Menu
RSS
Zawodnicy KSW Opoczno z medalami Mistrzostw Polski

Zawodnicy KSW Opoczno z medalami Mistrzostw Polski

  • KSW KO Opoczno

Zawodnicy KSW Opoczno z medalami Mistrzostw Polski

W dniach 13 i 14 maja w Luboniu k/Poznania odbyły się IV Mistrzostwa Polski Ricardo Cavalcanti w Brasilian Jiu-Jitsu, judo, ,MMA oraz K1. Do rywalizacji stanęło ponad 100 zawodników. Opoczno reprezentowali zawodnicy klubu KSW KO Opoczno.

Pierwszego dnia Mistrzostw do zmagań stanęły dzieci oraz dorośli w GI, NO i judo. Drugiego dnia walczyła młodzież i dorośli w formule MMA i K1.

Jak zwykle, zawodnicy z Opoczna nie zawiedli i przywieźli medale.

Wiktor Długosz zdobył srebrny medal w Brasilian Jiu-Jutsu w kategorii wagowej 70kg, Jan Stępień srebro MMA Junior (75kg) oraz złoto w MMA ograniczonej formule - bez ciosów na głowę w parterze, Tomasz Ciach wywalczył brązowy medal w Brasilian Jiu-Jitsu NO Gi (elementy zapasów, judo, sambo bez kimon) (70kg) oraz srebro w MMA początkujący, Bartosz Głowa srebro w K1 - kick-boxing (77kg).

Trener Adrian Stepień zdobył złoto w Brasilian Jiu-Jitsu NO Gi w kategorii wagowej +97kg oraz brąz w Brasilian Jiu-Jitsu.

 

Dodaj komentarz

Zanim napiszesz komentarz, zapoznaj się z Regulaminem korzystania z Portalu.

Komentarze są moderowane. Komentarz pojawi się po zaakceptowaniu go przez moderatora.
Nie będą publikowane komentarze zawierające treści sprzeczne z obowiązującym prawem, treści naruszające prawa osób trzecich, stanowiące materiały informacyjne, reklamowe lub promocyjne oraz zawierające odnośniki do innych stron. Nie będą również akceptowane wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, również w formie skrótu, bądź wykropkowane.

Nie będą publikowane komentarze pisane w całości lub fragmentami wyłącznie dużymi literami. Używanie Caps Locka uznawane jest za krzyk.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za opinie wyrażane przez czytelników w komentarzach.

Kod antyspamowy
Odśwież

Reklama

Przeczytaj również: