II Zelowski Szus o Czółenko z biegaczami Feniksa

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

26 marca zawodnicy reprezentujący LKS Feniks Opoczno: Krzysztof Białas, Grzegorz Stępień oraz Rafał Kałuża wystartowali w II Zelowskim Szusie o Czółenko.

Start w biegu na 10 km to jeden z etapów przygotowań naszych biegaczy do startu 2 kwietnia w zaplanowanym 44. Maratonie w Dębnie.
Bieg na 10 km w Zelowie z czasem 34 minuty 18 sekund zwyciężył Jarosław Błaszczyk. Na drugim miejscu podium stanął Tomasz Kuszczak, który do mety dobiegł z czasem 00:34:31, a trzecie miejsce zajął Szymon Sobczak, który pokonał trasę w 00:35:49.

Rafał Kałuża z Klubu Sportowego Feniks Opoczno ukończył bieg z czasem 00:39:48 zajmując 26 miejsce w kategorii open oraz 7 miejsce w kategorii M30.

Krzysztof Białas z Klubu Sportowego Feniks Opoczno ukończył bieg z czasem 00:41:47 zajmując 44 miejsce w kategorii open oraz 4 miejsce w kategorii M50.

Grzegorz Stępień z Klubu Sportowego Feniks Opoczno ukończył bieg z czasem 00:41:47 zajmując 46 miejsce w kategorii open oraz 13 miejsce w kategorii M40.

II Zelowski Szus O Czółenko to kolejna edycja ogólnopolskiej imprezy biegowej, mającej na celu aktywizowanie społeczności do uprawiania sportu, spędzania wolnego czasu z rodziną i przyjaciółmi oraz promowania działań Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Zelowie i Stowarzyszenia Bieging Team Zelów.

Bieg główny na 10 km wystartował o godzinie 1200. Trasa biegu głównego została atestowana przez Polski Związek Lekkiej Atletyki i składała z dwóch pętli po 5 kilometrów. Start i meta zostały ulokowane przy Zespole Szkół Ogólnokształcących w Zelowie. Organizatorem II Zelowskiego Szusu o Czółenko był Dyrektor Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Zelowie. Współorganizatorem imprezy był Prezes Stowarzyszenia „Bieging Team Zelów”.

II Zelowski Szus o Czółenko to impreza, która na starcie biegu głównego zgromadziła 226 zawodników.