Wyniki weekendowych spotkań III, IV ligi, ligi okręgowej oraz klasy A i B

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

Mirecki strzela dwa gole w meczu z Pogoń II Siedlce.                                                           Olimpia Wola Załężna pewnie ogrywa na wyjeździe Zjednoczeni Budziszewice 6-2 (5-1)W spotkaniu 4 kolejki klasy B grupy Piotrków Trybunalski I, Zjednoczeni Budziszewice podejmowały na własnym boisku drużynę Olimpia Wola Załężna. O wyniku spotkania zadecydowała pierwsza odsłona meczu. Doskonała skuteczność napastników z Woli zaowocowała zdobyciem 3 punktów. W pierwszej połowie bramki dla Olimpii Wola Załężna strzelali: Łukasz Stępień 2 , Grzegorz Kupis 2 oraz Konrad Rożenek. Dla gospodarzy w pierwszej połowie z rzutu karnego strzelił M. Kowalczyk.

Przerwa poprawiła dyspozycje gospodarza, lepsze sytuacje podbramkowe oraz brak sił drużyny przyjezdnej można było dostrzec „okiem kibica”. Bramki w drugiej połowie dla gospodarzy strzelił R. Pakuła, natomiast dla gości Dariusz Berc.

Olimpia Wola Załężna nadal pozostaje liderem klasy B, ale trzeba podkreślić że drugą pozycję zajmuje zespół LKS Radzice który ma stratę jednego meczu.

Pionier Baby

Zmiana trenera odmieniła zespół Lechii Tomaszów Mazowiecki. Zawodnicy z Tomaszowa Mazowieckiego wygrali wyjazdowe spotkanie z Pogoń II Siedlce. Najlepszym zawodnikiem na boisku okazał się Marcin Mirecki który w pierwszej połowie asystował przy bramce Marcina Prusinowskiego, a następnie dwukrotnie w drugiej połowie pokonał bramkarza gospodarzy. Lechia Tomaszów Mazowiecki po 8 kolejce III ligi grupy łódzko-mazowieckiej zajmuje dwunastą pozycję.