Menu
RSS
Dzień Otwarty w opoczyńskim szpitalu

Dzień Otwarty w opoczyńskim szpitalu

  • Mateusz

Dzień Otwarty w opoczyńskim szpitalu

Z okazji Światowego Dnia Zdrowia oraz uroczystości "100-lecie odrodzonego lecznictwa szpitalnego w Opocznie" Szpital Powiatowy im. Edmunda Biernackiego w Opocznie zaprasza 8 kwietnia 2019 roku na Dzień Otwarty.

Z okazji Światowego Dnia Zdrowia oraz uroczystości "100-lecie odrodzonego lecznictwa szpitalnego w Opocznie" dnia 8 kwietnia 2019 r. w SP ZOZ Szpitalu Powiatowym im. Edmunda Biernackiego w Opocznie zorganizowany zostanie Dzień Otwarty, w ramach którego będzie można wykonać szereg bezpłatnych badań, konsultacji oraz obejrzeć pokazy ratownictwa medycznego oraz pierwszej pomocy dla przedszkolaków.

W związku z uroczystościami 100-lecia odsłonięta zostanie także tablica upamiętniająca uruchomienie pierwszej lecznicy w Opocznie.

W kościele św. Bartłomieja odbędzie się Msza Święta z uroczystym nadaniem Sztandaru, po zakończeniu której w Starostwie Powiatowym odbędzie się blok konferencji z udziałem zaproszonych gości. W czasie uroczystości wręczone zostaną również medale oraz wyróżnienia dla zasłużonych.

Program Dnia Otwartego:

9:00-12:00 - Szpital Powiatowy w Opocznie, ul. Partyzantów 30 (parking SOR)
10:00 - odsłonięcie tablicy upamiętniającej 100-lecie odrodzonego lecznictwa szpitalnego w Opocznie
11:00 - Msza święta w kościele p.w. św. Bartłomieja w Opocznie z nadaniem sztandaru
12:30 - uroczyste otwarcie w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Opocznie

  • historia lecznictwa opoczyńskiego na przełomie wieków
  • wręczenie medali, wyróżnień i podziękowań dla zasłużonych
  • niespodzianka dla przybyłych gości

Dzień Otwarty w opoczyńskim szpitalu

 

Dzień Otwarty w opoczyńskim szpitalu

 

Dodaj komentarz

Zanim napiszesz komentarz, zapoznaj się z Regulaminem korzystania z Portalu.

Komentarze są moderowane. Komentarz pojawi się po zaakceptowaniu go przez moderatora.
Nie będą publikowane komentarze zawierające treści sprzeczne z obowiązującym prawem, treści naruszające prawa osób trzecich, stanowiące materiały informacyjne, reklamowe lub promocyjne oraz zawierające odnośniki do innych stron. Nie będą również akceptowane wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, również w formie skrótu, bądź wykropkowane.

Nie będą publikowane komentarze pisane w całości lub fragmentami wyłącznie dużymi literami. Używanie Caps Locka uznawane jest za krzyk.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za opinie wyrażane przez czytelników w komentarzach.

Kod antyspamowy
Odśwież

Komentarze  

+9 # do wrescieBrawo 2019-04-16 13:57
wreszcie to powinno się skończyć z tym, że szpital służy takim panom jak Róg do miękkiego lądowania. O tym przeroście zatrudnienia to chyba o panu Rogu piszesz. Jak w każdej państwowej firmie są święte krowy co biorą dużą kasę za darmo i ci co nie wyrabiają.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
-9 # wreszciektosia 2019-04-15 10:53
to,co robi pani dyrektor powinno mieć miejsce 10 lat temu.KObieta zaczęła liczyć pieniądze.Tam jest przerost zatrudnienia o czym wszyscy wiedzą.Administ racja????? powinna zostać 1 /2.Lekarzy też powinno się wymienić. Może wreszcie poprawi się jakość leczenia
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+1 # RE: wreszcieTakitam 2019-04-16 21:15
Na razie trzeba wymienić dyrekcję na dobrą. To powinno poprawić wszystko.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+2 # Liczyć tylko liczyćja 2019-04-16 11:14
Od liczenia są księgowi, od zatrudniania i dbania o zakład dyrektorzy, od strategii regionu politycy.
A jak nie ma kasy lub są wymuszone oszczędności to się nie zatrudni odpowiedniej kadry, jak nie będzie kadry to nikt nie będzie chciał tu się leczyć i w sumie nie będzie pieniędzy. Koło się zamyka. Popracuj w tak dużym zakładzie bez administracji. Populistyczne gadanie...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+10 # 100 lwcieja 2019-04-15 09:12
Szkoda tylko, że przy okazji świętowania i odznaczania siebie wzajemnie nie pomyśleli o pracownikach szpitala, a szczególnie o emerytowanych pracownikach szpitala, którzy niejednokrotnie oddali szpitalowi kilkadziesiąt lat życia. A teraz nie zostali nawet zaproszeni na uroczystości.
Niech mi ktoś wyjaśni, jakie zasługi dla opoczyńskiego szpitala można przypisać tym odznaczonym...?
Wstyd i żal
Ale pamiętajcie my też, już niedługo zapomnimy o was...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+10 # 100lecieja 2019-04-12 09:31
kto wskazywał ludzi do tych odznaczeń?
Jakie zasługi ma p. Baranowski, Chomicz, Telus, Tępiński itd.???
Towarzystwo wzajemnej adoracji. Sami siebie odznaczają
a o pracownikach, a szczególnie byłych pracownikach, emerytach, którzy oddali szpitalowi po kilkadziesiąt lat swojego życia, nikt nie wspomni
Ogromny żal....
I wstyd dla Was Państwo wzajemnie się odznaczający.....
My też nie będziemy o Was pamiętać.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+9 # Bo to jest takeop 2019-04-11 09:08
Wchodzi się do biura i wypija atrament.Nabywa nie kultury osobistej to proces wieloletni. Nie wszystkim jest to dane i nie wolno obwiniać człowieka. Może nie było okazji się z tym zapoznać, bo to trudne.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
-18 # RE: Dzień Otwarty w opoczyńskim szpitalucyc 2019-04-10 12:53
Pierwszy odważny dyrektor który coś chce zrobić.Brawo
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+7 # RE: Dzień Otwarty w opoczyńskim szpitalupracownik 2019-04-15 10:34
Cytuję cyc:
Pierwszy odważny dyrektor który coś chce zrobić.Brawo

Tyle robi, że fundusz społeczny poszedł na obchody i brakuje dla pracowników. Były wcześniej paczki na święta dla pracowników i na wczasy pod gruszą, a teraz nie będzie.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+8 # RE: Dzień Otwarty w opoczyńskim szpitaluMarcin 2019-04-14 06:25
Cytuję cyc:
Pierwszy odważny dyrektor który coś chce zrobić.Brawo

Niech Pani Dyrektor zacznie dbać o pracowników bo ucinając dodatki socjalne doprowadzi do tego, że pielęgniarki zaczną uciekać do innych szpitali. Już teraz wynagrodzenie pielęgniarek jest kilkaset złotych wyższe w szpitalu w Końskich czy Piotrkowie.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+19 # nogi na stoleEdyta 2019-04-09 11:19
ludzie na mieście mówią, że jak pani z Łodzi rozmawia z podwładnymi to nawet nogi na stół potrafi wywalić i papierocha palić. Czy jej gabinet to jest miejsce wyznaczone do palenia w Szpitalu ?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
-17 # O szpitaluPracownik 2019-04-09 10:53
Pani Dyrektor jest ostra ale sprawiedliwa. Nie mydli oczu a mówi prawdę. Może jest szorstka w słowach ale sprawiedliwa. Pracując tyle lat w tym szpitalu jeszcze nie miałem takiego dyrektora. Nie jest obojętna na problemy pracowników. Mam kontakt z osobami z Łodzi, z którymi pracowała i wypowiadają się o niej w samych superlatywach. To, że jest szorstka, jest zaletą nie wadą. Nigdy w szpitalu nie działo się tyle, co teraz. Oby została z nami jak najdłużej, bo staniemy znowu w miejscu i nic już nas nie uratuje!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+17 # Edyta WcisłoPracownik 2019-04-09 09:47
do Edyta Wcisło
A Krajowy Fundusz Szkoleniowy to co Pani prywatne środki?
Tylko dzięki temu że pracuje Pani, ma Pani możliwość korzystania z tych środków.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+16 # O "derektorce"szp italaJaMal 2019-04-04 21:05
Misiak był "słupem",żeby PIS "wcisnął" Wcisło na "derektorkę".A ona robi to co ktoś jej dyktuje, czyli szykuje szpital w Opocznie do prywatyzacji.Pr acownicy to dla niej -tu cytuję "chołota", ona sama nosi buty w ręce i biega po szpitalu rzucając mięsem.Najpierw przyzanała nagrody zasłużonym a potem ich odwołała(p.J.Wi jata, p.J.Krych), wuj został ordynatorem ginekologii,męż uś na SOR-ze, ona studiuje (17 tys.za semestr)na koszt szpitala (żadne szkoły jej niestety nie pomogą).ŻENADA
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
-19 # NieprawdaEdyta Wcisło 2019-04-07 08:37
Szanowny JaMal, Pańska wypowiedź nie jest zgodna z prawdą i świadczy jedynie o braku elementarnej wiedzy na temat mojej osoby, szpitala i pracujących tam ludzi. Szpitala z aktualnie obowiązującym prawem nie można prywatyzować. A studia są finansowane z Krajowego Funduszu Szkoleniowego. Nie wiem skąd w Panu/Pani tyle nienawiści. Chętnie się spotkam i odpowiem na każde pytanie. Wymienieni z nazwiska pracownicy szpitala dalej są jego pracownikami. Mój poprzednik nie był żadnym „słupem”, a moi współpracownicy nie są „chołotą”, tylko ludźmi, którzy na codzień ratują życie i zdrowie,a mnie nie trzeba „wciskać” - sama wchodzę przez drzwi. Ordynator ginekologii nie jest moim wujem, a męża nie ja zatrudniałam. Życzę wszystkiego najlepszego.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+17 # RE: NieprawdaZNACHOR 2019-04-08 14:44
Pani dyrektor.....je st pani szorstka i bardzo nie odpowiedzialna, oraz nie nadaje sie pani na to stanowisko gdyż dla pani pewne grupy pracowników jest dla pani nikim i całe Opoczno o tym mówi,ile razy pani powiedziała,że jeśli sie komuś nie podoba to może zmienić pracę...naprawd ę mają sobie zmienić..to chyba pani rękawy podwinie i weźmie sie za robotę...nikt pani tego nie powie w oczy , bo jesli sie ludzie boją to znaczy,że są zstraszeni i nie sa pracownikami tylko niewolnikami,do dam tylko tyle,że jesli by była pani super kobietą i z dużą wiedzą to do Opoczna by pani nie przyszła,ale,że w Łodzi jest pani nikim to na prowincje i tyle,ale to się skończy bo ludzie płacą kasę na NFZ...i chcą być dobrze leczeni,a pani jest tylko marnym dyktatorem z podłą opinią.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
-17 # Do malkontentówPacjent 2019-04-08 22:55
Szanowni anonimowi malkontenci, brak wam odwagi by się ujawnić. Krytyka w waszym wykonaniu jest płytka i krzywdzaca. Słowa są niesprawiedliwe i mocno krzywdzące. Zazwyczaj takie opinie kierowane są przez ludzi o małej kulturze osobistej i wykształceniu. Musicie wiedzieć, że poplecznictwo w obecnych czasach jest w głowach prostych ludzi. Musicie wiedziec sznowni malkontenci iż Pani Dyrektor jest osoba micno zaangażowaną w zycie Szpitala Opoczyńskiego. Moja propozycja zajmijcie sie uczciwą pracą a głupoty same wyjda z waszych glow
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+6 # RE: Do malkontentówbrat pacjenta 2019-04-11 16:00
oo Ten co sie ujawnił ..hehehe ,,Pacjent: ogarnij się.....
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
-16 # PrawdaBartłomiej Klimek 2019-04-08 22:45
W tym szpitalu jeszcze nie było takiego DYREKTORA, który walczyłby o tą jednostkę z takim poświęceniem i zaangażowaniem. Zmiany i środki wywalczone przez Panią Dyrektor świadczą tylko i tym że przez ostatnie 25 lat nic i nikt w tym szpitalu nic nie zrobił. Osoby, które mówią taką narracją szpital oglądają tylko z chodnika ulicy Partyzantów i nie mogą pogodzić się z sukcesem jaki przynoszą zmiany wprowadzane przez obecną Panią Dyrektor.
Zapraszam do dyskusji i wymiany argumentów w cztery oczy a nie pod ukrytym nickiem...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+4 # bartek kleokleo 2019-04-11 19:27
Cytuję Bartłomiej Klimek:
W tym szpitalu jeszcze nie było takiego DYREKTORA, który walczyłby o tą jednostkę z takim poświęceniem i zaangażowaniem. Zmiany i środki wywalczone przez Panią Dyrektor świadczą tylko i tym że przez ostatnie 25 lat nic i nikt w tym szpitalu nic nie zrobił. Osoby, które mówią taką narracją szpital oglądają tylko z chodnika ulicy Partyzantów i nie mogą pogodzić się z sukcesem jaki przynoszą zmiany wprowadzane przez obecną Panią Dyrektor.
Zapraszam do dyskusji i wymiany argumentów w cztery oczy a nie pod ukrytym nickiem...


Bartek kleo Ty lizusie. Doczekałeś się pisowski klakierze stanowiska, co?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+6 # Klub TęczaWacław Jarząbek 2019-04-11 07:00
Łubu dubu, łubu dubu niech żyje nam Prezes, prezes naszego klubu. Niech żyje nam. To mówiłem ja Wacław Jarząbek...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+16 # Czy na wewnętrznym nadal umierania?Leon 2019-03-24 10:37
Czy na oddziale wewnętrznym nadal jest brak empatii do pacjenta że strony lekarzy? Czy nadal leczy się pacjentów nieprawidłowo, a gdy ten umiera wywodzi się go do Łodzi, Piotrkowa czy Bełchatowa? Czy nadal nic się nie można dowiedzieć o stanie zdrowia pacjenta/rodzin y? Czy lekarze nadal są leniwi, chamscy dla pacjentów? Czy lekarze traktują w tym szpitali wszystkich pacjentów jako zło konieczne, z pogardą i lekceważeniem? Czy wsad do kotła to minimum ministerialne czy kontrola NIK poprawiła warunki żywieniowe... Takich pytań jest wiele, biorąc pod uwagę sterowanie szpitalem przez towarzyszy oddelegowanych przez uczciwego starostę i zarząd....
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+36 # kasalebowski 2019-03-19 21:45
Czy Ziębowa pokaże pasek ile zarabia ? Czy będą pokazy slajdów osiągnięć byłego dyrektora Marka Ksyty ? Parkującego oczywiście zgodnie z prawem na miejscu dla niepełnosprawny ch przy Partyzantów ?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+12 # Dzień otwartyO f... 2019-03-19 18:30
Dobrze, że robią dzień otwarty, bo tak to są ostro zamknięci na ludzi, ich choroby i problemy. Szpital to umeralnia. Strach chorować. Mszę robią, chyba w intencji ludzi, by nie chorowali i omijali ten szpital z daleka. Brak pieniędzy dla pielęgniarek, ograniczanie łóżek, kosztem powrotu eks starosty, Oraz dania stolka byłem eks burmistrz. To nie kabaret. To dramat.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować