Menu
RSS
I sesja Rady Powiatu Opoczyńskiego VI kadencji - live

I sesja Rady Powiatu Opoczyńskiego VI kadencji - live

  • Mateusz

I sesja Rady Powiatu Opoczyńskiego VI kadencji - live

21 listopada 2018 roku o godzinie 10:00 w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Opocznie odbędzie się I sesja Rady Powiatu Opoczyńskiego IV kadencji.

Dodaj komentarz

Zanim napiszesz komentarz, zapoznaj się z Regulaminem korzystania z Portalu.

Komentarze są moderowane. Komentarz pojawi się po zaakceptowaniu go przez moderatora.
Nie będą publikowane komentarze zawierające treści sprzeczne z obowiązującym prawem, treści naruszające prawa osób trzecich, stanowiące materiały informacyjne, reklamowe lub promocyjne oraz zawierające odnośniki do innych stron. Nie będą również akceptowane wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, również w formie skrótu, bądź wykropkowane.

Nie będą publikowane komentarze pisane w całości lub fragmentami wyłącznie dużymi literami. Używanie Caps Locka uznawane jest za krzyk.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za opinie wyrażane przez czytelników w komentarzach.

Kod antyspamowy
Odśwież

Komentarze  

+15 # KARTY ROZDANETUTEJSZY 2018-11-21 21:04
Jakos slabo widze wspolprace przewodniczaceg o i iwiceprzewodniczaceg o Rady Powiatu ponad podzialami chyba ,ze na niwie AA
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+30 # karty rozdaneTeodor Prime 2018-11-21 15:38
W Radzie Powiatu stało się to co miało się stać. Jeśli ktoś myślał, że będzie inne rozdanie, to się rozczarował. Marcin Baranowski był namaszczony na Starostę już dawno, Maria Barbara Chomicz również dostała namaszczenie dawno. Więc zdziwienia nie ma, może poza tym ,że Józef Róg się uchował jako Przewodniczący Rady. O Rafale Kądzieli nie będę się wypowiadał bo nie ma o kim i o czym ( co najwyżej będzie płonne przemówienia pisał i wygłaszał, ma wprawę). Drugiego wice przewodnicząceg o nie znam.
Brawa dla Pana Dariusza Kosno i Tomasza Łuczkowskiego, że potrafili przybyć na uroczystość w Starostwie i pokazać klasę oraz swoją obecnością potwierdzić otwartość do działania ponad podziałami. Niestety Radni Gminy i Miasta Opoczno nie doznali zaszczytu goszczenia Władz Powiatu na swojej uroczystości. I tutaj widać różnicę w klasie.
Co do działań Zarządu Powiatu jestem spokojny, ponieważ Powiat został dawno zawierzony Opatrzności Bożej i ma w swych przecież Panią Chomicz – matronę ( jak nie załatwi, to wymodli)
Co do Urzędu Miasta, tutaj jest inaczej. Jest tam jeden taki „dżentelmen” ( specjalnie w cudzysłowie), który będzie bombardował wszystkie działania Kierownictwa Magistratu wsparty Przewodniczącą, wuefistą z sercem po stronie Opoczna, ale z kieszenią po stronie koryta oraz Prezesem Spółdzielni Mieszkaniowej, która zamiast spół to dzieli. Należy dodać, że komisje rozdane w tempie ekspresowym, a zapomniałbym Komisja Skarg, Wniosków i Petycji (nowo utworzona) – przewodniczący Pan Radny, kierownik ARiMR, opoczyński misiewicz, były dyrektor biura poselskiego w Ostrowie ( koło Opoczna), mąż żony co Wójtem zostać chciała w Sławnie, nikt inny tylko Pan Tomasz. Teraz na pewno nie będzie żadnych skar, tak bedzie Magistrat działał sprawnie..., a przede wszystkim Rada.
Podsumowując, nie jest dobrze, ale nie jest też beznadziejnie. Niedawne wybory odsunęły o żłoba Panów Marków, Panów Andrzejów i innych Januszy z samorządu, którzy byli po prostu słabi. Pojawił się cień nadziei, że coś się zmieni tylko trzeba współpracować. Czy współpraca będzie, to tylko zależy od Pana Roberta z Sejmu, czy pozwoli swoim działać ponad podziałami?!
Karty rozdane, psy szczekają, karawana jedzie dalej.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+3 # Karty rozdaneMarycha 2018-11-22 15:36
Czy Pan T jest naszym sygnalizatorem i będzie raportował? Zatem UWAGA omijać bo można wpaść w coś nieprzyjemnego .
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+3 # Brawo brawomłody 2018-11-22 08:41
A może przybyli bo liczyli że coś pójdzie inaczej? Może się starali coś uknuć? Może się nie udało? Kto to wie?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
-14 # RE: I sesja Rady Powiatu Opoczyńskiego VI kadencji - liveNik 2018-11-21 13:15
A co ty masz do Józka?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+18 # RE: I sesja Rady Powiatu Opoczyńskiego VI kadencjikiler 2018-11-21 11:54
Znowu Róg boże jak długo to jeszcze bedzie trwać tylko ty wiesz.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+27 # RE: I sesja Rady Powiatu Opoczyńskiego VI kadencjiSceptyk 2018-11-21 12:22
Skąd to zdziwienie? Co cztery, a teraz co pięć lat głosujecie na tych samych ludzi, a potem się dziwicie, że te same twarze przy korycie, że nic sie nie zmienia.

Jakich radnych sobie wybraliście, takich macie.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować

Reklama

Przeczytaj również: