Menu
RSS
Beata Wiktorowicz nową radną Rady Miejskiej

Beata Wiktorowicz nową radną Rady Miejskiej

  • Mateusz

Beata Wiktorowicz nową radną Rady Miejskiej

15 stycznia 2017 roku w okręgu 15, ze względu na śmierć radnej z ramienia Opoczyńskiej Wspólnoty Samorządowej Renaty Gabryś, odbyły się wybory uzupełniające. Zdecydowaną większością głosów wygrała je Beata Wiktorowicz.

W wyborach uzupełniających wystartowało pięcioro kandydatów:

  • Beata Wiktorowicz (KWW Beaty Wiktorowicz) - 253 głosy
  • Monika Matusiewicz (KWW Moniki Matusiewicz) - 91 głosów
  • Jacek Kowalski (KWW Uczciwie i skutecznie dla miasta) - 90 głosów
  • Konrad Jamorek (KWW Konrada Jamorka) - 46 głosów
  • Mieczysław Lach (KWWKWW Bóg Honor Ojczyzna, Narodowe Opoczno) - 27 głosów

 

Dodaj komentarz

Zanim napiszesz komentarz, zapoznaj się z Regulaminem korzystania z Portalu.

Komentarze są moderowane. Komentarz pojawi się po zaakceptowaniu go przez moderatora.
Nie będą publikowane komentarze zawierające treści sprzeczne z obowiązującym prawem, treści naruszające prawa osób trzecich, stanowiące materiały informacyjne, reklamowe lub promocyjne oraz zawierające odnośniki do innych stron. Nie będą również akceptowane wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, również w formie skrótu, bądź wykropkowane.

Nie będą publikowane komentarze pisane w całości lub fragmentami wyłącznie dużymi literami. Używanie Caps Locka uznawane jest za krzyk.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za opinie wyrażane przez czytelników w komentarzach.

Kod antyspamowy
Odśwież

Komentarze  

+14 # nie MozartAmadeusz 2017-02-23 21:43
Nemo jest niesamowity, brawo do odważnych świat należy! Znam wielu członków PiS w Opocznie, i oni potwierdzają to. Jest zasada- murzyn zrobił swoje, murzyn może (musi odejść). Ale uwaga! Na jednym ze swoich postów Pan Poseł pisze- " Mam piękną córkę, mam też broń , łopatę i alibi. Mam też imunitet. No córka i imunitet - ok. Ale broń i łopata? Alibi wiadomo- aluzja do Nemo! Nemo - gdybyś potrzebował porady prawnej, służę pomocą, bo żarty żartami, ale " Lepiej z mądrym zgubić niż z głupim znaleźć". Ech , życie....
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+47 # kibicAigel 2017-01-29 03:17
To co pisze Nemo, potwierdza się z tym co zrobił opoczyński PiS , z radnym Wojewódzkim ( odsyłam do artykułu "Aktywność ukarana") . Ciekawa sprawa. Do odważnych świat należy! Gratuluję!!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+68 # NemoAlibi 2017-01-21 22:42
" Nie piejąca z zachwytu"- nikt tu nikogo nie wychwala , czy robi z kogoś , hm "świętego"! . Pan Sadliński( bo o niego chyba chodzi?), nie potrzebuje pochlebstw. Znam wielu członków PiS- u, rozmawiam z nimi, oni ze mną, i to co napisałem , nie jest żadną tajemnicą! Zawsze znajdą się " ci przychylni" , ale mniejsza o to. Poza tym, wielu członków i sympatyków PiS, odchodzi od samego PiS-u, i to jest zastanawiające! !!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+69 # PeckGregory 2017-01-21 21:20
Ciekawe kogo ma na myśli, ta " nie piejąca z zachwytu" ? - Ludwika XIV, czy Franka Dolasa? Nie znam osobiście Panów wymienionych z nazwiska , przez Nemo, ale o byłym dyrektorze biura poselskiego słyszałem, to niesłychane.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+73 # PeckGregory 2017-01-21 19:11
To co pisze " Nemo" , jest ciekawe.... Jeśli to prawda, a tu podparcie faktami jest (zapewne) , autentyczne- ta sprawa z banerami , to idiotyzm, - to osoba Pana posła pozostawia wiele do życzenia. Do tego te koligacje, zależności! Jestem prawicowcem, ale jeśli tak, to tak.... Smutne to!,
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+80 # alibiNemo 2017-01-21 00:31
Gwoli dopełnienia informacji- pan niedoszły radny , Jamorek nigdy nie był i nie jest członkiem PiS. Decyzja o poparciu dla niego , to tylko i wyłącznie decyzja posełka(hm) . Pani Zięba , to fakt, wędrowała od OWS do PiS, na zasadzie kto więcej da... To , że startowała na burmistrza z poparcia PiS , to autorytarna decyzja poseła (to koleżanka z piaskownicy jego żony). A do samego PiS , obecni notable zapisali się po.... wyborach samorządowych , koniec 2014 początek 2015(sic !) , vice, szefowa rady powiatu i vicestarosta. Tak, tak... Zresztą przyjęcie ich i kilku innych osób , odbyło się wbrew statutowi PiS , bo przyjął ich zarząd po wyborach, a wtedy zarządy były już rozwiązane( oficjalnie przed listopadem 2014r.) Tak więc , posiłek sygnuje swym nazwiskiem łamanie statutu. Ale co tam, lud... wszystko kupi. To jego myślenie. Lecz, czy PiS to on? Ludwik XIV , mawiał- " Państwo to Ja" , ale gdzież tam sołtysowi z Ostrowa do Ludwika XIV!?!?!? No powiedzcie Państwo Sami! Franek Dolas , by pękł ze śmiechu! Pozdro!!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
-64 # RE: alibifrania 2017-01-25 17:58
pamiętam na studiach wykładowca powiedział,że komentarze na wszelkich forach są zawsze pisane w celu osiągnięcia jakiegoś interesu,Nemo czy jak tam się zwiesz czy prawdą jest ,że Sadlinski pogniewał się na PiS bo nie został kandydatem na burmistrza?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+51 # nemoAlibi 2017-01-26 14:44
Wykładowca miał rację, ja pisze to co wiem , po to żeby inni wiedzieli, tyle. Co do Pana Sadlińskiego, czy pogniewał się na PiS tego nie wiem. Za dużo ode mnie wymagasz. Trzeba zapytać samych zainteresowanyc h. Według mnie , gniew byłby mało logiczny, bo można startować z własnego komitetu, tak chyba startował burmistrz Drzewicy. Pozdrawiam.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
-46 # RE: nemolegia 2017-01-27 20:02
Krzychu daj spokój
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
-54 # nie piejąca z zachwytub 2017-01-21 16:43
Jakby tak prześwietlić historie tego jednego wychwalanego pana (może przez samego siebie) to nie wiadomo czy on taki "święty"
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+56 # NemoAlibi 2017-01-22 01:52
Gdyby tak popatrzeć na co niektórych, wychwalanych przez samych siebie, to można dojść do wniosku , że to oni są " święci", i chcą być oceniani po owocach.... A tego Pana nie znam osobiście, ale znam opinie innych o nim. Święty nie jest, bo on sam jest zbyt skromny, żeby do tego aspirować. P.s. Widziałem jak wieszał swój baner i baner Pani Chomicz przy Sabenie.Taki fajny gościu....
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+86 # alibiNemo 2017-01-20 20:45
Zgadzam się z autorem " drobne spostrzeżenia" ! Tak nie buduje się siły partii! Z ostatniego zdania, wynika, że jest to osoba starsza, emeryt, tym bardziej Pozdrawiam! Styl pracy poseła to ciągła destrukcja! Gdyby go ktoś zapytał, kiedy odbył się ostatni zarząd opoczyńskiego PiS-u, ręczę, nie dałby rady! Kiedy były ostatnie wybory do władz PiS ,to samo! Inteligencja na bakier! Co do tych osób które wymieniłem, czyli Panów Sarwy i Sadlińskiego, to tyle pracy co oni włożyli w opoczyński PiS , nie włożyłnikt! Zwłaszcza Sadliński w Opocznie! Facet żył i żyje PiS-em , i nie pozwoli żeby taka miernota jak R.T nim pomiatała. Wiem coś o tym! Za co go posiłek zdymisjonował? UWAGA- za to , że "zrobił" konkurencje posełowi i na swoim płocie , nie wywiesił jego baneru, podczas wyborów do sejmu! Tylko , że wywiesił banery Macierewicza, Maciejewskiego czy Pani Szymańskiej! Posiłek nie zauważył w swej"inteligenc j" , że jego baner Sadliński powiesił, tylko od strony południowej. Byłem! Sam widziałem! Biedny ten poseł, płoty mu porypały, nie mówiąc o kierunkach geograficznych! !! To nie koniec! Na Święto Niepodległości w Opocznie , posiłek kogo zaprosił? Ano, Pana Macierewicza! Rozumiecie coś z tego? Przecież to szczyt bezczelności! Opcznianie Muszą Wiedzieć kto to taki - poseł R..... T....! Na deser jeszcze jedno. Po wygranych wyborach w 2011 r. kogo zdymisjonował? Swojego dyrektora biura poselskiego! Facet zasuwał jak wół, a ten dał mu , dzień wypowiedzenie! To też Musicie Wiedzieć! Taaakie obyczaje! Kto mądrzejszy, inteligentniejs zy i ...ładniejszy- aut! Ale oni- ci trzej wdpomniani - dadzą sobie radę! Kto wie, może wśród nich, jest przyszły ...burmistrz Opoczna??? Pozdrawiam Opocznian! Emerytów w szczególności!! !
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
-43 # Ostro pojechaneinny wymiar 2017-01-24 19:07
Tylko nie zdradzaj po czym taki odjazd, bo sklep zaraz otworzą z tymi dopalaczami i młodzi zaczną wariować...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
-65 # przeszłośća 2017-01-22 04:55
To co robisz do ciebie wraca. Nazywa się to karma. Musisz być czysty jeśli chcesz mieć wiodącą rolę w partii z "prawem i sprawiedliwości ą" w nazwie. Za bardzo atakujesz różnych ludzi a czy sam zawsze postępowałeś dobrze i "prawo"? Należy sobie zadać najpierw to pytanie.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+55 # nemoAlibi 2017-01-23 14:10
Czas ucieka, jest niechwytny, pozostają tylko "chwile". Karma- to chyba Indie, nie moja wiara , nie moja bajka. Czysty chyba jestem, myję się codziennie(hm). Wiodąca rola w partii??? Nawet do zhp w podstawówce nie należałem, do LOP-u tak ( chciałem mieć piątkę z biologii). XXI wiek stwarza nam wiele możliwości do dyskusji- tak więc dyskutujemy. A prawda powinna Nas tylko wzmocnić( Św.Augustyn). A, że "Nobody is Perfect", wiedzą nawę Amerykanie. Finałowa scena z filmu " Pół żartem pół serio" z Marilyn i Tony'm, pasuje tu jak ulał! Pamiętajmy "Warto rozmawiać" ! . Warto cieszyć się życiem! Za dwa lata, odchodzę na wcześniejszą emeryturę, będę miał więcej czasu dla rodziny! Bezcenne! Pozdrawiam Wszystkich!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
-54 # pytaniea 2017-01-21 21:28
Jak się jeden tych panów wywinął od odpowiedzialnoś ci? Czy tylko moralnej czy też prawnej?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+41 # nemoAlibi 2017-01-25 19:02
Który z tych Panów? Wywinął się od odpowiedzialnoś ci? Prawnej (hm) , moralnej( och!). Jeśli kochaneczku(!) coś Ci wiadomo , to jaki problem? Kto jest ministrem sprawiedliwości ? Zbyszek Ziobro! Do dzieła! Jest i prokuratura. Gdyby Ci Panowie mieli coś na sumieniu, to nie mogliby startować w wyborach w 2014 roku! Ani w następnych w 2018!(oby startowali!!!) . Rzucać słowa na wiatr to można, a tu są potrzebne fakty! Blef jest dobry, ale w kartach. Pod warunkiem, że umie się w nie grać! O posłgiwaniu nie wspomnę, kochaneczku!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+89 # alibiNemo 2017-01-20 12:45
Co by nie mówić, za wynik i zwycięstwo trzeba Pani Beacie pogratulować! Na pięciuset głosujących, ponad 250 głosów , to jest coś. A, że jest utożsamiana z platformą? To nie jej grzech, żyjemy w państwie demokratycznym i każdy ma prawo wybierać i być wybieranym. PiS niestety dostał po dupci... Najpierw kandydat Wróbel przerżnął z Tomkiem Rurarzem, a teraz , jakiś(hm) Jamorek, popierany niezdarnie przez poseła. Brawo! Ale tak to jest, jeśli się przywłaszcza partię, tak jak robi to R.T. Kto w PiS-ie , podjął temat i dyskusje o poparciu obu panów w wyborach? Nie członkowie, których posiłek nawet się nie zapytał o zdanie! No i wynik wiadomy! W tych decyzjach jednoosobowych, pan Telus chce dorównać chyba Panu Kaczyńskiemu! Jak świnia nieba nie widziała, tak to się stanie, albo jak się dwie niedziele do kupy zejdą! (co jest niemożliwe) Sam też podjął marne decyzje personalne, o odwołaniu Panów Sarwy i Sadlińskiego z szefów PiS w Drzewicy i Opocznie. Efekt, dalszy odpływ "elit" i pozostanie miernot- czyli bmw( bierny, mierny ale wierny) vide szef ARiMR, szefowa Rady Powiatu( szczególnie nawiedzona , anioł i rozkochująca innych- wpis na dzisiejszym jej fejsie! Jeśli tak buduje się siłę , czy bezsiłę partii , to brawo posełku. Już za półtora roku wybory, pożyjemy zobaczymy, a Telus i spółka powinni dostać od Opocznian to co im się należy, czyli ...Czarną Polewkę! Pozdrawiam Opocznian!!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+71 # drobne spostrzeżeniado nemo 2017-01-20 18:25
Cytuję Nemo:
Co by nie mówić, za wynik i zwycięstwo trzeba Pani Beacie pogratulować! Na pięciuset głosujących, ponad 250 głosów , to jest coś. A, że jest utożsamiana z platformą? To nie jej grzech, żyjemy w państwie demokratycznym i każdy ma prawo wybierać i być wybieranym. PiS niestety dostał po dupci... Najpierw kandydat Wróbel przerżnął z Tomkiem Rurarzem, a teraz , jakiś(hm) Jamorek, popierany niezdarnie przez poseła. Brawo! Ale tak to jest, jeśli się przywłaszcza partię, tak jak robi to R.T. Kto w PiS-ie , podjął temat i dyskusje o poparciu obu panów w wyborach? Nie członkowie, których posiłek nawet się nie zapytał o zdanie! No i wynik wiadomy! W tych decyzjach jednoosobowych, pan Telus chce dorównać chyba Panu Kaczyńskiemu! Jak świnia nieba nie widziała, tak to się stanie, albo jak się dwie niedziele do kupy zejdą! (co jest niemożliwe) Sam też podjął marne decyzje personalne, o odwołaniu Panów Sarwy i Sadlińskiego z szefów PiS w Drzewicy i Opocznie. Efekt, dalszy odpływ "elit" i pozostanie miernot- czyli bmw( bierny, mierny ale wierny) vide szef ARiMR, szefowa Rady Powiatu( szczególnie nawiedzona , anioł i rozkochująca innych- wpis na dzisiejszym jej fejsie! Jeśli tak buduje się siłę , czy bezsiłę partii , to brawo posełku. Już za półtora roku wybory, pożyjemy zobaczymy, a Telus i spółka powinni dostać od Opocznian to co im się należy, czyli ...Czarną Polewkę! Pozdrawiam Opocznian!!!

Czy pan Jamorek, był w PiS? Na pewno nie- jakim wiec cudem PiS poparło człowieka , który pojawił sie nie wiadomo skąd? Wcale nie roznosił ulotek i z wizyt domowych nikt go nie kojarzy, za to pani Beata i Monika odwiedziły wiele osób i rozniosły wiele ulotek.
Przecież tak sie rozwlala partie- w wyborach samorządowych wystawia sie lub popiera człowieka, który nawet nie jest członkiem PiS-U, i nie pierwsz, ani drugi az taka sytuacja ma miejsce. A jak było z Pania Zięba- przyszła tuz przed wyborami do PIS-u, bo w OWS-ie nie chcieli dac ja na wiceburmistrza- podobno. W czasie zebrania wyborczego PiS w piotrkowie jesienia- sa foty na tym portalu, są wszyscy z Pis-U oprócz pani przewodniczacej ( pewnie kiedy cos sie stanie powie ,ze ona w PIS-ie nigdy nie była).
PiS przegrywa w naszym samorządzie i bedzie przegrywała nadal, bo stawia sie w wyborach na ludzi dziwnych-nie wiadomo skąd, odstawiajać swoich sprawdzonych członków. , ale to tylko moje drobne spostzrezenia, o których wie całe miasto,pozdrawi am wszystkim emerytów.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+71 # dla mysącychżart 2017-01-20 09:51
A ja jestem starym komuchem, ale walniety czerwonym sztandarem doznałem olśnienia i teraz jestem ultraprawicowy, szczególnie ,ze prawica rządzi ( przepraszam cie towarzyszu Lenin, Ty wiesz ,,że zawsze o Tobie myślę, ale Telus u władzy i musze sobie jakos radzić , moze mnie nie zlustruja , najwyżej powiem, zę jak wspólpracowałem z SB to sie pomyliłem- myslłęm,ze to chłopaki z kółka różańcowego) Prosze państwa, WILKI NIGDY NIE BĘDĄ OWCAMI!. Sytuacje kiedy ktos startuje z list jednych , a wywodzi sie z innej formacji są w Opocznie nagminne. Nie jest moim celem jakiekolwiek obrażanie Pani Beaty Wiktorowicz, której gratuluje dobrego wyniku.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+63 # Spokojniea 2017-01-20 00:01
Kolejna maszynka do głosowania. Co tu się podniecać? A tekst typu jestem bezpartyjna ale startowałam do sejmu z platformy jest infantylny...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
-43 # wyboryBeata Wiktorowicz 2017-01-18 10:41
Informuję, że nie należałam i nie należę do żadnej partii politycznej. Jestem osobą bezpartyjną. Zależy mi wyłącznie na rozwoju mojego okręgu Wyborczego oraz miasta Opoczna i w tym kierunku będę działać. Rozmawiałam z wieloma osobami z naszego okręgu i znam problemy do rozwiązania. Ale chętnie zapoznam się z innymi potrzebami mieszkańców. Chcę stworzyć Radę Osiedla i w związku z tym będę potrzebować do tego celu energicznych ludzi. Pozdrawiam.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
-73 # RE: wyboryM2M 2017-01-23 15:44
Rada Osiedla to świetny pomysł. Przed wyborami miałem nadzieję, że budowanie rad osiedlowych przez mieszkańców będzie ważnym elementem działania gminy ( poprzez pomoc i uczestnictwo w tym procesie) Pomysł zrodził się przy analizie działania rad sołeckich. Cel jest bardzo jasny : wciągnięcie mieszkańców w zarządzanie swoim terenem czy też, jak to dziś w modzie "przestrzenią publiczną" i wpływ na działania uchwałodawcze gminy ( mimo braku w statucie gminy zapisu o inicjatywie uchwałodawczej obywateli, niestety)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+11 # ktoś to zrobił już :)niezależny od nikogo 2017-02-08 18:42
§ 1. § 56 ust. 1 Statutu Gminy otrzymuje brzmienie:

1. Inicjatywę uchwałodawczą posiada każdy z radnych, Burmistrz, grupa co najmniej 200 osób wpisanych do stałego rejestru wyborców Gminy Opoczno, o którym mowa w art. 18 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. Kodeks wyborczy (Dz. U z 2011 r. Nr 21 , poz.112 z późn. zm.), chyba, że przepisy prawne stanowią inaczej .".
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+107 # RE: wyboryAfera Rywina 2017-01-18 18:01
Rada Ośiedla to żaden program , takie nic.Teraz czekamy po czyjej stronie stanie Pani w radzie i czy aby nie będzie swoim nazwiskiem firmować jawnej manipulacji, która miała miejsce na ostatniej sesji 28 grudnia 2016r. Radni bezmyślnie przegłosowali uchwałę w sprawie zmiany statutu OPS uchylając w paragrafie 2 uchwałę Nr XVI/190/08-teks t uchwały podpisany przez przewodnicząceg o znajduje się na bip opoczno.A dzisiaj wojewoda w ekspresowym tempie opublikował pod pozycją 321 tekst uchwały w innym brzmieniu---par agraf 2 -traci moc uchwała Nr XX/190/08. I moje pytanie brzmi: kto dokonał bezprawnej korekty (radni przegłosowali wadliwy projekt i jest tego bezsprzeczne świadectwo na bip-ie).
Pomijając ten niuans , warto podnieść również to , że uchwała jest bezprawna również z tego powodu, że nie było konsultacji ze związkami zawodowymi, do czego obliguje ustawa o związkach zawodowych.No i kto teraz zaskarży uchwałę do śądu? No i warto złożyć zawiadomienie do prokuratury , bo to przecież fałszerstwo dokumentów.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+99 # to duży bładbrak konsutacji ze z 2017-01-20 15:34
Cytuję Afera Rywina:
Rada Ośiedla to żaden program , takie nic.Teraz czekamy po czyjej stronie stanie Pani w radzie i czy aby nie będzie swoim nazwiskiem firmować jawnej manipulacji, która miała miejsce na ostatniej sesji 28 grudnia 2016r. Radni bezmyślnie przegłosowali uchwałę w sprawie zmiany statutu OPS uchylając w paragrafie 2 uchwałę Nr XVI/190/08-tekst uchwały podpisany przez przewodniczącego znajduje się na bip opoczno.A dzisiaj wojewoda w ekspresowym tempie opublikował pod pozycją 321 tekst uchwały w innym brzmieniu---paragraf 2 -traci moc uchwała Nr XX/190/08. I moje pytanie brzmi: kto dokonał bezprawnej korekty (radni przegłosowali wadliwy projekt i jest tego bezsprzeczne świadectwo na bip-ie).
Pomijając ten niuans , warto podnieść również to , że uchwała jest bezprawna również z tego powodu, że nie było konsultacji ze związkami zawodowymi, do czego obliguje ustawa o związkach zawodowych.No i kto teraz zaskarży uchwałę do śądu? No i warto złożyć zawiadomienie do prokuratury , bo to przecież fałszerstwo dokumentów.

Zwiazki powinny wiedziec i powinien byc ich podpis, atu nie ma. Wiec chynba zwiazki też maj.a jakaś moc prawna? Maja władze i struktury.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
-96 # Nikogo nie obchodzi ten wasz OPSAdam 2017-01-19 11:14
Spamujecie ten portal tymi nudnymi żalami o OPS jakby to kogokolwiek poza pracownikami tej instytucji obchodziło. Ludzie mają poważne problemy jak zanieczyszczeni e powietrza wielokrotnie przekraczające normy, nieutwardzone ulice, wlokąca się gazyfikacja, braki w oświetleniu gminy, braki chodników w gminie o ścieżkach rowerowych nie wspominając. Pierdoły takie jak statut OPS'u nikogo nie obchodzą i nie pomoże wam nabijanie setek komentarzy oraz plusów przy nich a więc sztuczne zawyżanie ruchu na stronie.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+104 # RE: Nikogo nie obchodzi ten wasz OPSzły 2017-01-19 13:41
Widzisz, że władzy najłatwiej zajmować się "pierdołami" typu zmiana statutu pod siebie, bo problemem większym niż "zanieczyszczen ie powietrza wielokrotnie przekraczające normy, nieutwardzone ulice, wlokąca się gazyfikacja, braki w oświetleniu gminy, braki chodników w gminie o ścieżkach rowerowych nie wspominając " jest to gdzie będzie pracowała pani przewodnicząca i jaki tytuł będzie widniał na wizytówce.
Komórka mająca pozyskiwać fundusze, czy inwestorów skupia się na ankietach. Pewnie dla pozoru każą ci szukać gdzieś na stronie ankiety z pytaniem, czy jakość powietrza bardzo ci przeszkadza? Później będą następne ankiety ...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+101 # RE: Nikogo nie obchodzi ten wasz OPSzero inteligencji 2017-01-19 12:48
Raczkująca inteligencjo- tu chodzi o legalizm działania tej władzy, mówi Ci to coś ?
Nie wysilaj się na komentarz jak nie rozumiesz sedna problemu,tacy jak Ty przez całe życie będą tylko głupimi wyborcami nabijanymi w butelkę przez kolejnych chętnych do...koryta.Zer o przemyśleń,zero inteligencji.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
-92 # :)Adam 2017-01-19 12:57
Zabolało co :) Masz umiejętności i kompetencje to bez problemu znajdziesz dobrze płatną pracę poza OPS'em - w czym problem? Tylko życiowi nieudacznicy o mizernym wykształceniu na wszystko narzekają w internecie bo są skazani na decyzje innych. Inteligencja owszem - w Opocznie takowej brak - po studiach nikt tu nie wraca więc rozumiem, że to z zawiści :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
-12 # RE: :)olaboga 2017-01-19 17:22
Przyganiał kocioł garnkowi...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+48 # wyboryancik 2017-01-17 20:53
Pani Beato Wiktorowicz prosimy o dokonanie wpisu i opowiedzenia się za jaką formacją polityczną Pani jest, bo pani wyrażnie napisała że jest Pani bezpartyjna a były plakaty ostatnie wybory że startuję Pani z PO my mieszkańcy osiedla musimy wiedzieć dokładnie z Pani ust, kłamstwo nie popłaca widzi Pani co stało się z Kijowskim on dla mnie jest oszust jeśli trzyma Pani z PO to mnie i moją rodzinę pani oszukała tym swoim ostatnim plakatem .BARDZO PROSIMY O DOKONANIE WPISU Prosimy o jasność uczciwość
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+49 # tak sie robi polytyce łopocyńskiejnic nowego 2017-01-18 09:04
Cytuję ancik:
Pani Beato Wiktorowicz prosimy o dokonanie wpisu i opowiedzenia się za jaką formacją polityczną Pani jest, bo pani wyrażnie napisała że jest Pani bezpartyjna a były plakaty ostatnie wybory że startuję Pani z PO my mieszkańcy osiedla musimy wiedzieć dokładnie z Pani ust, kłamstwo nie popłaca widzi Pani co stało się z Kijowskim on dla mnie jest oszust jeśli trzyma Pani z PO to mnie i moją rodzinę pani oszukała tym swoim ostatnim plakatem .BARDZO PROSIMY O DOKONANIE WPISU Prosimy o jasność uczciwość

My chcemy uczciwego radnego, który naprawdę będzie nas reprezentował a nie jakaś formacje, apolityczny, to apolityczny, a mie co wybory to inna partia. Ja też nie wierzę "orzebierańcom" , pozdrawiam myślacych opocznian.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+62 # RE: Beata Wiktorowicz nową radną Rady MiejskiejOpa 2017-01-17 18:54
Jak będziecie mieszkać w zamku warownym po Frąckowiaku, nie będziecie pochodzić z Opoczna, będziecie mieli bogatego teścia to niezależnie od opcji politycznej wygracie wybory. Brawo bogaci łączcie się nie po drodze wam z opoczyńskimi biedakami.Oni mają obowiązek pracować a wy rządzić
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+67 # RE: Beata Wiktorowicz nową radną Rady Miejskiejzły 2017-01-17 21:25
W pierwszym zdaniu masz prawie we wszystkim rację. Z mojej wiedzy wynika, że to drugie podejście pani Beaty do polityki lokalnej - za pierwszym było chyba słabo, więc pieniądze nie grały roli.
Większość nie zna nowej radnej, ponieważ jak piszesz nie pochodzi z Opoczna. W tym czy innym wypadku nie ma to większego znaczenia, ponieważ w Radzie decydują układy i układziki za pewną cenę. Poza tym władzę prawie absolutną ma burmistrz, a Rada tylko klepie, co zechce Kądziela. Chyba wielu ludziom zależało na Beacie, a przede wszystkim burmistrzowi. Nie zapominajmy o sporze z Matusewiczową w MDK - pewnie by się sporo działo. A czy ta czy tamta, proporcje w Radzie zmieniłby się chyba w tę samą stronę. Ciekawi mnie komu się teraz sprzeda jeden z wice przewodniczącyc h.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+44 # jak to komunic nowego 2017-01-18 09:14
Cytuję zły:
W pierwszym zdaniu masz prawie we wszystkim rację. Z mojej wiedzy wynika, że to drugie podejście pani Beaty do polityki lokalnej - za pierwszym było chyba słabo, więc pieniądze nie grały roli.
Większość nie zna nowej radnej, ponieważ jak piszesz nie pochodzi z Opoczna. W tym czy innym wypadku nie ma to większego znaczenia, ponieważ w Radzie decydują układy i układziki za pewną cenę. Poza tym władzę prawie absolutną ma burmistrz, a Rada tylko klepie, co zechce Kądziela. Chyba wielu ludziom zależało na Beacie, a przede wszystkim burmistrzowi. Nie zapominajmy o sporze z
Matusewiczową w MDK - pewnie by się sporo działo. A czy ta czy tamta, proporcje w Radzie zmieniłby się chyba w tę samą stronę. Ciekawi mnie komu się teraz sprzeda jeden z wice przewodniczących.


Kto da wiecej...kto da wiecej?...Moim zdaniem nowy układ sił bedzie niekorzystny dla PiS-U, ale Kądziela przecież startował z NBS ato przecież PO- tylko pod innym szyldem. Myślcie szanowni państwo
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+42 # KarpMarek 2017-01-18 19:31
W jaki sposób wygrywa się wybory?
Czy zgodnie z ustawą? Czy według ustawki?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+14 # myślciemyślcie 2017-02-02 20:45
Cytuję Marek:
W jaki sposób wygrywa się wybory?
Czy zgodnie z ustawą? Czy według ustawki?

Kandydat OWS-u wykazał zerową albo prawie zerową aktywnosć. PiS nie wystawiło swojego kandydata- wiec naturalnym jest ,ze popierałoby kandydata OWS-u -formacji sobie bliskiej ideowo. Ale jak pamietamy ten sam OWS był przed wyborami w koalicji z PSL-em. Nie widziałam ani jednego baneru, plakatu oana Jamorka, mimo,ze jest właścicielem drukarni. Tym sposobem w tym okregu PiS został znutralizowany jeszcze przed wyborami.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+47 # RE: Beata Wiktorowicz nową radną Rady Miejskiejo nie 2017-01-17 14:24
nie znam pani beaty , ale huraoptymizm nie jest tu chyba uprawniony
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
-48 # zapracowałaad 2017-01-17 08:38
Zapracowała to i wygrała. Ma kasę, jest rozgarnięta to stawia pierwszy krok w politycznej karierze. Startowała z PO i wygląda na to że to jest jej naturalne środowisko. W tym okręgu elektorat jest antypisowski i się zmobilizował i dostała połowę głosów. Czy to nokaut? Raczej nie - normalka. Każdy się wkurza jak czyta o hejcie na WOŚP albo o poszukiwaniu afer w Opocznie tam gdzie ich nie ma (przypadek radnego T.R. z Gorzałkowa).
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+54 # 50% głosówbez podniety 2017-01-17 08:24
Już na samym starcie miała przewagę. Na fali antypisowskiego totalnego hejtu każdy kto jest z przeciwnej opcji jest uprzywilejowany . Zaangażowana w wybory była bardzo mocno to i wygrała. Nie podoba mi się że skoro startowała do sejmu z Platformy nie powinna tego ukrywać.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+53 # to jest nokałt dla koalicji PIS-OWSolo 2017-01-16 21:37
ogromne gratulacje dla pani Beaty!!!! TO JEST WYGRANA POŁOŻENIEM NA ŁOPATKI POZOSTAŁYCH KANDYDATÓW..... ... A CO DO POPARCIA PARTYJNEGO KANDYDATÓW TO CAŁE MIASTO WIE JAK JEST.
PANI BEATA-NBS.
PANI MONIKA-PSL
PAN JACEK-OWS
PAN KONRAD-PIS
NIECH TE WYBORY BĘDĄ WSKAZÓWKĄ DLA NASZYCH WŁODARZY ŻE PIS DOSTAJE BATY I NIECH TAK ZOSTANIE.
I JESZCZE JEDNO PANI BEATO.....TA WYGRANA TO PANI ZASŁUGA I GRONA PANI PRZYJACIÓŁ,ALE Z TEGO CO JUŻ SŁYCHAĆ NA MIEŚCIE PANI SUKCES BĘDZIE MIAŁ WIELU OJCÓW NAWET TAKICH KTÓRZY NIE KIWNĘLI PALCEM W PANI SPRAWIE.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
-30 # co za bzdury, skąd ta wiedz ?zak 2017-01-16 22:47
Na jakiej podstawie stwierdzenie że pan Jacek to OWS a pan Konrad PIS ? Proszę o konkrety a nie "wszyscy wiedzą". Śmieszne ...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+45 # chyba nieamnezja 2017-01-16 22:36
Pani Beata startowała z PO (może teraz z NBS), Pani Monika z PSL. Zobaczymy jak będzie działać. Partia nie jest najważniejsza bo liczy się człowiek. Widać że jej bardzo zależało na wejściu w politykę to i osiągnęła sukces. Może to będzie pozytywna i samodzielna działalność,a jak nie to za dwa lata wybory.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+33 # RE: to jest nokałt dla koalicji PIS-OWSRedakcja 2017-01-16 22:01
Przed napisaniem komentarza wyłączamy CapsLock. Następnym razem komentarz nie pójdzie. Krzyk nie będzie tolerowany.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+42 # ...nic nowego 2017-01-16 19:48
Ten okreg zawsze był antypisowski. Głosy sie rozbiły- co było do przewidzenia. Teraz PiS, OWS nie będą już miały wiekszoci w radzie miasta. Zapowiada sie ciekawie. Ale OWS-owi to nie przeszkadza, bo oni z PSL-em w kolaicji już byli, moze teraz , po tych wyborach OWS WYJDZIE Z KOLALICJI Z pIs-EM-MOIM ZDANIEM TAK ZROBI.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+36 # RE: ...Jest doborze 2017-01-17 07:48
Biedna radna a sz znów trzeba zmienić kolicjanta oj wyborcy patrzą tylko żeby nie skonczyly sie kmienie do skakania przy następnych wyborach
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+42 # szkoda szansyzak 2017-01-16 17:27
Zjednoczony elektorat opoczyński PO + PSL zadecydował. Zobaczymy co nowa Pani radna zrobi dla swojego okręgu. Szkoda trochę J. Kowalskiego, był jedynym naprawdę niezależnym, świeżym i niepolitycznym kandydatem... Ale chyba na jesieni w przyszłym roku nowe wybory, więc gratulacje dla wygranej i dajmy jej szansę wykazać się .
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
-12 # GratulacjeAndrzej 2017-01-16 15:59
Serdecznie Gratuluję i życzę owocnej pracy!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
-9 # Brawo!!!!Agata 2017-01-16 15:19
Brawo pani Wiktorowicz, brawo NBS!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
-30 # wyboryancik 2017-01-16 15:09
Bogaty może więcej Polak potrafi nawet Tuskowi pomóc jaka bezpartyjna a niedawne plakaty PO na całym osiedlu to co było ludzie czy wy coś myślicie hańba
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+144 # RE: Beata Wiktorowicz nową radną Rady MiejskiejJest doborze 2017-01-16 14:54
I oto nadeszła godzina do przemyślen dla pis
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+64 # POwrótamnezja 2017-01-16 14:44
Po krótkim czasie POwracają...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować

Reklama

Przeczytaj również: