Wyniki III, IV ligi, klasy okręgowej oraz klasy A i B

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

Wyniki III, IV ligi, klasy okręgowej oraz klasy A i B.Ceramika Opoczno remisuje 2-2 z drużyną Startu Niechcice. LKS Radzice ogrywają Olimpię Wolę Załężną. Derby Mroczkowa dla LUKSu.

W ostatniej kolejce klasy okręgowej Ceramika Opoczno zremisowała 2-2 z drużyną Startu Niechcice. Od pierwszego gwizdka nasza drużyna górowała na boisku. Już w 29 minucie doskonałe zagranie zamienił na bramkę Cezary Szczegielniak. Po tej sytuacji Cera jeszcze odważniej zaatakowała.

W 62 minucie Krystian Grzyb bez zawahania podwyższa wynik na 2-0. Wszystko wskazywało na kolejne zwycięstwo Ceramiki Opoczno, jednak od 78 minuty zaczęły się schody gdy Rafał Kubicz (Start Niechcice) strzela kontaktowego gola na 2-1. Goście po tej sytuacji obudzili się i zaczęli grać dobry football. W 85 minucie na wagę remisu strzela Jakub Mizera. Wynik spotkania 2-2. Ceramika Opoczno po pierwszej rundzie zajmuje 12 pozycję.

W najważniejszym meczu B klasy Olimpia Wola Załężna musiała ustąpić miejsca drużynie LKS Radzice. Pierwsza połowa meczu była bardzo wyrównana doskonałe sytuacje z obu stron pokazały dobre przygotowanie zawodników. Żadna ze stron nie potrafiła pokonać obrony rywali. Wynik do przerwy 0-0. Po przerwie lepszą piłkę zgrali zawodnicy LKS Radzic. Ale nie obyło się bez kontrowersyjnych decyzji sędziów. W 68* minucie odgwizdany pomyłkowy karny nie został zamieniony na bramkę. Wiele błędów sędziowie popełniali podczas spalonych, odgwizdywali spalone których nie było i na odwrót. W 73* minucie doskonałą zmianę zrobiła drużyna LKS Radzice, Dawid Barul w 10 minut strzela dwa gole i tym samym daje wygraną swojej drużynie. W całym meczu trzeba podkreślić doskonałą postawę obu bramkarzy Przemysław Pejchert oraz Paweł Łabędziewski popisywali się doskonałymi interwencjami. To była ostatnia runda tych drużyn ostatecznie LKS Radzice zajmują pierwszą pozycję, a Olimpia Wola Załężna z jedno punktową stratą zajmuję pozycję V-ce lidera.

Derby Mroczkowa dla LUKSU. LKS Mroczków 2 : 6 Luks Mroczków - Dzielna (0:1). W 12 kolejce spotkań piotrkowskiej klasy B na boisku w Bielowicach, gdzie swoje mecze rozgrywają obie ekipy doszło do spotkania derbowego. Początek pierwszej połowy to niezła gra zespołu LKS-u Mroczków co skutkowało rzutem wolnym trafionym w poprzeczkę. Potem jednak, drużyna Luksu zaczęła co raz śmielej atakować, liczne strzały i sytuacje podbramkowe sprawiły, że po jednym z rzutów różnych i małym zamieszaniu w polu karnym gola zdobywa Grzegorz Sieradzki (były zawodnik LKS Mroczków ). Druga połowa spotkania to już wyraźna przewaga gości co potwierdza 5 strzelonych bramek. Jednak gospodarzom w końcówce spotkania udało się zdobyć gole. Na 1 do 4 dla ekipy LSU Mroczków rzut wolny z 30 metrów na gola zamienia Karol Cieślik, a wynik spotkania na 2do6 ustalił Rafał Jędryka. A tak przedstawiał się skład LKS Mroczków : Szymon Rogulski, Michał Cieślik, Arkadiusz Grabski, Szczepan Michałowski ,Michał Stępień, Rafał Gągorowski, Adam Dąbrowski, Rafał Jędryka, Witold Wójcik, Karol Cieślik, Szczepan Ciesielski. Relację z meczu LKS Mroczków – LUKS Mroczków przygotował Szymon Rogulski.