Menu
RSS
II Zelowski Szus o Czółenko z biegaczami Feniksa

II Zelowski Szus o Czółenko z biegaczami Feniksa

  • LKS Feniks

II Zelowski Szus o Czółenko z biegaczami Feniksa

26 marca zawodnicy reprezentujący LKS Feniks Opoczno: Krzysztof Białas, Grzegorz Stępień oraz Rafał Kałuża wystartowali w II Zelowskim Szusie o Czółenko.

Start w biegu na 10 km to jeden z etapów przygotowań naszych biegaczy do startu 2 kwietnia w zaplanowanym 44. Maratonie w Dębnie.
Bieg na 10 km w Zelowie z czasem 34 minuty 18 sekund zwyciężył Jarosław Błaszczyk. Na drugim miejscu podium stanął Tomasz Kuszczak, który do mety dobiegł z czasem 00:34:31, a trzecie miejsce zajął Szymon Sobczak, który pokonał trasę w 00:35:49.

Rafał Kałuża z Klubu Sportowego Feniks Opoczno ukończył bieg z czasem 00:39:48 zajmując 26 miejsce w kategorii open oraz 7 miejsce w kategorii M30.

Krzysztof Białas z Klubu Sportowego Feniks Opoczno ukończył bieg z czasem 00:41:47 zajmując 44 miejsce w kategorii open oraz 4 miejsce w kategorii M50.

Grzegorz Stępień z Klubu Sportowego Feniks Opoczno ukończył bieg z czasem 00:41:47 zajmując 46 miejsce w kategorii open oraz 13 miejsce w kategorii M40.

II Zelowski Szus O Czółenko to kolejna edycja ogólnopolskiej imprezy biegowej, mającej na celu aktywizowanie społeczności do uprawiania sportu, spędzania wolnego czasu z rodziną i przyjaciółmi oraz promowania działań Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Zelowie i Stowarzyszenia Bieging Team Zelów.

Bieg główny na 10 km wystartował o godzinie 1200. Trasa biegu głównego została atestowana przez Polski Związek Lekkiej Atletyki i składała z dwóch pętli po 5 kilometrów. Start i meta zostały ulokowane przy Zespole Szkół Ogólnokształcących w Zelowie. Organizatorem II Zelowskiego Szusu o Czółenko był Dyrektor Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Zelowie. Współorganizatorem imprezy był Prezes Stowarzyszenia „Bieging Team Zelów”.

II Zelowski Szus o Czółenko to impreza, która na starcie biegu głównego zgromadziła 226 zawodników.

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Komentarz pojawi się po zaakceptowaniu go przez moderatora.
Nie będą publikowane komentarze zawierające treści sprzeczne z obowiązującym prawem, treści naruszające prawa osób trzecich, stanowiące materiały informacyjne, reklamowe lub promocyjne oraz zawierające odnośniki do innych stron. Nie będą również akceptowane wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, również w formie skrótu, bądź wykropkowane.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za opinie wyrażane przez czytelników w komentarzach.

Reklama

Przeczytaj również: