Turniej siatkówki plażowej o Puchar Sołtysa

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

W minioną niedzielę, 13 września w pobliskim Mroczkowie Gościnnym odbył się I Turniej Plażowej Piłki Siatkowej o Puchar Sołtysa Mroczkowa Gościnnego, Pana Tomasza Sołtysiaka. Do rywalizacji przystąpiło 8 par męskich z terenu powiatu opoczyńskiego.

Zawody zostały zorganizowane w związku z Festynem Rodzinnym „Bawimy się Razem!” przez Sołtysa Mroczkowa Gościnnego oraz amatorską drużynę siatkarską Volley Żelazny Opoczno Sport Team. Mecze rozgrywano systemem brazylijski 1 set do 21 pkt. Mecze półfinałowe oraz finały: 2 sety do 15 pkt.

Sędzią głównym wszystkich spotkań był Pan Łukasz Krajewski.

Wyniki meczy półfinałowych:

• Rafał Skoczylas/Jakub Skoczylas – Mateusz Kowalczyk/Dawid Czuban 2:0
  • Bartosz Kowalczyk/Mateusz Badura – Sebastian Raczyński/Kamil Sieczkarek 2:0

Mecz o III miejsce:

• Mateusz Kowalczyk/Dawid Czuban - Sebastian Raczyński/Kamil Sieczkarek 1:2 (15:17;15:10;7:15)

Finał:

• Rafał Skoczylas/Jakub Skoczylas - Bartosz Kowalczyk/Mateusz Badura 2:1 (15:4;12:15;15:9)

Uczestnikom wręczono pamiątkowe statuetki, a dodatkowo nagrodę główną w postaci oryginalnej koszulki reprezentacji polski siatkarzy dla MVP turnieju ufundował właściciel firmy TARGROL - Wiesław Sołtysiak

Końcowa klasyfikacja turnieju:

1. (Rafał Skoczylas, Jakub Skoczylas)
  2.  (Bartosz Kowalczyk, Mateusz Badura)
  3. (Sebastian Raczyński, Kamil Sieczkarek).

MVP turnieju został Kamil Sieczkarek.

Już teraz zapraszamy wszystkich w przyszłym roku na kolejną edycję turnieju w Mroczkowie Gościnnym.