Menu
RSS
Marcin Baranowski Starostą Opoczyńskim. Józef Róg Przewodniczącym Rady Powiatu Opoczyńskiego

Marcin Baranowski Starostą Opoczyńskim. Józef Róg Przewodniczącym Rady Powiatu Opoczyńskiego

  • Mateusz

Marcin Baranowski Starostą Opoczyńskim. Józef Róg Przewodniczącym Rady Powiatu Opoczyńskiego

21 listopada 2018 roku w Starostwie Powiatowym w Opocznie odbyła się I sesja Rady Powiatu Opoczyńskiego VI kadencji. Radni wybrali w jej trakcie Przewodniczącego Rady Powiatu Opoczyńskiego oraz Starostę Opoczyńskiego. 

W środę, w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowegow Opocznie odbyła się inauguracyjna, I sesja Rady Powiatu Opoczyńskiego, podczas której nowo wybrani radni złożyli ślubowanie. Sesję rozpoczęła Radna Seniorka, Maria Morawska.

Jednym z punktów obrad był wybór Przewodniczącego Rady Powiatu Opoczyńskiego. Spośród radnych wyłoniono dwoje kandydatów: Józefa Roga oraz Marii Morawwskiej. Podczas głosowania tajnego, większość radnych opowiedziała się za wyborem na to stanowisko dotychczasowego Starosty Opoczyńskiego, Józefa Roga.

Po przejęciu prowadzenia obrad przez Przewodniczącego Rady Powiatu Opoczyńskiego, podobnie jak podczas wczorajszej sesji Rady Miejskiej w Opocznie, rozszerzono narzucony przez Komisarza Wyborczego, porządek obrad o wybór wiceprzewodniczących Rady Powiatu Opoczyńskiego oraz Starosty Opoczyńskiego.

Zastępcami Józefa Roga zostali: dotychczasowy Burmistrz Opoczna, Rafał Kądziela oraz Sławomir Rek.

Następnie radni przystąpili do wyboru Starosty Opoczyńskiego. Został nim, w drodze głosowania tajnego, Marcin Baranowski, dotychczasowy zastępca Starosty Opoczyńskiego w V kadencji.

Zastępcą Starosty Opoczyńskiego wybrano Marię Barbarę Chomicz, natomiast członkami zarządu Powiatu Opoczyńskiego zostali: Michał Białek, Michał Konecki oraz Andrzej Urbańczyk.

 

Dodaj komentarz

Zanim napiszesz komentarz, zapoznaj się z Regulaminem korzystania z Portalu.

Komentarze są moderowane. Komentarz pojawi się po zaakceptowaniu go przez moderatora.
Nie będą publikowane komentarze zawierające treści sprzeczne z obowiązującym prawem, treści naruszające prawa osób trzecich, stanowiące materiały informacyjne, reklamowe lub promocyjne oraz zawierające odnośniki do innych stron. Nie będą również akceptowane wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, również w formie skrótu, bądź wykropkowane.

Nie będą publikowane komentarze pisane w całości lub fragmentami wyłącznie dużymi literami. Używanie Caps Locka uznawane jest za krzyk.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za opinie wyrażane przez czytelników w komentarzach.

Kod antyspamowy
Odśwież

Komentarze  

+62 # zmiany, zmiany, zmianytaaaaaaaaaa 2018-11-27 14:09
W tym chorym mieście nigdy, nic się nie zmieni......bo połowa kradnie i załatwia układy dla siebie i swoich, a druga połowa ma wszystko w d..ie, bo brak jej siły przebicia, i już.....
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+72 # i znowu stajnie augiaszaleon 2018-11-24 18:33
i dzięki bogu stajnie augiasza będą działać dalej. obsadzanie stanowisk swoimi w jednostkach podległych starostwu w szkołach rozpasanie partyjne i nepotyzm, w urzędach praca dla zdolnych dzieci i wnuków polityków....zn owu. szpital. ciepłownia, szkoły, pup, pomoc społeczna. ich własne zagony z których wyciska się ile się da.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+19 # dobre zmianyZbig 2018-11-25 19:15
Myślę,ze dotychczasowy pan starosta Józef nie będzie nadal chronił ze względów koleżeńskich łobuzerii i ignorancji w zarządzaniu Zespołem Szkół Ponadgimnazjaln ych. To co wyprawia naczelna dyrekcja w osobie pana Marka i pani Jasi od dawna zasługuje na opiekę ze strony CBŚ i Prokuratury. Pisałem o tym do radnych powiatu. Ja nikogo nie oczerniam. Panie Nowy Starosto - proszę w ramach nadzoru zlecić prawdziwą kontrolę w zarządzaniu szkolą i zajmijcie się potraktowaniem tej pary zgodnie z prawem . Nie chcę tego wszystkiego zgłaszać do prokuratury osobiście bo to leży w kompetencji Starosty.Chyba ,że będąc vicestarostą Pan również o draństwach tej pary w co nie wierzę.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+14 # bez zmianGOŚĆ 2018-12-16 16:30
Na razie nic pozytywnego w kadrach Zespołu Szkół Ponadgimnazjaln ych . Pani Jasia szaleje ze swoimi przybocznymi. Dyrektor Marek jak zwykle nadal o niczym nie wie i nie decyduje. Ale ważne, że jest zdrowy - przynajmniej fizycznie .Zakulisowo wiadomo, że chcą wygryźć vicedyrektora Ziuziaka i wtrynić na jego miejsce Strusia z liceum Zeroma, a tym samym ochronić stanowisko Piekielnicy. Co na to Starosta?. Podobno o całym tym bagnie, oszustwach i wyłudzeniach zarządzających wie. Panie Starosto czy tak jak za Józia nadal wszystko pod dywanik?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+17 # bez zmian na lepszeMiron 2019-01-03 19:28
wiem,że zwrócono się do radnych powiatu by zajęli się uzdrowieniem sytuacji skonfliktowania kadry pracowniczej przez vice dyr. p. Piekielnik. Mielismy nadzieję, że zdejmą ją ze stanowiska za wszystkie swoje świństwa i draństwa. Gdyby tak inny nauczciel wpisał sobie lekcje w czasie delegacji to wyleciałby na zbity pysk, a jej wszystko wolno. Wolno zatrudniać kogo chce i zwalniać wg własnego widzimisię oraz rozdzielać zajecia wg lizusostwa. Teraz już wiadomo, żę zatrudnią czwartego Vicedyrektora bez zwalniania pani Piekeilnik, bo pan Marek bez niej jest podwójnym niczym. Radcni PiS czy czterech zastępców w szkole to nie wariactwo. Co na to Nowy Pan Starosta.?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+27 # RE: bez zmian na lepszeRadosny 2019-01-18 20:18
Najważniejsze, że jednak będziemy mieli w naszej szkole ponadgimnazjaln ej czwartego vicedyrektora. Jasi nie ruszą, robią porządki w papierach. Teraz czterech doradców naczelnego to dopiero dla niego będzie frajda. Ale nie dodajcie więcej bo Marek nie zapamięta nazwisk. Ważne,ze marek i Jasia obronili się Dla nas nauczycieli to wielka radość. Szkoda byłóby pozbyć się takich tęgich intelektów i mącicieli. Panie moderator nikomu nie ubliżam, nie lokuj wpisów na temat świetlanej sytuacji w naszej szkole.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+32 # kontrolująAndrzej 2019-01-25 23:12
Nareszcie Starostwo przysłało kontrole. Podobno nie mogą doprosić sie dokumentów od dyrekcji. Jasia troche wystraszona, ale nadrabia chamskim zachowaniem . Marek nie bardzo wie o co chodzi i zrobi wszystko by zatuszować bezeceństwa i szalbierstwa pani Jasi. Myślę , że Panie kontrolujące ze Starostwa nie dadzą sie zbyć ukrywaniem dokumentów i poprawianiem zapisów. W tych Paniach nasza nadzieja , że na reszcie coś zmieni się na lepsze i szkoła stanie się prawdziwą placówka, a nie folwarkiem pani Jasi.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
0 # pokontrolnieandrzej 2019-06-26 11:48
dlaczego moderator blokuje informacje na temat sutuacji w zespole szkół ponadgomnazjaln ych w opocznie.

Od redakcji: Ponieważ te komentarze to naruszenie dóbr osobistych podlegające pod kodeks karny!
Jeśli czytelnik ma dowody na to, że to o czym pisze jest prawdą, powinien informację przekazać odpowiednim służbom i instytucjom.

W przeciwnym razie mamy do czynienia z pomówieniem i naruszeniem dóbr osobistych.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+46 # czwarty dyerektow ekonomiku jest faktemkaziu 2019-02-01 19:23
Już wiadomo, że zarząd powiatu zatwierdził czwartego dyrektora w ekonomiku. Nauczyciele zamiast dostać 5-10% dodatku do pensji dostaną nowego dyrektora, który będzie kosztował budżet szkoły ze 80-100 tys/rok. Tanie państwo, wstajemy z kolan-tak poseł i stara klika pomaga swoim. Dyrektorem zostanie ktoś, kto nie miał nigdy nic wspólnego z tą szkołą, nie pracował chyba w niej nigdy. Desantowiec przywieziony w teczce decyzją władz powiatu. w Szkole będzie więc pięciu dyrektorów, kazdy ma po te 80-100 tys na rok= 400-500tys /rok, pensje dyrekcji. brawo zarząd powiatu, brawo OWS brawo PIS. a wyborcy niech sie cieszą dalej i na nich głosują
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+38 # 4xdyrektorMarek 2019-02-12 13:30
dobrze że zatwierdzili tego czwartego vicedyrektora , bo w istocie jest ich trzech.Pani Janina ze strachu i wstydu sie rozchorował i jest drugi tydzień na zwolnieniu. Jakiż błogi spokój w szkole. Kazdy robi swoje i nikt sie nie wydziera po korytarzach i nikt nikomu przy tym nie urąga. Ona chyba pójdzie na roczny urlop zdrowotny, tak na przeczekanie , bo moze w tym czasie cała kontrola sie rozmyje i pani wróci zregenerowana i w chwale. Mimo, że jest na zwolnieniu to i tak steruje Markiem , który codziennie wpada do niej na Staromiejską na konsultacje i po wytyczne. On bez Jasi ani me, ani be.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+44 # 5xdyrektorKrzysiek 2019-02-04 14:51
Ztymi pensjami to trochę przesadziłeś. Jasia na 2 etatach przy 50% absencji wyciągnie nie więcej jak 9 tysięcy. Marek mimo, że na pozycji czołówej za swoje 1 1/2 etatu ma koło 6 tysięcy, a vice prawo i lewoskrzydowy zaledwie po jakie 5 kafli. No nikt z Jasią chociaż na r ownorzędnych stanowiskach vice dyr. nie może sie równać. Jej praktyczne kompetencje sa o wiele szersze i jej nie sprzeciwi się sam naczelny Marek, a już o podskoczeniu to nie ma mowy. On o tym wie i siedzi sobie za kierownica ale na tylnym siedzonku. Tak mu wygodnie, i przyzwala jej na wydawanie poleceń pozostałym vice, że o tęgim i chamskim wręcz publicznym ich poniżaniu nie wspomnę
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+31 # oświadczeniedociekliwy 2019-02-05 20:19
co do pensji patrz oświdczenie majątkowe BIP Starostwa w
Opocznie.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+32 # to się nalezyklasyk 2019-02-10 16:37
{"za ciężką, uczciwą pracę.te pieniądze się im po prostu należały" - podkreśliła Szydło podczas posiedzenia Sejmu.


My tez za klasykiem powtorzymy: ZA CIĘŻKĄ UCZCIWĄ PRACE
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
-7 # dobre zmiany cd.rodzic 2019-02-08 20:54
Właśnie od kilku dni w informacjach dla ucznia zastępstwa nie są dostępne, dziecko nie wie czy na przykład rano nie ma odwołanych pierwszych lekcji. Wcześniej wieczorem można było sprawdzić.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+20 # pensjaona 2019-03-03 17:20
Tylu dyrektorow i zapomnieli przelać pensje dla nauczycieli. Ciekawe czy sobie tez?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+2 # bez zmian dalejAnka 2018-12-17 17:48
Komentarz zablokowany
Komentarz poniżej poziomu obrażanie, poniżanie i pomówienia nie będą tolerowane.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+62 # brak pomocynauczyciel 2018-11-26 22:03
Nie liczcie na to że nowy Starosta cokolwiek z tym zrobi. W Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowa wczym (dawna szkoła specjalna nr 4) w Opocznie dzieje się dokładnie to samo, wiem bo rozmawiam z nauczycielami kolegami z Zespołu co tam się dzieje i jest to samo co u nas. Dyrektorem SOSW jest przyjaciółka P. Chomicz,a na wice dyrektora chcieli/chcą dać pana który miał problemy z prawem (niebieska karta i takie tam). Obecny Starosta i wice dobrze o tym wiedzą ale usilnie próbują zrobić z niego wice. Możecie liczyć ewentualnie na skład rady bo P.Baranowski i P.Chomicz na tą sytuacje nie reagują już od roku. Poza tym nauczyciele mieli już sprawę w sądzie z panią dyrektor tej szkoły, całe szczęście nauczyciele wygrali. Ale ciekawostką jest to, że obecny Starosta był świadkiem w tej sprawie i popierał dyrektora, nie myśląc nawet o tym co by wysłuchać nauczycieli… Też musimy coś z tym zrobić, może kolejny pozew…
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+53 # To dopiero początekAntek 2018-12-03 21:21
To, że obecny Starosta był na tej sprawie świadkiem zeznającym przeciwko nauczycielkom, to może i ciekawostka, ale to, że zarzuty wobec nauczycielek były wyssane z czyjegoś palca, to już jest Dziadostwo - nie Starostwo. To kto teraz pierdzi w najwyższy stołek przy ul. Kwiatowej 1A?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
-29 # dobre zmianyZbig 2018-11-25 18:55
Dobre zmiany na stanowisku starosty. Myślę, że młody Marcin nie pozwoli z tylnego siedzenia kierować Józkowi, i ,ze zachowa swoją niezależność. Dobrze,ze naród nie wybrał już starych wyświechtanych Andrzejów biorących gdzie indziej za friko furę forsy na miesiąc. Mówią, że tyle co pozostali kierowcy MPK. Myślę, że nowe władze miejskie z przyjemnością pozbawią tej przykrej i cięzkiej funkcji prezesa.Panie Marcinie nie daj się.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+60 # świeża krew#bezpartyjny 2018-11-22 13:11
Mamy wybór - albo głosujemy na partię (z reguły "Parlament") albo głosujemy na ludzi (z reguły sejmik, powiat, gmina - u nas "na dole"). Jestem bezpartyjny od kilku lat bo nie mam na kogo głosować;) To że zwycięzca bierze wszystko to wiadomo od dawna. Ciekaw jestem jak nowy burmistrz Pan Kosno (na którego głosowałem w dogrywce) będzie się dogadywał z nową Radą Miejską w Opocznie. Wiadomo że polityka nie znosi próżni i że PIS'uary są niezadowoleni z przegranej Pani Zięby w wyborach bo nie mają upragnionych 100% włądzy (jakie mają w parlamencie, w sejmiku i w powiecie). Przewiduję że mogą i pewnie będą "przepychanki" i "zgrzyty" w gminie z brakiem uzyskania absolutorium i ewentualnycm referendum odwołania burmistrza włącznie - ale to najczarniejszy scenariusz;) Martwi mnie że tylko Pan Kosno może wnieść powiew świeżości do tej naszej polityki bo (prawie) cała reszta to ci sami ludzie od kilku kadencji zamieniający się tylko stołkami (Pan Kądziela się nie sprawdził);P
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+63 # OpocznoGbur 2018-11-22 10:12
Opoczno - Polska w pigułce.Taka polska demokracja!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
-45 # Co tu ujadać mamy porządnego Starostęmłody 2018-11-22 08:37
W końcu doczekaliśmy się odpowiedzialneg o człowieka na szczycie lokalnej władzy.Nie można nic facetowi zarzucić to trzeba będzie poszukać aby go opluć w inny sposób. Wyśmiać, poniżyć, przykleić targową historyjkę, itd. Porównajmy innych "działaczy" którzy przez lata tworzyli i tworzą polityczna i biznesową elitę. Faktycznie do nich nie pasuje. Nie słyszałem żeby celowo niszczył ludzi, nie knuje za plecami, nie przewraca się w urzędzie, nie przejął publicznych budynków za grosze i nie umieścił w nich prywatnego biznesu, itd. No zwyczajnie nie pasuje do ELYTY, w którą część mieszkańców naiwnie w dalszym ciągu wierzy. Weźcie się trochę obudźcie.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+48 # i znowu stajnie augiaszaleon 2018-11-24 18:35
gdyby był prostolinijny nie zaszedłby tak wysoko. to jest polityka nie bajka. gdyby nie obiecał chronić układu nie byłby starostą. nie wierz w bajki.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+43 # Do mlodegoFlo131 2018-11-22 21:13
Malo znasz tego czlowieka widocznie. Nie znam i nie widzialem grabi ktore grabia od siebie. Juz ma grunty wykupione pod interes z kolektorami slonecznymi... a co sie dzialo w kasztelanie? Nie wiesz nie zajmuj glosu
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
-30 # A nie mówiłem...młody 2018-11-23 08:17
Opluć, zdyskredytować, zazdrościć. Tak jak napisałem i na okrasę jakaś "targowa historyjka" przypięta.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+28 # Poerdu pierdu wystarczy że z rogasiem przebywał ostatnie lataKiler 2018-11-22 18:43
Cytuję młody:
W końcu doczekaliśmy się odpowiedzialnego człowieka na szczycie lokalnej władzy.Nie można nic facetowi zarzucić to trzeba będzie poszukać aby go opluć w inny sposób. Wyśmiać, poniżyć, przykleić targową historyjkę, itd. Porównajmy innych "działaczy" którzy przez lata tworzyli i tworzą polityczna i biznesową elitę. Faktycznie do nich nie pasuje. Nie słyszałem żeby celowo niszczył ludzi, nie knuje za plecami, nie przewraca się w urzędzie, nie przejął publicznych budynków za grosze i nie umieścił w nich prywatnego biznesu, itd. No zwyczajnie nie pasuje do ELYTY, w którą część mieszkańców naiwnie w dalszym ciągu wierzy. Weźcie się trochę obudźcie.

Cytuję #bezpartyjny:
Mamy wybór - albo głosujemy na partię (z reguły "Parlament") albo głosujemy na ludzi (z reguły sejmik, powiat, gmina - u nas "na dole"). Jestem bezpartyjny od kilku lat bo nie mam na kogo głosować;) To że zwycięzca bierze wszystko to wiadomo od dawna. Ciekaw Cytuję młody:
W końcu doczekaliśmy się odpowiedzialnego człowieka na szczycie lokalnej władzy.Nie można nic facetowi zarzucić to trzeba będzie poszukać aby go opluć w inny sposób. Wyśmiać, poniżyć, przykleić targową historyjkę, itd. Porównajmy innych "działaczy" którzy przez lata tworzyli i tworzą polityczna i biznesową elitę. Faktycznie do nich nie pasuje. Nie słyszałem żeby celowo niszczył ludzi, nie knuje za plecami, nie przewraca się w urzędzie, nie przejął publicznych budynków za grosze i nie umieścił w nich prywatnego biznesu, itd. No zwyczajnie nie pasuje do ELYTY, w którą część mieszkańców naiwnie w dalszym ciągu wierzy. Weźcie się trochę obudźcie.

Cytuję młody:
W końcu doczekaliśmy się odpowiedzialnego człowieka na szczycie lokalnej władzy.Nie można nic facetowi zarzucić to trzeba będzie poszukać aby go opluć w inny sposób. Wyśmiać, poniżyć, przykleić targową historyjkę, itd. Porównajmy innych "działaczy" którzy przez lata tworzyli i tworzą polityczna i biznesową elitę. Faktycznie do nich nie pasuje. Nie słyszałem żeby celowo niszczył ludzi, nie knuje za plecami, nie przewraca się w urzędzie, nie przejął publicznych budynków za grosze i nie umieścił w nich prywatnego biznesu, itd. No zwyczajnie nie pasuje do ELYTY, w którą część mieszkańców naiwnie w dalszym ciągu wierzy. Weźcie się trochę obudźcie.

Cytuję JANOSIK:
Zamieniaja sie wszyscy...a co myślicie,ze burmistrz nie da stołków swoim ??? to sie grubo mylicie !!podejrzewam,ze księgowa w szpitalu będzie pani Zięba,Józef tez będzie miał stołek w szpitalu,,,zagrożony jest pan Konecki przezes PGK,ma go zastąpić pan najjaśniejszy na Dzielnej Wieruszwski ło matko boska !!!!jak by to zrobił Kosno to by sie poniżył do punktu ZERO !!!!! no i teraz kto zgadnie kto zostanie dyrektorem MOPS za panią Chomicz ....i co nie obsadzi swoim człowiekiem Kosno ??? to po co takie ściemnianie na PIS ??Obłudnicy z NBS I PO !

osowałem w dogrywce) będzie się dogadywał z nową Radą Miejską w Opocznie. Wiadomo że polityka nie znosi próżni i że PIS'uary są niezadowoleni z przegranej Pani Zięby w wyborach bo nie mają upragnionych 100% włądzy (jakie mają w parlamencie, w sejmiku i w powiecie). Przewiduję że mogą i pewnie będą "przepychanki" i "zgrzyty" w gminie z brakiem uzyskania absolutorium i ewentualnycm referendum odwołania burmistrza włącznie - ale to najczarniejszy scenariusz;) Martwi mnie że tylko Pan Kosno może wnieść powiew świeżości do tej naszej polityki bo (prawie) cała reszta to ci sami ludzie od kilku kadencji zamieniający się tylko stołkami (Pan Kądziela się nie sprawdził);P

RÓG JUŻ SWOJE z nim zrobił
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+3 # co tu jadaćAntek 2018-11-22 17:40
Rzeczywiście fura porządnego chłopa. . Jak kwestował przedwyborczo razem z Kubiszewskim to przynajmniej nie obiecywali gruszek na wierzbie i nie obsrywali kontrkandydatów . Miło było pogadać. Nie obiecywali nam w Miedznej wybudowanie ulicy Złtotej to wiadomo, że nie wybudują . W przeciwieństwie do aktualnego wójta, który w kolejnej agitce obiecywał nam ulicę , ale wiadomo, że i tak nie zrobi. Szkoda Kubiszewskiego - też porządny gość, ale może na takich nie ma zapotrzebowania .
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
-5 # miedznapiotr 2018-11-23 13:39
Z tego co mi wiadomo ulica złota w Miedzny ma być robiona w 2019. to juz bedzie czwarta ulica w naszej wsi.. bankowa główna i polna to mało ?? no i zalew,,, pomysl antek co ty piszesz
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+2 # KomiediaFakty 2018-11-23 07:06
Porządny bo duży? Gardło pracodawcy podcinac to znaczy być porządnym? Jak ktoś jest z tej partii, co nie szanuje ludzi o innych poglądach, to słowo porządny się nie należy.. A napewno nie przyzwoity.. Skończy się to wsyzskto na jesieni.. POLACY, wytrzymaja
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+3 # A to ciekaweEops 2018-11-23 21:48
Kto nie szanuje ludzi o innych poglądach? Głównie to zawścieczone KODziarstwo nikogo nie szanuje. I nic się nie skończy. Myślisz że ludzie zaglosują za partiami które upokarzaly naród polski przez lata. Nie miały godności i empatii dla Polaków.? Suweren nie taki głupi, a i w Opocznie minie euforia rewolucyjna jak się okaże że król jest nagi.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+24 # Towarzystwo wzajemnej adoracjiGRUBY LOLO 2018-11-22 00:24
Zamienili się jak Putin z Miedwiedewem
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+30 # xxxGość 2018-11-21 22:06
No tak, ta sama klika, ze stołka na stołek spada, ciągle w tym samym gronie się obracają.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+50 # Bez zmianPhelician 2018-11-21 16:08
To żadne nowiny, pozamieniali się tylko stołkami, których od lat się nota bene kurczowo trzymają.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+6 # RE: Bez zmianJANOSIK 2018-11-21 19:49
Zamieniaja sie wszyscy...a co myślicie,ze burmistrz nie da stołków swoim ??? to sie grubo mylicie !!podejrzewam,z e księgowa w szpitalu będzie pani Zięba,Józef tez będzie miał stołek w szpitalu,,,zagr ożony jest pan Konecki przezes PGK,ma go zastąpić pan najjaśniejszy na Dzielnej Wieruszwski ło matko boska !!!!jak by to zrobił Kosno to by sie poniżył do punktu ZERO !!!!! no i teraz kto zgadnie kto zostanie dyrektorem MOPS za panią Chomicz ....i co nie obsadzi swoim człowiekiem Kosno ??? to po co takie ściemnianie na PIS ??Obłudnicy z NBS I PO !
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+4 # bez zmianGOŚĆ 2018-12-16 16:14
nie od dzisiaj wiadomo, że po władzę sięga się właśnie dla władzy i pieniędzy . Władza to subiektywna możliwość realizacji swoich zamiarów na miarę stanowiska możliwa do realizacji przy poparciu osób obsadzonych na odpowiednich stanowiskach. Jak będziesz rządził jak nie będziesz miał poparcia.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+9 # i znowu stajnie augiaszaleon 2018-11-24 18:36
czy dyrektorem opieki ma zostać druga prawa ręka pani kasia z domu derewęda?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
-6 # A dlaczego nie?Eops 2018-11-23 07:45
Wszystkich powinien powymieniać nowy burmistrz bo poprzednik nabrał samych niekompetentnyc h. Choćby w tym PGK? Przeciez tam nic przez te ostatnie lata nie zrobił poza zatrudnianiem ludzi bez ograniczeń wiec w tym to każdy sobie poradzi, a nawet bedzie lepszy jak troche ich wyrzuci to moze nam woda i śmieci beda tańsze a nie wszyscy sie zrzucamy na ich sukces wyborczy bo przeciez wdzięczny za zatrudnienie i uzyskanie emerytury pomostowej suweren idzie i głosuje na prezesa. Tak trzymać panie burmistrzu! Goń Pan tych darmozjadow ze spółek i to nie tylko z PGK.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+7 # RE: A dlaczego nie?JANOSIK 2018-11-23 20:24
Nic ci nie jest ??? to rozpędź sie i trzepnij swoja pecyną w jakas przydrożną topolę......weź się za jakaś porządną robotę....co do prezesa PGK.....tam trzeba sie troszkę znac w tym fachu,,a ty co nie mogłes si tam dostać czy jak to można rozumieć.Pewnie wode ,ścieki i inne media chcesz za darmo ??? do pracy !!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
-12 # ?pracownik pgk 2018-11-24 15:59
Jak widać nie trzeba się znać skoro taki asior przez ostatnie lata jest prezesem i pomimo że nic nie robi to nadal jest. A wodę, ścieki i śmieci rzeczywiście mamy drogie w porównaniu z innymi gminami więc JANOSIK to ty się musisz trzepnąć w głowę, a my pracownicy widzimy co się tutaj dzieje więc mamy nadzieję że już niedługo nastąpi zmiana, oby na lepsze.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+8 # prawdziwy pracownik PGKWładek 2018-11-25 12:09
Zastanów się człowieku co ty piszesz.Pospraw dzaj ceny wody w innych miejscach i dopiero się wypowiadaj. W Końskich np. cena za wodę i ścieki jest 3 zł droższa niż w Opocznie. W Tomaszowie też drożej. Prezes Konecki na jednej z ostatnich sesji mówił że przez najbliższe 2 lata nie powinno być podwyżki wody i ścieków mimo iż paliwo i energia cały czas drożeje. I nie podszywaj się pod pracownika PGK bo tam wszyscy mówią o nim bardzo dobrze. Szanuje ludzi i dba o nich, dodatkowo wziął zadłużona spółkę i przez 2 lata postawił ją na nogi i dzięki niemu Opoczno ma dokończoną oczyszczalnie.W iec nie oczerniajcie go, zresztą ludzie na Opocznie i tak wiedzą, że to dobry człowiek.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
-12 # DoprawdyPracownik PGK 2018-11-26 07:07
Moze i jestes prawdziwym pracownikiem pgk ale albo prezesem albo ktoś z jego otoczenia typu Darek albo Tomek którzy maja wymierne korzyści z jego bycia tutaj bo napewno nie jest tak dobrze jak piszesz. Mam nadzieje ze niwy burmistrz szybko sie na was pozna i zrobi porządek.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+4 # RE: Bez zmianhm 2018-11-22 16:22
miało nie być 2 wice burmistrza żeby nie generować kosztów, a okazu je się ze będzie! I to jakaś tajemnica jest!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+4 # Inaczejopocznianin30 2018-11-22 07:41
Cytuję JANOSIK:
Zamieniaja sie wszyscy...a co myślicie,ze burmistrz nie da stołków swoim ??? to sie grubo mylicie !!podejrzewam,ze księgowa w szpitalu będzie pani Zięba,Józef tez będzie miał stołek w szpitalu,,,zagrożony jest pan Konecki przezes PGK,ma go zastąpić pan najjaśniejszy na Dzielnej Wieruszwski ło matko boska !!!!jak by to zrobił Kosno to by sie poniżył do punktu ZERO !!!!! no i teraz kto zgadnie kto zostanie dyrektorem MOPS za panią Chomicz ....i co nie obsadzi swoim człowiekiem Kosno ??? to po co takie ściemnianie na PIS ??Obłudnicy z NBS I PO !

Myślę, że burmistrz na pewno nie zrobi tego w tak bezczelny sposób jak zrobił to PiS. Oglądałeś Sesja Rady Miejskiej jak PIS zawłaszczył stołki Przewodnicząceg o Rady i Przewodniczącyc h Komisji! :(
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
-1 # RE: InaczejJANOSIK 2018-11-22 16:00
PIS zawłaszczyli stołki ??? heheheheeh to tak jak by powiedzieć,że NBS zawłaszczyło stołek burmistrza.Wiem ...powiesz,że burmistrza wybrali Opocznianie.... no właśnie i ok..a w radzie to skad sie wzięli ludzie....no własnie też ich wybrało społeczeństwo.. .mają większość to se bybrali swoich....chyba jasne...jak by NBS miał większość to by co zrobiło ??????/ weź się puknij......i po co takie słowa o obsadzaniu swoimi.........
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+6 # Inaczejopocznianin30 2018-11-22 18:08
W swojej wypowiedzi chodzilo mi bardziej o to ze PiSowi zalezy tylko na stolkach a nie zeby zrobic cos pozytecznego dla gminy. Swietnie to udowodnili na Sesji. Moze sam sie puknij a zdejmij klapki z oczu bo nie widzisz!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
-9 # RE: InaczejJANOSIK 2018-11-23 20:29
lepiej idź do kościoła pomódl sie i napij wody święconej może ci pomoże na twoja obolałą głowę....
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+11 # Inaczejopocznianin30 2018-11-24 10:18
Cytuję JANOSIK:
lepiej idź do kościoła pomódl sie i napij wody święconej może ci pomoże na twoja obolałą głowę....

A dziękuje z moją głową wszystko ok, dzięki za troskę! Jak tego nie widzisz o co im tak naprawdę chodzi to już twój problem! A może też jesteś Pisowcem i czekasz na stołek przebierając nóżkami? I na tym bym skończył tą żenującą dyskuję bo z osobami z PiS nie warto szkoda nerwów. Nie pozdrawiam i się żegnam ozięble!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować

Reklama

Przeczytaj również: