Menu
RSS
Spotkanie ze szlachetnym himalaistą

Spotkanie ze szlachetnym himalaistą

  • Zbigniew Cichawa

Spotkanie ze szlachetnym himalaistą

W zeszłym tygodniu w Miejskim Domu Kultury w Opocznie odbyło się spotkanie ze znanym himalaistą i mówcą motywacyjnym Piotrem Cieszewskim, które zorganizowane zostało przez opoczyńską Szlachetną Paczkę. Warto dodać, że Piotr Cieszewski również od wielu lat działa w Szlachetnej Paczce a w 2013 roku wniósł jej flagę na Mount Everest.

Spotkanie ze szlachetnym himalaistą

Setki przybyłych gości (głównie młodzieży) z zaparty tchem słuchały opowieści Piotra Cieszewskiego o wyprawie na Aconcaguę i Mount Everest. Obecnie pan Piotr spełnia się głównie jako trener przywództwa i mówca motywacyjny. Bazując na specjalistycznych szkoleniach oraz swoich doświadczeniach życiowych, podpowiada w jaki sposób można poradzić sobie w trudnych sytuacjach, jak znaleźć w sobie siłę i motywację do zmiany na lepsze.

Spotkanie ze szlachetnym himalaistą

Ponieważ jego prelekcja podparta były osobistymi doświadczeniami z pracy w korporacji budowlanej (przez wiele lat dyrektor 600 osobowego oddziału firmy), przygodami z wyprawy na Mount Everest oraz pokazem slajdów, zrobiła ogromne wrażenie na zgromadzonych gościach.

Spotkanie ze szlachetnym himalaistą

Jako wyraz podziękowania za darmowy występ, wolontariusze opoczyńskiej Drużyny Szlachetnej Paczki wręczyli Piotrowi Cieszewskiemu specjalny upominek. Znalazł się tam ręcznie tkany opoczyński kolorowy bieżnik oraz piękny album „Opoczno i Opocznianie w starej fotografii”. Spotkanie uświetnił występ wolontariuszki Marty Łydy, która zaśpiewała kilka pięknych piosenek. Po zakończeniu spotkania autografom i pamiątkowym zdjęciom nie było końca. Pan Piotr, pozytywnie zaskoczony dużą frekwencją, odpowiednią organizacją oraz zainteresowaniem przybyłych gości, wywiózł (oprócz prezentu) bardzo ciepłe wrażenia o naszym mieście.

Dodaj komentarz

Zanim napiszesz komentarz, zapoznaj się z Regulaminem korzystania z Portalu.

Komentarze są moderowane. Komentarz pojawi się po zaakceptowaniu go przez moderatora.
Nie będą publikowane komentarze zawierające treści sprzeczne z obowiązującym prawem, treści naruszające prawa osób trzecich, stanowiące materiały informacyjne, reklamowe lub promocyjne oraz zawierające odnośniki do innych stron. Nie będą również akceptowane wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, również w formie skrótu, bądź wykropkowane.

Nie będą publikowane komentarze pisane w całości lub fragmentami wyłącznie dużymi literami. Używanie Caps Locka uznawane jest za krzyk.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za opinie wyrażane przez czytelników w komentarzach.

Kod antyspamowy
Odśwież

Reklama

Przeczytaj również: