KS Paradyż broni 3 punkty w meczu z Widok Skierniewice. Ceramika Opoczno z kolejną porażką w Mniszkowie

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

KS Paradyż broni 3 punkty w meczu z Widok Skierniewice. Ceramika Opoczno z kolejną porażką w MniszkowieW sobotnie popołudnie na boisku w Wielkiej Woli, KS Paradyż podejmował ostatnią drużynę IV ligi Widok Skierniewice. Pierwsza odsłona meczu była dość wyrównana. Kilka doskonałych okazji miała drużyna gospodarzy, jednak zabrakło skuteczności.

Wynik do przerwy 0:0. Po zmianie stron w 60 minucie goście popisali się dokładnymi zagraniami, a doskonałe podanie na bramkę zamienił Damian Sztocki. Niewątpliwe zaskoczyło to drużynę gospodarzy i zapowiadało się na niespodziankę. Jednak w 68 oraz w 72 minucie Michał Bańczyk popisał się fantastyczną skutecznością pokonując bramkarza gości Bartłomieja Stokowskiego. Bramkę „do szatni” strzelił Arkadiusz Lenart w 90 minucie. Wynik spotkania 3-1 (0-0).

W klasie B wysoki wynik odnotowała drużyna Olimpii Wola Załężna. W meczu 9 kolejki z drużyną LKS Będków padł wynik 14-1 (6-0). Lider klasy B przez cały mecz pokazywał wyższość nad przeciwnikiem. Bramki dla drużyny z Woli Załężnej strzelali: Łukasz Stępień 4, Dariusz Berc 4, Marcin Gromadzki, Konrad Indrychowski, Paweł Laśkiewicz, Marcin Gromadzki, Sebastian Bobrek oraz Grzegorz Kupis. Aktualnie Olimpia zajmuje pierwszą pozycję z kompletem 24 punktów.

W klasie okręgowej Ceramika Opoczno odnotowała kolejną porażkę. Tym razem na wyjazdowym spotkaniu z drużyną LKS Mniszków. Drużyna gospodarzy od samego początku stwarzała dogodne sytuacje do strzelenia bramki. Dobre sytuacje ze strony LKS Mniszków zaowocowały wynikiem 5-1. Bramki dla LKS Mniszków strzelali: Krzysztof Wojdała 2, Kamil Ruś, Kamil Baryła oraz Sebastian Śliwka. Drużyna z Mniszkowa zajmuje 8 pozycję w klasie okręgowej, natomiast Ceramika Opoczno 12 pozycję.