Menu
RSS
Książka – najlepszy prezent!

Książka – najlepszy prezent!

  • Muzeum Regionalne w Opocznie

Książka – najlepszy prezent!

Nie od dziś wiadomo, że książka jest najlepszym prezentem na każdą okazję. Oczywiście zwłaszcza pod choinkę. Muzeum Regionalne w Opocznie zaprasza więc do zakupu nowości wydawniczych, które w znakomity sposób dokumentują historię, kulturę i dziedzictwo regionu opoczyńskiego.

Szczególnie polecamy „Słownik gwary opoczyńskiej”, pięknie wydany album „Opoczyńskie dziedzictwo ceramiczne”, drugie, poprawione i uzupełnione o kilkaset nieznanych dotychczas fotografii wydanie albumu „Opoczno i opocznianie w dawnej fotografii” oraz „Opoczyńska wieś w fotografii”, „Powiat opoczyński. Historia i współczesność” – wyjątkowe, pierwsze w historii kompendium wiedzy na temat dziejów powiatu opoczyńskiego w przedwojennych granicach; pisane wierszem podczas okupacji „Wspomnienia wygnańca i więźnia z Jarocina” dr. Leona Idaszewskiego czy choćby „Pamiętnik z czasów wojny” Henryka Mieroszewskiego w opracowaniu dr. Pawła Budzińskiego.

Książka – najlepszy prezent!

Wszystkie pozycje dostępne są w siedzibie Muzeum, przy Placu Zamkowym 1. Zapraszamy.

Dodaj komentarz

Zanim napiszesz komentarz, zapoznaj się z Regulaminem korzystania z Portalu.

Komentarze są moderowane. Komentarz pojawi się po zaakceptowaniu go przez moderatora.
Nie będą publikowane komentarze zawierające treści sprzeczne z obowiązującym prawem, treści naruszające prawa osób trzecich, stanowiące materiały informacyjne, reklamowe lub promocyjne oraz zawierające odnośniki do innych stron. Nie będą również akceptowane wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, również w formie skrótu, bądź wykropkowane.

Nie będą publikowane komentarze pisane w całości lub fragmentami wyłącznie dużymi literami. Używanie Caps Locka uznawane jest za krzyk.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za opinie wyrażane przez czytelników w komentarzach.

Kod antyspamowy
Odśwież

Reklama

Przeczytaj również: