Menu
RSS
Wybory Samorządowe 2018. Listy kandydatów KWW Polskie Stronnictwo Ludowe

Wybory Samorządowe 2018. Listy kandydatów KWW Polskie Stronnictwo Ludowe

 • Mateusz

Wybory Samorządowe 2018. Listy kandydatów KWW Polskie Stronnictwo Ludowe

W wyborach samorządowych 2018 kandydaci Komitetu Wyborczego Polskiego Stronnictwa Ludowego będą ubiegać się jedynie o mandaty do Rady Powiatu Opoczyńskiego.

Okręg nr 1:

 1. ADAMCZYK Grzegorz Alojzy - 65 lat, Mroczków Gościnny
 2. BIAŁAS Władysław Edward - 55 lat, Kruszewiec
 3. BRZEZIŃSKA Małgorzata Bogusława - 52 lata, Opoczno
 4. KOŁODZIEJCZYK Rafał - 41 lat, Wola Załężna
 5. KOŻUCHOWSKI Kazimierz Edwin - 69 lat, Opoczno
 6. ŁAKOMSKA Ewa Małgorzata - 56 lat, Modrzew
 7. MATUSIEWICZ Monika Agnieszka - 42 lata, Opoczno
 8. PACAN Jacek Adam - 43 lata, Bielowice
 9. TEDA Bronisław - 71 lat, Owczary
 10. WIKTOROWICZ Urszula Hanna - 54 lata, Ostrów
 11. ZABOROWSKA Katarzyna Maria - 27 lata, Opoczno

Okręg nr 2:

 1. WOŹNIAK Tomasz Tadeusz - 49 lat, Drzewica
 2. SZKLARCZYK Teresa Danuta - 45 lat, Zakościele
 3. RZEŹNIK Radosław Feliks - 36 lat, Zakościele

Okręg nr 3:

 1. PAWLIK Zofia - 65 lat, Miedzna Drewniana
 2. PIECZYŃSKA Beata Ewa - 46 lat, Radonia
 3. BIŃCZYK Radosław Paweł - 43 lata, Ostrożna
 4. KRZYSZTOFIK Krzysztof Stanisław - 46 lat, Kazimierzów
 5. GAWIN Adam Jan - 40 lat, Zachorzów Kolonia
 6. BOCIEK Gabriela - 45 lat, Stawowice
 7. PALUCH Andrzej Józef - 66 lat, Owczary
 8. FIRKOWSKI Stanisław - 57 lat, Radwan

 

Dodaj komentarz

Zanim napiszesz komentarz, zapoznaj się z Regulaminem korzystania z Portalu.

Komentarze są moderowane. Komentarz pojawi się po zaakceptowaniu go przez moderatora.
Nie będą publikowane komentarze zawierające treści sprzeczne z obowiązującym prawem, treści naruszające prawa osób trzecich, stanowiące materiały informacyjne, reklamowe lub promocyjne oraz zawierające odnośniki do innych stron. Nie będą również akceptowane wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, również w formie skrótu, bądź wykropkowane.

Nie będą publikowane komentarze pisane w całości lub fragmentami wyłącznie dużymi literami. Używanie Caps Locka uznawane jest za krzyk.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za opinie wyrażane przez czytelników w komentarzach.

Kod antyspamowy
Odśwież

Komentarze  

+9 # RE: Wybory Samorządowe 2018. Listy kandydatów KWW Polskie Stronnictwo LudoweJanku WYGRAJ 2018-10-16 16:53
A ja głosowałem i będę głosował na Janka.Twój osąd mnie nie kręci.Nie wyznawaj więc publicznie swojej małostkowości bo jesteś tylko malutkim człowieczkiem o ciasnych horyzontach myślowych.
Janek dwa razy pokonał w wyborach posła Telusa.Pokaż mi drugiego takiego w Polsce!!!!!!!!!!
Dzielna powinna być dumna z takiego gościa.
Wygraj Janku,życzę Ci tego z całego serca.W innym wypadku czeka gminę taka degrengolada jak przez 4 ostatnie lata.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
-8 # Janek 1Janek 2018-10-15 20:37
Panie Janie jestem mieszkańcem wsi Dzielna, od trzech kadencji na pana głosowała cała rodzina z nadzieją na poprawę naszej i Pana drogi. Poprawa była tylko wówczas gdy sam interweniowałem w dziale inwestycji w UM. Ja już Panu dziękuję.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+11 # WyboryZosieńka 2018-10-15 19:27
Pan W gdyby robił przewały to dawno by go wsadzili a chodzi z podniesiona głową. Ci to dopiero narobili długów rozpisali nawet obligacje i startują ponownie. Nasprowadzali inwestorów, nakupili gruntów i zasiali kukurydzę.Brawo radni tak piękne osiągnięcia tylko Wy potraficie mieć. Panie Anna i Barbara tylko po bankietach latały Oj zaszumiała im władza .Jeżeli by teraz nie przeszli to załamka, przecież tylko one maja monopol na władzę.Tylko ich należy wybierać.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
-18 # ApelTaki jeden 2018-10-10 22:43
Ludzie, nie głosujcie na Wieruszewskiego , błagam. Ten człowiek rządził miastem w latach 1998-2014, 16 lat, szmat czasu, prawie dwie dekady, i okres ten należy uznać w dużej mierze za zmarnowany. To czas postępującego upadku Opoczna, wielu zaniedbań, z którymi się do dziś borykamy. W wymienionych latach wyjechało z tego miasta wielu młodych zdolnych ludzi którzy nie widzieli tutaj jakichkolwiek perspektyw. A złotousty pan Wieruszewski opowiadał ciągle bajki o tym, jak wszystko rozkwita.

Dla porównania, jest taka gmina Wadowice, papieskie miasto, o wielkości zbliżonej do Opoczna, w którym 4 lata temu burmistrzem został młody człowiek, Mateusz Klinowski, który dla swojej gminy przez te 4 lata zrobił więcej niż Wieruszewski dla Opoczna przez 16. Mam wrażenie, że Janowi z Dzielnej bieda do garnka zajrzała, i chciałby przez kilka lat dorobić sobie do emerytury. Bo cudów po jego rządach spodziewać się nie należy - będzie to samo co przed 2014 r. Niech skupi się na pracy na roli, jego czas jako burmistrza już minął.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+21 # ZdziwienieEop 2018-10-11 07:30
A co to za brednie jakiś „kacyk” od konkurencji wypisuje? Moze do Nowego Jorku zacznij porównywać jeszcze? Eksperyment juz był 4 lata temu i widać jak wyszedł, kolejnych nie trzeba temu miastu i gminie. A jesli chodzi o rozwój to statystyki podane sa w atykule dotyczącym wykorzystania środków unijnych wiec całkiem nie trafiony ten wpis. Jedno tylko pan Wieruszewski musi obiecać publicznie: wszystkie te miernoty z urzędu i z podległych mu jednostek typu MPK, pgk, basen, opieka społeczna, obsługa oświaty itp wyrzuci nazbity pysk a przyjmie ludzi którzy sie znają. Jesli tego nie obieca nie będziemy głosować.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
-18 # A kto?Sikora 2018-10-09 12:33
A kto zadłużył gminę? Teraz spłacamy my mieszkańcy.
A co zrobiono w zakresie poprawy bytu ludzi? Nic. Ponad 50 lat obywatele są podtruwani powietrzem. O braku miejsc pracy już nie wspominam. Ani pan Jan ani pan Rafał na w/w polach się nie zasłużyli dla miasta . dodam tylko , że szanowny pan Jan nie był jedną kadencję a kilka . Powinien się wstydzić
startować ponownie.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+41 # WybaczKochany Janku 2018-10-02 19:04
4 lata temu miasto cię zawiodło w wyborach.Dało się omamić temu Kondzieli co to nam wszystkim naobiecywał tak wiele a zrobił tylko ławki przy Biernackiego a przed moim blokiem ławki zrobili sami mieszkańcy. Mądrych wyborców bolą głupie komentarze typu''sztandar wyprowadzić" Myślę,że to piszą młodzi ludzie z kiepską znajomościom historii Polski.Dzisiaj młodzież mało wie o Wincentym Witosie ,wybitnym Polaku,wybitnej postaci.Zaden obecny polityk mu nie dorównuje.Ty kultywujesz jego postać i jako Polak jestem z tego dumny i chce cię ponownie na burmistrza.Byłe ś dobrym gospodarzem.Dba łeś i o wieś i o miasto. W tych wyborach miasto cie nie zawiedzie.Daj Boże obyś wygrał w I-ej turze.
Nam mieszkańcom opoczna nie podoba się że Kondziela remontował dobre ulice a zapomniał o złych drogach w mieście.Nie podoba nam się,że wyżucał piniądze w błoto gdy tworzył niepotrzebne etaty asystentów burmistrza i rzecznika prasowego.Ty dawałeś sobie radę bez tych pomagierów.Kond ziela oszukał nas bo obiecał jednego zastępcę burmistrza.Dali śmy się nabrać na te obiecanki.teraz żałujemy.
Janku,widzimy po kandydatach,że zawiedli cię twoi dawni kierownicy z MPK,ZGM,Muzeum. ale my prawi i sprawiedliwi mieszkańcy tego miasta teraz cię nie zawiedziemy. W życiu możesz liczyć tylko na takich ludzi.Oni widzą w Tobie dobrego syna tej ziemi opoczyńskiej.O reszcie nie będę się wypowiadał.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
-25 # RacjaWiki 2018-10-07 08:19
Masz rację szczególnie po osobach startujących widać kto nie zawiódł...... Ci co marzą żeby wrócić na dawne posadki i dalej czerpać korzyści kosztem naszego miasta ( patrz np. były prezes PGK) mam nadzieję, że ludzie myślący się na to nie nabiorą
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+38 # RE: RacjaSceptyk 2018-10-07 08:36
PSL Wcale wyjątkiem nie jest...

Z list PiS startują ci, którzy na posadkach są. Między innymi obecny prezes PGK, dyrektorka ZSS nr 3, dyrektorka MGOPS.
Z KWW Opocznanie na listach znajdziemy obecnego prezesa MPK, członka zarządu ZGM, komendanta Straży Miejskiej, p.o. dyrektora MDK itd.
O OWS nawet nie wspominam, bo tam już najlepsze tuzy, zawodowi prezesi i dyrektorzy.

Oni już czerpią pełnymi garściami z naszych podatków. Ich nie widzisz?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+30 # do Sceptyk i do innychRacja 2018-10-08 11:55
dobrze ująłeś sprawę.to my wszyscy robimy ten błąd głosując na tych ludzi.ci ludzie nie idą do władzy żeby coś zrobić dla miasta,oni chcą zatrzymać stan posiadania czyli krótko mówiąc koryta.po co startuje pan Ksyta czy Pręcikowski,czy czasem oni nie są na etacie spółdzielców,je żeli nich interesuje droga polityczna to proszę bardzo,dlatego my spółdzielcy powinniśmy im podziękować za pracę,nie da się utrzymać kilku srok za ogon.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
-34 # Czas się zatrzymalSzok 2018-10-05 07:02
Jak czyta się takie eleboraty, to wiadomo skąd decyzja Jana W by startować, otoczony gronem 5 klamierow idzie przekonany, że ma poparcie, tylko pytanie dlaczego w mieście nie wyjdzie do tych wszysktich ludzi i spojrzy im w oczy, by mu powiedzieli co myślą o jego 16 latach. Tylko kryje się po wiejskich zebraniach. Kończ wasc. PiS was zjadł z tymi kołami gospodyń i strażakami.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
-29 # KresSerio 2018-09-30 07:26
Sztandar wyprowadzić, ostatnie wybory tej formacji
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+31 # WyboryRyszard 2018-09-30 19:01
Atakuje ten kto jest przestraszony ;)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować

Reklama

Przeczytaj również: