Wiosenny Turniej Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora ZSP Nr 1

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

LUKS „Ekonomik” oraz nauczyciel wychowania fizycznego Łukasz Chmal mają zaszczyt zaprosić wszystkich chętnych chłopców urodzonych w 2000 roku (III gimnazjum), oraz 2001r. (II gimnazjum) wraz z opiekunami na wiosenny turniej o puchar dyrektora p. Marka Zielińskiego.

Termin: 31 Maj 2016 (Wtorek) – Rozpoczęcie turnieju 10:00
Miejsce rozegrania turnieju: Boisko szkolne przy ZSP nr.1 w Opocznie

System gry:

• W grupach system „każdy z każdym”. Następnie drużyny, które zajmą w swych grupach miejsca I, II, III utworzą grupę C (Finał A ), natomiast zespoły z miejsc IV, V, VI utworzą grupę D ( Finał B ).

Czas gry:

• Wszystkie mecze – 2x10 minut

Boisko:

• Mecze zostaną rozegrane na boisku o wymiarach 40x20m, bramki 2x3; piłka nr 5.

Składy drużyn:

• W turnieju mogą brać udział chłopcy z klas II i III Gimnazjum , drużyna liczy 6 zawodników (5 w polu + bramkarz) – zmiany hokejowe; maksymalna ilość zgłoszonych zawodników – 10.

Nagrody:

• Pamiątkowe puchary, oraz dyplomy;
  • Nagrody niespodzianki dla dwóch najlepszych drużyn oraz najlepszego strzelca, zawodnika, bramkarza.

• zawodnicy grają ze stałymi numerami na koszulkach
  • o kolejności w tabeli grupowej decyduje większa liczba zdobytych punktów, bezpośredni pojedynek, lepsza różnica bramek, większa ilość strzelonych bramek, ; w przypadku jednakowej ilości punktów przez trzy zespoły tzw. "mała tabelka”. Jeżeli i w tym przypadku nie zapadnie rozstrzygnięcie zadecyduje seria rzutów karnych pomiędzy zainteresowanymi.
  • w fazie grupowej drużyny za zwycięstwo otrzymują 3 pkt., za remis 1 pkt. , za przegraną 0 pkt.
  • w celach wychowawczych sędzią ma prawo zastosować wobec zawodnika kary minutowe – żółta kartka 2 minuty ( po zdobyciu bramki przez przeciwnika kara jest anulowana) – czerwona kartka wykluczenie z gry do końca spotkania lub karę wykluczenia z turnieju, a dla zespołu 5 minut kary, po tym czasie może wejść inny zawodnik.