Dźwigali na Mistrzostwach Polski

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

Dźwigali na Mistrzostwach PolskiW dniach 17-19.10. 2014 roku w Biłgoraju rozegrane zostały Mistrzostwa Polski młodzików i młodziczek do lat 15. Wspaniale zaprezentowali się zawodnicy z LKS Opocznianka Opoczno.

Dźwigali na Mistrzostwach PolskiKarina Chuda w wadze do 48 kg zajęła II miejsce z wynikiem 95 kg zdobywając tytuł V-ce mistrzyni Polski. Swoim występem zachwyciła trenerów kadry i innych klubów dostając propozycje przejścia do Siedlec do ośrodka przygotowań olimpijskich, aby tam w znakomitych warunkach kontynuować swoją karierę.

Dźwigali na Mistrzostwach PolskiW wadze do 62 kg wystąpił niesamowicie bojowo nasz znakomity sztangista 14 letni Bartłomiej Adamus zdobywając również II miejsce i tytuł V-ce mistrza Polski. W pierwszym boju czyli rwaniu uzyskał 81 kg, natomiast w podrzucie Bartek dosłownie szalał podrzucając kolejno 97kg , 101kg, oraz 106 kg bijąc w ten sposób swój rekord życiowy.

Przygotowania i ciężkie treningi zaowocowały znakomitymi występami naszych opoczyńskich zawodników. Trenerzy Krzysztof Maj i Mariusz Salamon są bardzo zadowoleni z występów swoich podopiecznych, gdyż założony plan został wykonany w stu procentach.

Ponadto w tych mistrzostwach startował jeszcze bardzo młody zawodnik Adrian Adamczyk i w wadze do 69 kg zajął 20 miejsce. Następne zawody to czwarty rzut ligi wojewódzkiej juniorów oraz puchar prezesa OZPC.

Naszym mistrzom sztangi serdecznie gratulujemy.