Menu
RSS
Wybory Samorządowe 2018. PiS z większością w powiecie

Wybory Samorządowe 2018. PiS z większością w powiecie

  • Mateusz

Wybory Samorządowe 2018. PiS z większością w powiecie

W Radzie Powiatu Opoczyńskiego Prawo i Sprawiedliwość zdobyło 10 z 19 mandatów, co oznacza, że bedzie rządzić samodzielnie.

Liczba uzyskanych mandatów:

 Nr listy  Nazwa komitetu  Głosy  L. kandydatów  L. mandatów  
10 KW Prawo i Sprawiedliwość 15420 25 10 40.64%
15 KWW Opoczyńska Wspólnota Samorządowa 7022 25 3 18.51%
14 KWW Niezależny Blok Samorządowy - Porozumienie 2018 6964 25 3 18.35%
2 KW Polskie Stronnicwo Ludowe 4079 22 2 10.75%
16 KWW Opocznianie 4456 24 1 11.74%

 

Skład Rady Powiatu Opoczyńskiego:

Okręg Nr listy Nazwisko kandydata Głosy  
1 2 WIKTOROWICZ Urszula 310 1.88%
3 2 PAWLIK Zofia 302 2.10%
3 10 BARANOWSKI Marcin 1900 13.24%
3 10 REK Sławomir 1241 8.65%
1 10 KONECKI Michał 1232 7.45%
1 10 CHOMICZ Maria 1129 6.83%
2 10 WITKOWSKA Maria 933 13.22%
1 10 BIAŁEK Michał 754 4.56%
1 10 TELUS Robert 693 4.19%
3 10 URBAŃCZYK Andrzej 693 4.83%
2 10 WÓJCIK Grażyna 578 8.19%
3 10 SMOLARCZYK Anna 575 4.01%
1 14 KACPRZAK Andrzej 818 4.95%
3 14 MORAWSKA Maria 774 5.39%
1 14 JĘDRASIK Marcin 537 3.25%
3 15 MARSZAŁEK Rafał Piotr 1173 8.17%
1 15 RÓG Józef Leon 1023 6.19%
2 15 JAKÓBCZYK Sławomir 895 12.68%
1 16 KĄDZIELA Rafał 1196 7.24%

Dodaj komentarz

Zanim napiszesz komentarz, zapoznaj się z Regulaminem korzystania z Portalu.

Komentarze są moderowane. Komentarz pojawi się po zaakceptowaniu go przez moderatora.
Nie będą publikowane komentarze zawierające treści sprzeczne z obowiązującym prawem, treści naruszające prawa osób trzecich, stanowiące materiały informacyjne, reklamowe lub promocyjne oraz zawierające odnośniki do innych stron. Nie będą również akceptowane wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, również w formie skrótu, bądź wykropkowane.

Nie będą publikowane komentarze pisane w całości lub fragmentami wyłącznie dużymi literami. Używanie Caps Locka uznawane jest za krzyk.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za opinie wyrażane przez czytelników w komentarzach.

Kod antyspamowy
Odśwież

Komentarze  

+1 # towarzysze wygralileon 2018-11-04 18:51
towarzysze są w radach powiatu i poszczególnych gmin. towarzysze z pis. a ciemnogród kwitnie. no ale teraz jak sie okaże, że Opoczno i powiat nie będa w pierwszej 100 zdobywania funduszy, stan powietrza się nie poprawi i nie będzie inwestycji i miejsc pracy to za kilka lat proporcje wygranych w wyborach będą odwrotne. więc pis-owcy z jednej strony świętują ale z drugie wiedzą że ich własny elektorat za kilka lat ich rozliczy bardzo rzetelnie....
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+22 # KOALICJATUTEJSZY 2018-10-26 23:16
Panie Rafale Judaszu z Kamiennej Woli przebiles sam siebie
Pytanie za ile srebrnikow ?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
-8 # oby nie KosnoCopernikus 2018-10-26 07:18
moim zdaniem pan Kosno to biznesmann który dba jedynie o własny portfel a stanowisko burmistrza potrzebne mu jest aby jeszcze bardziej rozwinąc swoje interesy, może i on sie reklamuje jako manager ale mnie to nie przekonuje i nie wierze w jego dobre intencje jakoby chciał coś dobrego dla miasta zrobić, jego zwycięstwo bedzie największą porażką dla miasta i gminy, to moje subiektywne zdanie
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+11 # RE: oby nie Kosnoedek 2018-10-26 08:31
A ja uważam ze to są brednie. Gośc dorobił sie i wie jak zarządzać firma. To nie jest jakiś niewydarzony artysta czy inny Hydrant, aby remontować najepszą ulicę w mieście z 5 mln złotych, podczas gdy na Milenijnym ludzie toną w błocie.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+29 # DO EOPSTUTEJSZY 2018-10-24 20:43
Powiedz mi co takiego osiagnela PANI VICE BURMISTRZ przez ten okres zarzadzania poza zatrudnianiem swoich ,obiecywaniem KGW gruszek na wierzbie ,wykonywaniem polecen GLOWNEGO KADROWEGO EOP ,ktory dla OPOCZNA przez trzy kadencje nie zrobil nic .Jaki ma program ?
NIC SIE NIE ZMIENI POZA ZMIANA NA STANOWISKACH ,OCZYWISCIE OD A DO Z
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+5 # brak obiektywizmu u moderatoraOpoczninin 2018-10-26 07:28
drogi moderatorze oto fragment twojego regulaminu dla forum "Nie będą publikowane komentarze pisane w całości lub fragmentami wyłącznie dużymi literami. Używanie Caps Locka uznawane jest za krzyk" a jak widać na powyższym komentarzu sporo tego caps locka jest użyte; przydała by się choć odrobina obiektywności dzień, rozumiem że Twoim kandydatem jest pan Kosno i ten "krzyk" wyrażony w stronę pani vice burmistrz jest Ci na rękę ale puszczając ten komentarz wykazujesz się ignorancją wobec własnego regulaminu, a skoro sam go ignorujesz to nie oczekuj że inni będą go respektować. spodziewam się że pewnie ten komentarz nie zostanie opublikowany choć niema tu ani jednego słowa które by kogoklwiek obrażało
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+1 # RE: brak obiektywizmu u moderatoraRedakcja 2018-10-26 11:29
A cały regulamin forum jest dostępny tutaj:

http://www.opoczno.info/regulamin.html

A tak gwoli ścisłości, pański komentarz ukazał się. Może zapomniał Pan, że użył pan innego nicka?

A odpowiadając na kolejny, nikt nie siedzi i nie czeka, aż ktoś napisze komentarz. Obok portalu, który prowadzę charytatywnie, mam na głowie jeszcze jeszcze działalność gospodarczą.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+2 # RE: Wybory Samorządowe 2018. PiS z większością w powiecieswojak 2018-10-24 17:02
Odpowiadając na pytanie - komentarze zawierające słowa powszechnie uważane za wulgarne i naruszające prawa osób trzecich nie będą publikowane.

To żadna odwaga napisać tego typu komentarz nie podpisując się imieniem i nazwiskiem.

Redakcja Opoczno.info
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
-21 # Wybory bez zaskoczeniaeops 2018-10-24 12:15
Największymi przegranymi są Opocznianie i OWS. Ci pierwsi mając w składzie ludzi władzy (burmistrz, wiceburmistrz, sekretarz i różni dyrektorzy i prezesi) wprowadzili do powiatu tylko jednego radnego i trzech do gminy. To bardzo słaby wynik. Głosy na kandydata na burmistrza były tylko dzięki Kądzieli który dużo dla miasta zrobił. OWS nie ma kadr i to jest chyba oznaka końca. Tylko starosta zebrał głosy. Działacze, związkowcy bardzo słabo. W II turze na burmistrza nie będzie miało znaczenia kto komu przekaże głosy. Wygra Pani Zięba bo to jedyna opcja gwarantująca rozwój Opoczna. Patrząc na wyniki w sejmiku i powiecie nie ma najmniejszego sensu eksperymentować i pogrążać Opoczno w nieładzie.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
-21 # Płaczcie pelowcyJan Bury 2018-10-24 09:22
[płaczcie sobie pelowcy teraz ja będę rządził z moim panem Robertem Telusem . Wszystkich was wyprostujemy
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+17 # dawno wiadomobury czy szary 2018-10-26 13:33
że poseł jest waszym panem i prowadza was na sznurku jak barany.dlatego tylko Darek Kosno może rozwalić to towarzystwo wzajemnej adoracji,które przez posła dostaje wytyczne od pierwszego szeryfa RP.znając życie tak jak Kądziela,tak Ziębowa nie będzie mogła nawet podrapać się po głowie bez rozkazu posła,a jak skuteczna jest pani Ziębowa odsyłam was do felietonu obok-Skutecznoś ć pozyskiwania funduszy zewnętrznych.gł osuj na skuteczność rządzenia Darek Kosno.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
-12 # RE: dawno wiadomoBRAT 2018-10-28 10:35
Rozwalić to możesz swój wyprany łeb..trzaskając nim o jakiś betonowy blok hehehe.......To co stało się w Opocznie to najlepsza alternatywa...b rawo PIS.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+9 # piękna retoryka pisowcówolo 2018-10-28 14:11
jak mam rozumieć BRAT posła Telusa z Alternatywy 4.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+12 # Prezes i StołkiGRUBY LOLO 2018-10-26 10:24
Cytuję Jan Bury:
[płaczcie sobie pelowcy teraz ja będę rządził z moim panem Robertem Telusem . Wszystkich was wyprostujemy


Telus twoim panem? Nawet mi cie żal. Zaśpiewaj mu do szafy!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
0 # RE: Płaczcie pelowcyiwona 2018-10-24 10:13
Komentarz zablokowany - Pkt 2 regulaminu korzystania z forum
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+33 # TelusTurbo 2018-10-23 22:06
3 raz z rzędu ludzie wkręcili się na telusa do rady powiatu, wystarczy jednak dobrze się nazywać
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
-8 # ciekawyDżon Łejn 2018-10-23 19:36
a gdzie pełowcy???? żadnego w radzie powiatu????? czy moze wstydzili się swojej partii i pochowali sie w lokalnych komitetach
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+23 # Jest i święta panienka940nm 2018-10-23 16:23
O! Tak jak myślałem, panienka od "bliskich znajomości" z plebanami zamiejscowymi weszła.

Widać co w pis-o systemie znaczy dobra "reklama własna" + zaangażowanie. W wybory oczywiście :)))
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
-11 # RE: Jest i święta panienkaBRAT 2018-10-24 11:08
Panie redaktorze Mateuszu...jak można wstawiać takie komentarze!!! jak panu nie wstyd aby tak ubliżać kobiecie...to pan może wstawiać tak !!!czyli nie jest pan obiektywny skoro nie wrzuca pan o innych hańba !!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
0 # Nie dla PisuKorneliusz 2018-10-25 21:31
Dlaczego te złośliwości kierowane są tylko pod jednym adresem ? Złośliwości to mało powiedziane.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
-12 # zażenowanyPorządek 2018-10-23 23:36
To jest wstrętne.Skąd w ludziach tyle jadu?Szyderstwo miarą wielkości-cieka we.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
-1 # RE: Jest i święta panienkaAndrzej 2018-10-23 23:20
Komentarz zablokowany - Pkt 2 regulaminu korzystania z forum
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
-5 # do 940nmDarek 2018-10-23 21:39
.…..chyba to Twoje kompleksy, nie ma co zazdrościć. Odpuść i wrzuć na luz ;)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+3 # Jest i święta panienka940nm 2018-10-24 00:36
Cytuję Darek:
.…..chyba to Twoje kompleksy, nie ma co zazdrościć. Odpuść i wrzuć na luz ;)


humorysta :)
Żyj Dareczku w błogiej (chyba) nieświadomości. :)))

Do czasu kiedy (jak to mówią) nastanie światłość.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+1 # RE: Jest i święta panienkaDarek 2018-10-24 22:12
Cytuję 940nm:
Cytuję Darek:
.…..chyba to Twoje kompleksy, nie ma co zazdrościć. Odpuść i wrzuć na luz ;)


humorysta :)
Żyj Dareczku w błogiej (chyba) nieświadomości. :)))

Do czasu kiedy (jak to mówią) nastanie światłość.….kiedy(jak to mówią) nastanie światłość, zobaczymy jaka/jaki jesteś święta/y ;)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+6 # ludu mój ciemnyCiemniak 2018-10-25 07:34
Cytuję Darek:
Cytuję 940nm:
Cytuję Darek:
.…..chyba to Twoje kompleksy, nie ma co zazdrościć. Odpuść i wrzuć na luz ;)


humorysta :)
Żyj Dareczku w błogiej (chyba) nieświadomości. :)))

Do czasu kiedy (jak to mówią) nastanie światłość.….kiedy(jak to mówią) nastanie światłość, zobaczymy jaka/jaki jesteś święta/y ;)

... tymczasem w naszym Ciemnogrodzie panuje ciemnota...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
-5 # ??????????????? ?????Opoczninin 2018-10-27 15:27
o oświecicielu wspaniały powiedz ze nam ciemnemu ludowi jak żyć, co robić na kogo głosować, bez twojej wiedzy nie jesteśmy w stanie funkcjonować, powiedz nam oświecicielu czy mamy chodzic w tęczoywch ubraniach, łączyc sie w pracy z osobnikami tej samej płci, przyjąc pod swój dach biednych uchodźców z Afryki którzy aby dostac sie do Europy zapłacili przemytnikom ogromne pieniądze, a może masz jeszcze jakięs inne wytyczne dla nas ciemnego ludu; jakięs to musi byc cudowne być takim oświeconym
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+3 # oświecenieCiemniak 2018-11-02 10:47
skąd pochodzisz Opocznininie, bo mieszkańcy naszego miasta zwa się Opocznianami ?
aby zabezpieczyć się przed napływem wszelkiego zła należy otoczyć nasz kraj ( a nasze miasto w szczególności ), wysokim płotem z desek, których minister Szyszkownik ma pod dostatkiem ( z wyrębu puszczy ).
i nie wpuścimy do naszego kochanego Ciemnogrodu żadnych nowych rozwiązań technologicznyc h i naukowych, i skończymy z tą wymianą handlową z całym światem, i nie będziemy posyłać naszych dzieci na zagraniczne uczelnie...
wystarczy,że każdy będzie umiał pisać, czytać i służyć do mszy !
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
0 # średniowieczeCiemniak 2018-11-03 12:16
a edukację seksualną naszych dzieci będzie prowadził jedynie do tego uprawniony ksiądz
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+38 # PręcikowskiObywatel 2018-10-23 15:59
Pręcikowski??!!
Ludzie nie takich ludzi nam potrzeba do rządzenia...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+31 # Trzeba uciekaćGRUBY LOLO 2018-10-23 12:32
Jak w tytule. Do Warszawy albo Łodzi. Tam więcej normalnych ludzi. Gratulacje dla ciemnogródu. Kopera jak w poniedziałek jeździł po mieście to tak był zajęty rozmową przez telefon że nawet dziecku na pasach pierwszeństwa nie ustąpił chociaż ja juz prawie się zatrzymałem. Po 9 przy skrzyżowaniu Piotrkowskiej i Partyzantów. I w nawiązaniu do poprzednich komentarzy: ten Precikowski to porażka totalna. Próbował ktoś coś kiedyś załatwić w spółdzielni? I żeby nie było: nie lubię też PO N. Lewicy, Korwinów, Narodowców i Zielonych
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+22 # Żeby od razu uciekać ?Atrakcyjny Kazimierz 2018-10-23 15:38
Ale rzeczywiście to beton.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
-12 # No i fajnieTadeusz 2018-10-23 08:32
Gratuluję Wszystkim Wybranym!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+45 # Stała sięWnioskującypoprawnie 2018-10-23 07:41
oto rzecz historyczna A. D. 2018 a wszelkie gremia miłościwie nam radzące w gminie i powiecie zostały bezwzględnie i z premedytacją odarte z najprzemożniejs zych tuz opoczyńskiej elity. Otóż bowiem brakło i niech wszelkie kroniki to odnotuja skrupulatnie "Siły działania" Andrzeja Kopani, "kompetencji i doświadczenia" Turka Wiesława i oczywiście ofiarnego poświęcenia dla dobra ludu pracującego miast i wsi zawodowego dyrektora ujeżdżającego opoczynskiego Pegaza Marka I wielkiego Ksyty. Jak my sobie z tym poradzimy.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+7 # RE: Stała sięZły 2018-10-23 09:04
Ten sarkazm jest bardzo trafny. Tego nie mogę doświadczyć, ale zobaczyć ich miny w momencie ogłoszenia wyników - bezcenne
Dodam jeszcze Panią Wacławiak, która miała "tyle" głosów - zobaczyć minę - "bezcenne"
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
-2 # RE: Wybory Samorządowe 2018. PiS z większością w powiecieJan bury 2018-10-23 06:54
Komentarz zablokowany
Wyzwiska i obrażanie nie będą tolerowane na tym forum.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
0 # RE: Wybory Samorządowe 2018. PiS z większością w powiecieBRAT 2018-10-23 06:27
Komentarz zablokowany
Komentarz niezgodny z regulaminem forum
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+28 # RE: Wybory Samorządowe 2018. PiS z większością w powiecieToudi 2018-10-23 06:13
Kopani nie udało sie dostać? Ciekawe czym się teraz zajmie?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+16 # Kto go wybrałAdonim 2018-10-23 06:09
Naprawdę znów Róg? Oby nie był starostą bo kompletnie się nie nadaje.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+39 # Wreszcie odpadłlebowski 2018-10-23 00:20
Pana Mareczka Ksyty nie ma ? O jakie nieszczęście oby tylko nowiutkiego volkswagena passata z nerwów nie rozbił. Cztery lata temu ponad 500 głosów a teraz nawet 300 nie dostał. Szkoda,że do Rady Miejskiej dostał się Jerzy Pręcikowski Prezes Spółdzielni. Kolega partyjny Ksyty, ktorego Ksyta kontroluje w Spółdzielni jako Przewodniczący Rady Nadzorczej a znowu w Zakładzie Energetyki Cieplnej to znowu Pręcikowski kontroluje jako.... Przewodniczący Rady Nadzorczej Ksytę. Tak to sobie chłopaki ustalili. Biorąc pod uwagę to, że Pręcikowski do Rady Miejskiej startował z numeru 1 czyli " jedynka" z listy OWS a dostał tylko ponad 160 (chyba) głosów jest najgorszym wynikiem w tych wyborach i wszedł do Rady jako ostatni. Chłop będzie brał trzecią wypłatę ( Spółdzielnia , ZEC , Rada) i będzie zadowolony ale nie o to chyba chodziło OWS.

Szanowny Panie Józefie Róg. Proszę się nie martwić i tak będzie Pan Starostą bo PiS choć wygrał nie ma ludzi do tego stołka. Za dwa lata wybory do Parlamentu i PiS nie będzie chciał zaliczyć kompromitacji. A wiewiórki z Nowogrodzkiej w Wa-wie mówią że pozycja posła Telusa w PiS jest podobno zagrożona.Czyli jak przed czterema laty PiS wygrał a Starostą był Pan i współrządził powiatem. Dlaczego Ksyta nie został radnym a Pręcikowski wszedł jako ostatni ?
My mieszkańcy Spółdzielni mamy z nimi kontakt na co dzień czy , na Radzie Nadzorczej czy Walnym. To jest karykatura administrowania . Chamstwo i buta. Są naszymi pracownikami bo utrzymują się z naszych opłat eksploatacyjnyc h ( z tych są ich pensje) a zachowują się jak właściciele Spółdzielni. Nikt z nas na zebraniach tzw blokowych nie dostaje listy rozliczających naprawy, a warto by je mieć bo są przedstawiane koszty napraw których nigdy nie było !!! Jest tylko informacja ustna. To tylko wierzchołek góry spraw dotyczących tych ludzi.
Panie Starosto układając listy (jeśli to Pan) nabrał się Pan. Termomodernizac ja bloków mieszkańcy zaciągają kredyty, sprzątanie klatek, nie, nie z wnoszonych opłat to dodatkowa opłata, podnoszenie opłat eksploatacyjnyc h a sobie podwyżka pensji zatwierdzona na Walnym o.....50% , pracownicy Spółdzielni potężne podwyżki. Wydaje się Panu że mają duże poparcie społeczne ale głosowanie na Walnym za utrzymaniem ich na stołkach to tylko jakieś 80 osób przeciw 15. Takie proporcje. gdyby mieszkańcy tylko jednego bloku zmobilizowali się mogli by ich odwołać. Spółdzielnia ma ze 2000 tysiące mieszkańców. Ale ludzie już w nic nie wierzą. Sam Pręcikowski na wniosek złożony na Walnym przekonywał zebranych, że nie ma sensu głosować w sposób tajny nad absolutorium dla zarządu czyli ich samych. , Trudno więc jest patrzyć komuś w twarz i go odwołać. Dlatego ludzie ( przeciwnicy) poza kilkunastoma osobami nie przychodzą głosować. Mam nadzieję, że znajdę czas i kiedyś opiszę co tam się dzieje. Tylko z braku czasu nie zrobiłem tego przed wyborami. Potwierdzę to wieloma dokumentami, pismami. Jerzy Pręcikowski stał się właśnie osobą publiczną więc nie chroni go ustawa o RODO. Tyle z tego.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
-11 # odp lebowskiSpółdzielca 2018-10-24 21:12
Również jestem Spółdzielcą i zdecydowanie nie zgadzam się z tymi oszczerstwami. Otóż, żeby nie Ksyta i Pręcikowski bloki spółdzielcze wyglądały by jak getta. To proces termomodernizac ji uratował bloki spółdzielcze i dzisiaj wyglądają pięknie. To sano dotyczy ciepłowni. Uratowali ją i ma się dzisiaj dobrze. W pełni może służyć Mieszkańcom Opoczna. Bywam na Walnych Zgromadzeniach Spółdzielni i spotykam podobnych frustratów szkalujących wszystkich wokół. Moim zdaniem tacy powinni się wyprowadzić z bloków i zamieszkać w pełnej izolacji od innych, najlepiej gdzieś za lasem, aby nie mieli kontaktu z ludźmi
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+1 # jedź pod Klukilebowski 2018-10-28 21:14
Jeśli to oszczerstwa to znasz drogę do prokuratury. Panie Janku nie podglądaj dzieci na placu zabaw. Taka rada.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+9 # odp. SpółdzielcaMarek 2018-10-25 18:28
Wielka mi zasługa, żeby wziąć kredyty bez otwartego przetargu i zatrudnić bez otwartego przetargu firmę wykonawczą. Za wszystko przecież zapłacą mieszkańcy. Bywasz na Walnych Zgromadzeniach i nic nie widzisz albo jesteś w grupie.
Tekst jaki jest Twoim wytworem jakby żywcem wyjęty z podręcznika propagandy PRL-u.
Trzymajcie się ciepło Towarzyszu.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+1 # do A.Wswojak 2018-10-23 18:07
Komentarz zablokowany - Pkt 2 regulaminu korzystania z forum

Jeśli ktoś nie umie wypowiadać się w sposób kulturalny, niech nie robi tego w ogóle!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować

Reklama

Przeczytaj również: