Czwarty bieg City Trail w Łodzi z Feniksem

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

Czwarty bieg City Trail w Łodzi odbył się w zimowej aurze. Leżący śnieg na trasie całego biegu był dodatkowym utrudnieniem dla zawodników, którzy 24 stycznia wystartowali w Parku 3 Maja. Linię mety przekroczyło 305 uczestników, wśród których znajdowali się: Ewa i Łukasz Knapik oraz Michał Kurzyk, zawodnicy LKS Feniks Opoczno.

Ewa kończąc bieg z czasem 34:42 zajęła 33 miejsce w swojej kategorii wiekowej. Łukasz uzyskał czas 23:16 przekroczył linię mety na 56 miejscu open, Michał linię mety przekroczył z czasem 29:51 zajmując 180 miejsce wśród mężczyzn.

Najszybciej dystans 5 kilometrów pokonał Skowroński Błażej 17:05, drugi był Tomasz Osmulski z czasem 17:21, który zapewnił sobie zwycięstwo w tegorocznym GP City Trail Łódź. Trzecie miejsce zajął Pietrusiewicz Grzegorz z czasem 17:31. Wśród kobiet zwyciężyła Mokros Zuzanna – 20:19, druga Wiecha Dominika – 23:02, trzecie miejsce zajęła Pierzchała Magdalena uzyskując czas 23:08.

Był to już czwarty bieg z cyklu City Trail, a przed naszymi biegaczami jeszcze dwa starty: 14 lutego oraz 3 marca. Aby zostać sklasyfikowanym należy uczestniczyć w minimum czterech z sześciu biegów. Najlepsze miejsca w czterech startach brane będą pod uwagę do klasyfikacji generalnej.

Gratulujemy biegaczom i czekamy na kolejne starty! :)