Menu
RSS
Beach Ball w Przysusze z ofertą dla najmłodszych

Beach Ball w Przysusze z ofertą dla najmłodszych

  • Beach Ball Przysucha

Beach Ball w Przysusze z ofertą dla najmłodszych

Tegoroczne zmagania Pucharu Polski w siatkówce plażowej mężczyzn – Lewiatan Beach Ball Przysucha to nie tylko plażówka na najwyższym poziomie. Organizatorzy już teraz zapewniają, że atrakcji dla kibiców w czasie zawodów nie zabraknie. W tym roku duży nacisk będzie kładziony na dzieci i młodzieży, a w czasie turnieju przygotowanych zostanie dla nich sporo wydarzeń okołoturniejowych. Wszystko ma na celu propagowanie wśród najmłodszych zdrowego, aktywnego stylu życia.

Obecnie bardzo dużo mówi się o problemach zdrowotnych dzieci. Coraz więcej młodych ludzi ma problemy z nadwagą i chorobami cywilizacyjnymi. Wszystko przez rozwój technologii i osiadły tryb życia. A wiadomo, że odpowiednia ilość aktywności ruchowa jest bardzo ważnym aspektem w rozwoju fizycznym, psychiczny, a także społecznym dziecka. W większości przypadków jest ona niedostateczna. Organizatorzy zawodów Beach Ball w Przysusze chcą odciągnąć dzieci i młodzież od komputerów, telefonów oraz telewizorów i pokazać im inną, przyjemną formę spędzania wolnego - sport. – Chcemy wykorzystać fakt, że do Przysuchy przyjadą gwiazdy siatkówki i innych dyscyplin sportowych oraz potencjał jaki to niesie za sobą. Są to świetne wzorce dla dzieci i młodzieży, które pokazują, że aktywność to coś dobrego i nie należy się jej bać – mówi Piotr Skiba, główny organizator przysuskich zawodów. – W dodatku jest to dobry motywator, ponieważ odnoszący sukcesy zawodnicy pokazują, że ciężka praca, wytrwałość, w połączeniu z pasją oraz tak naprawdę dobrą zabawą i hobby, przynosi wyśmienite efekty i daje spełnienie – dodaje.

Beach Ball w Przysusze z ofertą dla najmłodszych

Najmłodsi, którzy odwiedzą Przysuchę w czasie turnieju nie będą się nudzić. Oprócz tego, że będą mogli obserwować profesjonalnych sportowców, którzy walczą nie tylko w krajowych, ale i międzynarodowych zawodach, sami będą mogli spróbować swoich sił w siatkówce plażowej i nie tylko. Już teraz wiadomo, że dla dzieci i młodzieży przygotowana zostanie cała seria zajęć sportowych. – Myślę, że możemy już zdradzić część atrakcji, jakie będą czekać na dzieci w czasie zawodów Lewiatan Beach Ball Przysucha 2017. Każdego dnia turnieju odbywać się będą zajęcia z siatkówki plażowej. Dzieci będą mogły potrenować z gwiazdami polskiej siatkówki i uczyć się od najlepszych. Do tego organizowane będą, też codziennie, zajęcia ogólnorozwojowe, zumba. Obecni w naszym turniejowym miasteczku będą animatorzy, którzy będą umilać najmłodszym czas. Dzieci będą mieć swoją strefę, w której będą mogły też odpocząć, poczytać i pomalować. Natomiast w niedzielę odbędzie się wielki turniej dzieci i młodzieży, który będzie podsumowaniem treningów z zaproszonymi na turniej gwiazdami – wylicza Piotr Skiba. – Już teraz zachęcamy rodziców, by weekend 14-16 lipca zaplanowali na przyjazd do nas. Myślę, że czas spędzony wspólnie z dziećmi, przy siatkówce plażówce plażowej i wiele innych rozrywek na miejscu przyniesie dużo korzyści – kończy organizator przysuskiej imprezy.

To nie wszystkie atrakcje, jakie szykowane są dla najmłodszych w tegorocznym Lewiatan Beach Ball w Przysusze. W planach jest jeszcze kilka niespodzianek, mających na celu nie tylko zachęcenie najmłodszych do odwiedzenia turnieju, ale przede wszystkim zapoznanie ich z przyjemnością wynikającą z aktywności ruchowej.

 

Dodaj komentarz

Zanim napiszesz komentarz, zapoznaj się z Regulaminem korzystania z Portalu.

Komentarze są moderowane. Komentarz pojawi się po zaakceptowaniu go przez moderatora.
Nie będą publikowane komentarze zawierające treści sprzeczne z obowiązującym prawem, treści naruszające prawa osób trzecich, stanowiące materiały informacyjne, reklamowe lub promocyjne oraz zawierające odnośniki do innych stron. Nie będą również akceptowane wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, również w formie skrótu, bądź wykropkowane.

Nie będą publikowane komentarze pisane w całości lub fragmentami wyłącznie dużymi literami. Używanie Caps Locka uznawane jest za krzyk.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za opinie wyrażane przez czytelników w komentarzach.

Kod antyspamowy
Odśwież

Reklama

Przeczytaj również: