Menu
RSS
Przyjechali, zatańczyli, zwyciężyli… TICO na podium

Przyjechali, zatańczyli, zwyciężyli… TICO na podium

  • zem

Przyjechali, zatańczyli, zwyciężyli… TICO na podium

Formacja hip-hop sport z opoczyńskiego Centrum Tańca i Ruchu TICO została triumfatorem X Ogólnopolskich Spotkań Tanecznych (Re)akcje 2018.

Dwudniowe zawody rozrywane w bełchatowskim Miejskim Centrum Kultury Giganty Mocy zgromadziły ponad 600 tancerzy z całego kraju, m.in. z Warszawy, Krakowa, Łodzi, Wrocławia, Kielc i Piotrkowa Trybunalskiego.

W tak doborowym gronie, z jak najlepszej strony zaprezentowali się reprezentanci Opoczna, wygrywając rywalizację w kategorii taniec nowoczesny/hip hop - powyżej 13 lat.

Nasi podopieczni perfekcyjnie zatańczyli choreografię naszego instruktora Piotra Tolaka, co dało nam najwyższe uznanie u jurorów - mówił Tomasz Miękus, właściciel Centrum TICO. - Po ogłoszeniu wyników w pierwszej chwili nie mogliśmy uwierzyć, że to właśnie my, tancerze z Opoczna, staniemy na najwyższym stopniu podium. Dopiero po powtórnym wywołaniu nas na scenę zapanowała euforia, której nie było końca aż do przyjazdu do Opoczna. Radość tym większa, ponieważ był to pierwszy występ naszego zespołu w odmłodzonym składzie.

Przyjechali, zatańczyli, zwyciężyli… TICO na podium

Kolejne zawody na których reprezentacja Opoczna będzie walczyć o medale już w kwietniu. TICO nie zwalnia jednak tempa. W najbliższym czasie tancerzy czeka szereg dodatkowych warsztatów i szkoleń, które w Opocznie poprowadzą gwiazdy programu You Can Dance.

Dodaj komentarz

Zanim napiszesz komentarz, zapoznaj się z Regulaminem korzystania z Portalu.

Komentarze są moderowane. Komentarz pojawi się po zaakceptowaniu go przez moderatora.
Nie będą publikowane komentarze zawierające treści sprzeczne z obowiązującym prawem, treści naruszające prawa osób trzecich, stanowiące materiały informacyjne, reklamowe lub promocyjne oraz zawierające odnośniki do innych stron. Nie będą również akceptowane wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, również w formie skrótu, bądź wykropkowane.

Nie będą publikowane komentarze pisane w całości lub fragmentami wyłącznie dużymi literami. Używanie Caps Locka uznawane jest za krzyk.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za opinie wyrażane przez czytelników w komentarzach.

Kod antyspamowy
Odśwież

Reklama

Przeczytaj również: