Menu
RSS
Wyjątkowy eksponat w opoczyńskim muzeum

Wyjątkowy eksponat w opoczyńskim muzeum

  • Muzeum Regionalne w Opocznie

Wyjątkowy eksponat w opoczyńskim muzeum

Początek roku okazał się bardzo pomyślny dla Muzeum Regionalnego w Opocznie. Dział Historii opoczyńskiego Muzeum wzbogacił się o niezwykle cenny eksponat. Jest nim unikatowy hełm strzelców spadochronowych III Rzeszy, który swój szlak bojowy podczas II wojny światowej zakończył właśnie w regionie opoczyńskim.

Obecnie jest to jeden z cenniejszych i najciekawszych eksponatów Muzeum Regionalnego w Opocznie. Już wkrótce będzie można go oglądać na ekspozycji stałej. Warto dodać, że podobnym eksponatem może pochwalić się niewiele placówek muzealnych w Polsce.

Dodaj komentarz

Zanim napiszesz komentarz, zapoznaj się z Regulaminem korzystania z Portalu.

Komentarze są moderowane. Komentarz pojawi się po zaakceptowaniu go przez moderatora.
Nie będą publikowane komentarze zawierające treści sprzeczne z obowiązującym prawem, treści naruszające prawa osób trzecich, stanowiące materiały informacyjne, reklamowe lub promocyjne oraz zawierające odnośniki do innych stron. Nie będą również akceptowane wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, również w formie skrótu, bądź wykropkowane.

Nie będą publikowane komentarze pisane w całości lub fragmentami wyłącznie dużymi literami. Używanie Caps Locka uznawane jest za krzyk.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za opinie wyrażane przez czytelników w komentarzach.

Kod antyspamowy
Odśwież

Reklama

Przeczytaj również: