Menu
RSS
Gdyby wybory samorządowe odbyły się teraz...

Gdyby wybory samorządowe odbyły się teraz...

  • Mateusz

Gdyby wybory samorządowe odbyły się teraz...

Do końca obecnej kadencji samorządu pozostało niewiele ponad półtorej roku. Część społeczeństwa jest zadowolona ze zmian, jakie nastąpiły w naszej gminie i samym mieście, cześć krytykuje lokalne władze za wszystkie dotychczasowe działania. A gdyby wybory samorządowe odbyły się teraz? Kogo wybralibyście na Burmistrza Opoczna?

Zapraszamy do udziału w sondzie.

 

Kogo wybrałbyś na Burmistrza Opoczna, gdyby wybory samorządowe odbywały się teraz?

Tadeusz Wojciechowski - Wójt Gminy Sławno - 30.2%
Marek Ksyta - były Starosta Opoczyński - 15.3%
Józef Róg - Starosta Opoczyński - 11.3%
Rafał Kądziela - obecny Burmistrz Opoczna - 10.2%
Jan Wieruszewski - były Burmistrz Opoczna - 7%
Artur Bagieński - wicemarszałek woj. łódzkiego - 4.9%
Andrzej Kacprzak - zastępca Burmistrza Opoczna - 1.9%
Robert Telus - Poseł na Sejm RP - 1.6%
Anna Zięba - zastępca Burmistrza Opoczna - 1.5%
Maria Barbara Chomicz - Przew. Rady Powiatu Opoczyńskiego - 1.2%
inny - 14.8%

Wszystkich głosów: 3710
Głosowanie w tej sondzie zostało zakończone on: 25 Mar 2017 - 08:36

 

W sondzie głosować można do 25 marca 2017 roku. 

Jeśli Wasz kandydat nie znajduje się na liście, możecie dopisać go w komentarzu. 

Zapraszamy równiez do udziału w dyskusji.

 

Dodaj komentarz

Zanim napiszesz komentarz, zapoznaj się z Regulaminem korzystania z Portalu.

Komentarze są moderowane. Komentarz pojawi się po zaakceptowaniu go przez moderatora.
Nie będą publikowane komentarze zawierające treści sprzeczne z obowiązującym prawem, treści naruszające prawa osób trzecich, stanowiące materiały informacyjne, reklamowe lub promocyjne oraz zawierające odnośniki do innych stron. Nie będą również akceptowane wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, również w formie skrótu, bądź wykropkowane.

Nie będą publikowane komentarze pisane w całości lub fragmentami wyłącznie dużymi literami. Używanie Caps Locka uznawane jest za krzyk.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za opinie wyrażane przez czytelników w komentarzach.

Kod antyspamowy
Odśwież

Komentarze  

+31 # RE: Gdyby wybory samorządowe odbyły się teraz...Teodor 2017-03-14 07:03
Ankieta, albo raczej komentarze zaczęły wpływać na pewne osoby. Już na stronie Ośrodka Pomocy w BIP-ie nie ma że dyrektorem jest Pani dyrektor ... tylko p.o. dyrektora. Czyli wniosek nasuwa się sam. Jeśli społeczeństwo przyzwoli i nie wytknie to będzie jak oni chcą, a jeśli ktoś zwróci uwagę wtedy zmieniają.
Swoją drogą, tak żartem to jeśli władza jest z PIS-u to jak może być p.o. ( hahahah)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+43 # ludziskasłuchajta 2017-03-09 10:15
Przeciez wiadomo, że wybory wygra koalicjant OWS, prawicowe OWS- Opoczynska Wspólnota Samorządowa WEJDZIE W KALICJE DOSŁOWNIE Z KAZDYM , jeszcze niecałe 3 lata było w koalicji z PSL-em. Jak wybory wygrał PiS- ci z OWS-U-weszli w koalicje z PIS-em. W efekcie J, Róg albo jest starostą albo wicestarostą. Ksyta zawsze ma jakis intratny stołek, a Kopania tez ma nieżle- od iluś lat jest szefem autobusów opoczyńskich.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
-13 # RE: Gdyby wybory samorządowe odbyły się teraz...Ciekawy 2017-03-06 13:10
Co w sprawie korupcji w gmops cichosza
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
-23 # RE: Gdyby wybory samorządowe odbyły się teraz...pytanie 2017-03-05 14:31
żenada, po lekturze wpisów zauważam jak redakcja sama siebie plusuje i minusuje nieprzychylne dla siebie komentarze, bo kto to sprawdzi??? mam racje szanowna redakcjo??/ Pytam!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+5 # wielka farsaswojak 2017-03-18 16:02
Komentarz zablokowany

Każdy może taki portal założyć, zarejestrować go jako tytuł prasowy, poświęcać swój czas i pieniądze na jego prowadzenie. Każdy może słuchać i czytać tego typu wrzutek.

Nie każdy natomiast ma obowiązek zaglądać tutaj i czytać, jeśli nie podoba mu się Portal czy prowadzący.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+19 # RE: Gdyby wybory samorządowe odbyły się teraz...Redakcja 2017-03-06 06:24
Musiałbym zatrudniać sztab ludzi lub nie mieć nic do zrobienia, żeby całe dnie spędzać na wertowaniu i ocenianiu komentarzy.
Wystarczy mi ich lektura w trakcie moderacji.

Pozdrawiam
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
-11 # RE: Gdyby wybory samorządowe odbyły się teraz...pytanie 2017-03-07 18:36
sądza po miękkim piórze Redaktora ( któty raczej zawsze zadziwial mnie twardym) mam rację, albo....... nie zrozumiał wpisu
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+14 # RE: Gdyby wybory samorządowe odbyły się teraz...Ciekawy 2017-03-03 22:40
Może sonda powiat i gmina np powiat prawdopodobnych 3pierwsze miejsa a gmina z obecnych kandydatów
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+19 # RE: Gdyby wybory samorządowe odbyły się teraz...Redakcja 2017-03-04 07:30
Można byłoby zrobić ankietę i zbadać poparcie dla ewentualnych kandydatów na Starostę, ale niestety ten nie jest wybierany w wyborach bezpośrednich.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
-35 # kilka pytańyahoo 2017-03-02 15:39
intencje tego sondażu są jasne, podniesienie czytelności portalu, ale redakcja strzela sobie w kolano momentem umieszczenia takiego "badania", jak można mówić o kandydatach, jak nie wiadomo jak będzie wyglądała ordynacja wyborcza, która ostatniego ulubieńca portalu, wójta najSławniejszej gminy na świecie, eliminuje z automatu, nikt przy zdrowych zmysłach nie wierzy, że partia rządząca nie pozwoli kandydować w obecnej gminie włodarzowi, by mógł w innej, to nielogiczne i właśnie pan Sławny wójt jawnie to kalkuluje i robi sobie kampanię np. pod powiat lub sejmik, fakt na taką gminę o takiej skali problemów jest dobry, wcale nie znaczy, że w EOP by się sprawdził i że łopocnioki by go tu tak na serio chcieli...chyba już nie ten czas na peeselowskich emerytów....no i szanowna redakcjo, z założenia, z tytułu jesteście portalem opoczyńskim, co nas obchodzi, że pan wójt jakieś gminy, gdzie krowy chodzą środkiem drogi coś tam robi...czemu nie pieszecie o Drzewicy, Żarnowie i innych...Opoczn em się zajmijcie....po to tu jeszcze ludzie wchodzą....
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
-22 # RE: kilka pytańpytanie 2017-03-05 09:32
popieram w całej rozciągłości przedmówcę, tez zuważam ze portal z nazwy opoczyński nie informuje o istotnych sprawach nas dotyczących opocznian -,tematy są wybiórcze ( i nie zdziwię się jeśli ten wpis się nie pojawi)- pozdrawiam Redakcję, niech spokojnie zje obiad z rodziną
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+31 # RE: kilka pytańRedakcja 2017-03-05 10:00
Jak się w Opocznie będzie działo coś, o czym warto napisać, np jakieś podpisanie umowy z inwestorem, pozyskanie pieniędzy na walkę z niską emisją bądź rewitalizację miasta, włączenie zakupionych przez Burmistrza gruntów do Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, Portal poinformuje o tym swoich czytelników z ogromną przyjemnością.

Pozdrawiam
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+16 # RE: kilka pytańpytanie 2017-03-05 13:58
w opocznie dzieja się niestety nie tylko i wyłącznie dobre rzeczy, a tu moim zdaniem powinny znaleźć się wszystkie, na tym bowiem opiera się rzetelne dziennikarstwo
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+24 # RE: kilka pytańRedakcja 2017-03-02 17:48
Portal obejmuje cały powiat opoczyński, nie tylko gminę, czy samo miasto. Jeśli kogoś nie interesują informacje z innych gmin, lektura artykułów nie jest obowiązkowa. Jak jednak wynika z ilości odwiedzin, czytelnicy są zainteresowani tym, co dzieje się u sąsiadów.

Materiały z innych gmin powiatu pojawiają sie także. Jeśli zdarza się to rzadziej, to tylko przez brak zainteresowania ze strony ich przedstawicieli .
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
-25 # nazwayahoo 2017-03-03 01:43
Niezależny Portal Miejski - chyba jednak Sławno jeszcze nie jest miastem
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
-28 # po co takie ankiety?zabawa 2017-02-28 12:48
W jakim celu robi się ankiety w takim temacie skoro część z wymienionych może nawet nigdy nie myślało o kandydowaniu na burmistrza? Jak już są zgłoszeni kandydaci to można się bawić. Daje się kolejną okazję do obrzucania ludzi błotem przez różnej maści zawistników i nieudaczników.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+34 # RE: po co takie ankiety?Redakcja 2017-02-28 14:06
W celu zbadania opinii publicznej, nastrojów społecznych czy oceny poparcia dla poszczególnych osób, które kandydowały niegdyś i miałyby aspiracje, aby kandydować teraz.

Gdy znana byłaby lista kandydatów, wówczas byłby to sondaż wyborczy, a pytanie skierowane do czytelników brzmiałoby inaczej.

Jak widać poniżej, nikt nikogo, jak na razie, błotem nie obrzuca. Nawet gdyby takie komentarze były pisane, nie ukazałyby się. Opoczno.info to nie Gazeta.pl, że można w komentarzach obrażać innych.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+45 # RE: Gdyby wybory samorządowe odbyły się teraz...Nietutejszy 2017-02-27 20:39
Drugi dzień głosowania w obecnie nam panujący już zalicza spadek w sondażach. 4 miejsce i to za anonimowym kandydatem powinno dac niektórym do myślenia. Do tego jeszcze ostatnie miejsce w plebiscycie na czlowieka roku...czas sie obudzić.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+37 # RE: Gdyby wybory samorządowe odbyły się teraz...Teodor 2017-02-27 16:20
Nasuwa mi się jeszcze pewna teoria spiskowa, hipoteza, przypuszczenie. .. Co jeśli ta ankieta wywoła pewne poruszenie w obecnym opoczyńskim establishmencie i po jej wynikach, które zapowiadają się dość ciekawie nastąpią roszady, przetasowania, zmiany. Pewne koalicje się posypią, pojawią się nowi - starzy liderzy. Niesieni bardzo dobrymi wynikami w ankiecie zaczną marzyć o posadach, splendorze, byciem na świeczniku, a następnie wprowadzą w czyn przygotowanie do wyborów, nie oglądając się na to z kim teraz byli w koalicji?... Ktoś dojdzie do wniosku, poco mam być z PiS-em skoro w ankiecie nie ma poparcia. To wszystko daje do przemyślenia, jak sytuacja może ulec zmianie.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
-28 # To możliweA 2017-02-27 18:55
Ta ankieta i komentarze mogą doprowadzić do dymisji Władimira Putina i zniesienia wiz dla naszych obywateli przez Donalda Trumpa. Może także doprowadzić do rozwolnienia mojego psa Azorka.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+62 # RE: Gdyby wybory samorządowe odbyły się teraz...Teodor 2017-02-27 14:59
Każde głosowanie, kto jest za kim, tym bardziej w formie ankiety budzi, bądź może budzić emocje. Te emocje pozytywne i negatywne. Nie mniej jednak, zanim zagłosuje się na konkretną osobę należy przemyśleć w spokoju, czy jestem zadowolony, albo zadowolona z tego co zostało zrobione. Nie wytykając, niektóre głosy pewnie pokierowane są tym, że pewne miejsca w Mieście zmieniły się, np. nowe ulice, nowe chodniki, nowe ronda, etc. Jednak te działania zostały podjęte jeszcze niestety, albo stety za poprzedniej ekipy ( chociaż do tej ekipy zaliczam w głównej mierze poprzedniego burmistrza, bo za obecnego większość ludzi została na swoich miejscach w UM i nie tylko, poza wyjątkami). Nie ma takiej możliwości, że ktoś dziś wymyśli rondo, nowe skrzyżowanie, nowy chodnik i jutro będzie budował, odnawiał, itd. Procedury trwają. Większość tych zadań ( jak nie wszystkie) to tzw. półkowniki, temat zdjęty z półki w urzędzie i realizowany. Idąc dalej, jakaś ilość oddanych głosów podyktowana jest również wyjściem z założenia, że lepsze wrogiem dobrego i jeśli za obecnego układu mam dobrą posadkę, to po co zmienić jak mi jest dobrze… zagłosuję na obecnych, chociaż się nie zgadzam z ich polityką.
W jednych z komentarzy padło, czy oddany głos na burmistrza, to głos oddany na PiS. Oczywiście, że tak. Przykład obecny MGOPS ma nowego dyrektora – dyrektorkę. Zaglądając na www, wchodząc w zakładkę kierownictwo ukazuję się nam Pani Przewodnicząca Rady Powiatu w osobie dyrektora. Jeśli jestem w błędzie, to proszę mnie wyprowadzić z niego, ja nie widziałem ogłoszenia o naborze na wolne stanowisko służbowe. W BIP-ie ( na stronie MGOPS) w ogłoszeniu o naborze na stanowisko informatyka w podpisie jako dyrektor - Pani Przewodnicząca. Zatem pytam co się dzieje, czy nie jest to w delikatnym słownictwie ( bo nie chcę używać innego ) nadgorliwość??? Także w temacie wymienionego komentarza burmistrz=PiS. Doszliśmy już chyba do pewnego zjawiska, którym jest arogancja władzy. Przejawia się to, między innymi w tzw. Braku dialogu ze społeczeństwem. Po wyborach było wielu ludzi z inicjatywami, pomysłem, marzeniami i nikt ich nie słuchał, więc wycofali się. Na sam koniec, wyrażę swoje zdanie w temacie strefy ekonomicznej w Opocznie. Z własnego doświadczenia wiem, że działania w tym kierunku są pozorowane i strefa w Opocznie będzie jak strefa 51 w USA, czy wiedzą że coś jest, ale nie wiedzą co. Na logikę, jeśli w Sławnie jest strefa oddaloną od Opoczna o 7 km, gotową do przyjęcia inwestycji, to gdzie pójdzie potencjalny inwestor – na te opoczyńskie ugory, czy na w pełni wyposażony i przygotowany teren… Nie trzeba kończyć ekonomii, aby sobie odpowiedzieć. W Sławnie jest po prostu klimat sprzyjający przedsiębiorcom i tyle. Jeszcze dużo wody upłynie w Drzewiczce i odbędą się nie jedne Kusoki albo i oberki, zanim coś się zmieni, zaczynając od mentalności kończąc na dobrym bycie Mieszkańców.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
-36 # RE: Gdyby wybory samorządowe odbyły się teraz...melepetus 2017-02-26 17:42
Podzielam zdanie "Opocznianki".
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
-31 # RE: Gdyby wybory samorządowe odbyły się teraz...pytanie 2017-02-26 13:52
ja rozumiem, admin zajęty, praca zawodowa, ale czemu moje komentarze nie pojawiają się, chociaż są zgodne z regulaminem??
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+33 # RE: Gdyby wybory samorządowe odbyły się teraz...Redakcja 2017-02-26 15:39
Po pierwsze komentarz, nie komentarze, a po drugie jest niedziela i każdy w spokoju chce tego dnia zjeść obiad z rodziną.

Pozdrawiam
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
-37 # RE: Gdyby wybory samorządowe odbyły się teraz...pytanie 2017-02-26 12:33
czy kandydaci byli pytani czy chcą brac udział w tej sondzie??
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+37 # RE: Gdyby wybory samorządowe odbyły się teraz...Redakcja 2017-02-25 20:34
Nie głosujcie wielokrotnie. To wszystko widać, a zdublowane głosy są automatycznie usuwane.

Bądźcie uczciwi wobec samych siebie.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+25 # Droga redakcjoJa 2017-02-26 19:25
Jak więc zobaczyć wyniki sondy? Jedyna możliwość to zagłosować jeszcze raz
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+31 # RE: Droga redakcjoRedakcja 2017-02-26 22:33
Obok przycisku "Zagłosuj" jest link "Zobacz szczegóły".
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+65 # RE: Gdyby wybory samorządowe odbyły się teraz...Anty 2017-02-25 18:55
Na pewno nie zagłosuje na Kadziele. Teraz oddawalam glos na niego a nie na pis, a on sie im sprzedał. Osaczyli go i nie ma nic do gadania. NIC.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
-28 # RE: Gdyby wybory samorządowe odbyły się teraz...sandokan 2017-02-27 19:41
To se zagłosuj na Ksytę !!!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+54 # racjaStasia 2017-02-26 21:29
Osaczony to było do przewidzenia
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+67 # jak to jestAdam 2017-02-25 18:41
czy głos oddany na Kądzielę zaliczany jest jako oddany na Telusa?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
-30 # RE: Gdyby wybory samorządowe odbyły się teraz...wyborca 2017-02-25 16:26
Kogoś młodego najlepiej do 30 lat albo nie dużo wiecej
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+3 # prawica=lewicatak...tak... 2017-02-27 08:45
Cytuję wyborca:
Kogoś młodego najlepiej do 30 lat albo nie dużo wiecej

Kogos młodego i najlepiej przemalowanego potomka dawnych komuchów, który od niedawna pomaga prawicy w organizacji imprez i do tego drze buzie , że on prawicowy, a przed wyborami zrywał prawicowe plakaty . Widziałam parokrotnie Dziwie sie niektorym przedstawicielo m prawicowej władzy, że tak robia, . Ale opocznianie wyciagaja wnioski i przestają wierzyć w prawice , która jak widac doskonale wspólpracuje z zatwardziałą lewica.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
-2 # Ukrywasz prawdęas 2017-02-27 12:27
Skoro widziałaś jak zrywał prawicowe plakaty i nie zgłosiłaś tego to ukrywasz wykroczenie niezgodne z prawem.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+48 # RE: Gdyby wybory samorządowe odbyły się teraz...Teodor 2017-02-25 11:56
Przez najbliższy miesiąc, w UM oprócz najważniejszej czynności urzędnika, czyli włączenia czajnika, będzie obowiązkowe oddanie głosu w sondzie, na obecnie panującego - panującą hm. burmistrza, wiceburmistrza, wiceburmistrzni ę???
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
-72 # nie siejab 2017-02-25 14:37
Ja zagłosuję na Kądzielę bo widzę dobry kierunek dla naszego miasta i gminy. Człowiek inteligentny, kulturalny i błyskotliwy. Z tego grona tylko on może zagwarantować rozwój miasta. My tu w Opocznie nie chcemy powtórki z rozrywki jaką fundowano nam przez prawie dwadzieścia lat. Są jeszcze pozytywne nazwiska na tej liście ale są też takie, które powinny zejść ze sceny.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+60 # RE: nie siejpatrzę i widzę 2017-02-25 20:20
Odnosząc się do pierwszego zdania zastanawiam się, czy my rozmawiamy o tym samym człowieku...
Kulturę pokazał wielokrotnie, rozmawiając z ludźmi z rękami w kieszeniach.
Poza tym błyskotliwość i inteligencja są synonimami. żeby była jasność, oznaczają to samo.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
-53 # do TeodoraOpocznianka 2017-02-25 14:03
Teodor ty to masz chyba ciężkie życie dopatrując się wszędzie ukrytego umyślnego negatywnego działania. Ja jestem z Opoczna, tu się urodziłam i po wielu latach pobytu w świecie wróciłam do Opoczna. Zdrowie mi dopisuje wzrok mam dobry i nie muszę się specjalnie wysilać żeby dostrzec w mieście pozytywne zmiany. Po latach marazmu i olewania miasta przez poprzedniego burmistrza nareszcie zjawił się burmistrz któremu zależy na tym, żeby coś zmieniło się na lepsze. Jeżeli zmiany w mieście będą szły w dalszym ciągu w dotychczasowym kierunku to Rafał Kądziela może liczyć na mój głos w najbliższych wyborach ( NIE JESTEM PRACOWNIKIEM UM.)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+55 # RE: do Teodorapatrzę i widzę 2017-02-25 20:32
Dodam jeszcze, że poza drogami i inwestycjami, które należy zrobić nie zrobiono nic pożytecznego.
Gmina wydała 2,5 mln zł na grunty rolne, które aby stały się terenami inwestycyjnymi włączonymi do Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej najpierw trzeba odrolnić i uzbroić.

Dla porównania Gmina Sławno ma ponad 40 ha uzbrojonych terenów inwestycyjnych należących już do ŁSSE.

Jak myślisz, gdzie pójdzie ewentualny inwestor? Czy Chińczycy, których wizytą tak chwalił się Burmistrz otworzą hutę szkła w Opocznie, gdzie będą musieli zainwestować dużo więcej (odrolnienie i uzbrojenie gruntów), czy w Sławnie, gdzie dostaną wszystko na tacy, a piach do produkcji szkła będą mogli transportować rurociągiem bezpośrednio z kopalni?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+42 # RE: do TeodoraTeodor 2017-02-25 20:59
Ci Inwestorzy z Chin ( Chińczycy) objechali całe Województwo Łódzkie. Szukali, być może szukają najlepszej lokalizacji. Nie mniej jednak Opoczno - Sławno - około 7 km i w Sławnie strefa gotowa na tip top.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+50 # RE: do Teodorapatrzę i widzę 2017-02-25 20:25
Wszystkie te "pozytywne zmiany" to działania pozorowane.
Budowa, rozbudowa i remontowanie dróg to zadania gminy wynikające z ustawy. To są obowiązki samorządu.
Poza tym warto wspomnieć, że wszystkie te inwestycje powstają wg planów przygotowanych przez poprzednią ekipę. Obecni władze nie robią nic nowego, a bazują jedynie na tym, co zrobili juz poprzednicy.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+33 # RE: do TeodoraTeodor 2017-02-25 18:57
Dziękuję za konstruktywna krytykę
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować

Reklama

Przeczytaj również: