Menu
RSS
II Zelowski Szus o Czółenko z biegaczami Feniksa

II Zelowski Szus o Czółenko z biegaczami Feniksa

  • LKS Feniks

II Zelowski Szus o Czółenko z biegaczami Feniksa

26 marca zawodnicy reprezentujący LKS Feniks Opoczno: Krzysztof Białas, Grzegorz Stępień oraz Rafał Kałuża wystartowali w II Zelowskim Szusie o Czółenko.

Start w biegu na 10 km to jeden z etapów przygotowań naszych biegaczy do startu 2 kwietnia w zaplanowanym 44. Maratonie w Dębnie.
Bieg na 10 km w Zelowie z czasem 34 minuty 18 sekund zwyciężył Jarosław Błaszczyk. Na drugim miejscu podium stanął Tomasz Kuszczak, który do mety dobiegł z czasem 00:34:31, a trzecie miejsce zajął Szymon Sobczak, który pokonał trasę w 00:35:49.

Rafał Kałuża z Klubu Sportowego Feniks Opoczno ukończył bieg z czasem 00:39:48 zajmując 26 miejsce w kategorii open oraz 7 miejsce w kategorii M30.

Krzysztof Białas z Klubu Sportowego Feniks Opoczno ukończył bieg z czasem 00:41:47 zajmując 44 miejsce w kategorii open oraz 4 miejsce w kategorii M50.

Grzegorz Stępień z Klubu Sportowego Feniks Opoczno ukończył bieg z czasem 00:41:47 zajmując 46 miejsce w kategorii open oraz 13 miejsce w kategorii M40.

II Zelowski Szus O Czółenko to kolejna edycja ogólnopolskiej imprezy biegowej, mającej na celu aktywizowanie społeczności do uprawiania sportu, spędzania wolnego czasu z rodziną i przyjaciółmi oraz promowania działań Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Zelowie i Stowarzyszenia Bieging Team Zelów.

Bieg główny na 10 km wystartował o godzinie 1200. Trasa biegu głównego została atestowana przez Polski Związek Lekkiej Atletyki i składała z dwóch pętli po 5 kilometrów. Start i meta zostały ulokowane przy Zespole Szkół Ogólnokształcących w Zelowie. Organizatorem II Zelowskiego Szusu o Czółenko był Dyrektor Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Zelowie. Współorganizatorem imprezy był Prezes Stowarzyszenia „Bieging Team Zelów”.

II Zelowski Szus o Czółenko to impreza, która na starcie biegu głównego zgromadziła 226 zawodników.

Dodaj komentarz

Zanim napiszesz komentarz, zapoznaj się z Regulaminem korzystania z Portalu.

Komentarze są moderowane. Komentarz pojawi się po zaakceptowaniu go przez moderatora.
Nie będą publikowane komentarze zawierające treści sprzeczne z obowiązującym prawem, treści naruszające prawa osób trzecich, stanowiące materiały informacyjne, reklamowe lub promocyjne oraz zawierające odnośniki do innych stron. Nie będą również akceptowane wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, również w formie skrótu, bądź wykropkowane.

Nie będą publikowane komentarze pisane w całości lub fragmentami wyłącznie dużymi literami. Używanie Caps Locka uznawane jest za krzyk.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za opinie wyrażane przez czytelników w komentarzach.

Kod antyspamowy
Odśwież

Reklama

Przeczytaj również: