Menu
RSS
Pływacy LKS „Opocznianka” ze srebrem i na „piątkę”

Pływacy LKS „Opocznianka” ze srebrem i na „piątkę”

  • Cezary Kądziela

Pływacy LKS „Opocznianka” ze srebrem i na „piątkę”

13 maja 2017 roku na pływalni kaliskiego Ośrodka Sportu, Rehabilitacji i Rekreacji odbył się XI Ogólnopolski Mityng Pływacki o Puchar Prezydenta miasta Kalisza, na którym wystartowało ponad 300 zawodników z roczników 2004 – 2010 i młodszych z 16 klubów pływackich w kraju.

Rywalizacja toczyła się na dystansach 25-50m stylem dowolnym, grzbietowym, klasycznym i motylkowym. W każdej konkurencji i kategorii przyznano miejsca I – VI.

Sekcję pływacką LKS „Opocznianka” reprezentowało tylko dwóch zawodników z rocznika 2004: Piotr Baszuk i Szymon Wiktorowicz. Ich starty (50 m stylem dowolnym i 50 m stylem grzbietowym) uwieńczone zostały nowymi rekordami życiowymi. Takie wyniki dały podopiecznym trenera Cezarego Kądzieli miejsca drugie (srebrny medal) i piąte.

Poniżej szczegółowe wyniki z udziałem naszych zawodników:

Pływacy LKS „Opocznianka” ze srebrem i na „piątkę”

Dodaj komentarz

Zanim napiszesz komentarz, zapoznaj się z Regulaminem korzystania z Portalu.

Komentarze są moderowane. Komentarz pojawi się po zaakceptowaniu go przez moderatora.
Nie będą publikowane komentarze zawierające treści sprzeczne z obowiązującym prawem, treści naruszające prawa osób trzecich, stanowiące materiały informacyjne, reklamowe lub promocyjne oraz zawierające odnośniki do innych stron. Nie będą również akceptowane wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, również w formie skrótu, bądź wykropkowane.

Nie będą publikowane komentarze pisane w całości lub fragmentami wyłącznie dużymi literami. Używanie Caps Locka uznawane jest za krzyk.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za opinie wyrażane przez czytelników w komentarzach.

Kod antyspamowy
Odśwież

Reklama

Przeczytaj również: