);
  • Rafał Kałuża zajął 20 miejsce w kategorii open, 20 miejsce w kategorii open mężczyzn oraz 7 w kategorii M3 (czas: 00:41:44);
  • Grzegorz Stępień zajął 28 miejsce w kategorii open, 27 miejsce w kategorii open mężczyzn oraz 8 miejsce w kategorii M4 (czas: 00:43:34);
  • Jacek Janiszewski zajął 113 miejsce w kategorii open, 94 miejsce w kategorii open mężczyzn oraz 36 miejsce w kategorii M3 (czas: 00:53:26).

Warto dodać, że w zawodach wzięli udział zaprzyjaźnieni z klubem Feniks opocznianie: Sylwia Lesiak, Paweł Lesiak oraz Rafał Jeżowski.

Organizatorami biegu byli: SSK „DAR SERCA” i Sołectwo Osiedle Niewiadów.