Menu
RSS
Szlachetna Paczka dla młodszych i starszych

Szlachetna Paczka dla młodszych i starszych

  • Szlachetna Paczka

Szlachetna Paczka dla młodszych i starszych

Konkurs przedszkolaka „Lubimy Pomagać” i koncert charytatywny zespołu „Cisza Jak Ta”. 

Opoczyńska Drużyna „Szlachetnej Paczki” postanowiła godnie uczcić swoje „urodziny”. Już bowiem po raz 5 w Opocznie (a 17 w Polsce) ruszyła kolejna edycja projektu „Szlachetna Paczka”. W tym celu opoczyńscy wolontariusze zorganizowali dwie atrakcyjne imprezy w nadchodzącym czasie.

W najbliższą środę czyli 22 listopada w Miejskim Domu Kultury w Opocznie, w godzinach od 15.00 – 18.00 odbędzie się konkurs pt. „Lubimy pomagać”. Wydarzenie to promuje ideę wolontariatu, a tytuł nawiązuje do tegorocznego hasła przewodniego „Szlachetnej Paczki” – „Lubię ludzi”.
W tym szlachetnym przedsięwzięciu wezmą udział wszystkie opoczyńskie przedszkola i zerówki. Dzieciaki zaprezentują się zarówno od strony wokalnej, jak i zaskoczą przybyłych gości swoimi umiejętnościami aktorskimi. Podczas imprezy przewidziana jest niespodzianka dla koneserów słodkości – „szlachetne babeczki i ciasteczka”. Dochód ze smakołyków zostanie przeznaczony na jedną z potrzebujących rodzin paczkowych. Zaplanowana jest także loteria z ciekawymi nagrodami. Chodzą słuchy, że nagroda główna to prawdziwy unikat. Wszystkich serdecznie zapraszamy.

Szlachetna Paczka dla młodszych i starszych

Wstęp wolny

 

Drugie wydarzenie przygotowane przez wolontariuszy „Super W”, to koncert charytatywny zespołu „Cisza Jak Ta”. Będzie on miał miejsce w najbliższy piątek tj. 24 listopada o godz. 19.00, również w MDK w Opocznie. Bilety w promocyjnej cenie ( tylko 20 zł. ) już trafiły do sprzedaży. W czasie koncertu możliwa będzie degustacja „szlachetnych babeczek i ciasteczek”. „Ciszacy” komponują poezję śpiewaną – znakomity gatunek muzyczny, skłaniający do refleksji. Ten wyjątkowy i niezwykle oryginalny zespół zaszczyci nas swoją obecnością, choć ich trasa koncertowa jest przepełniona. Liczymy zatem, że sala widowiskowa opoczyńskiego Domu Kultury będzie również pękać w szwach.

Szlachetna Paczka dla młodszych i starszych

Jeśli i Ty chcesz mądrze pomóc, możesz się zrealizować wybierając opoczyńską rodzinę, gdyż Baza Rodzin została już otwarta! Wystarczy odwiedzić stronę www.szlachetnapaczka.pl, wybrać Rodzinę i zmienić czyjś świat na lepsze. Naprawdę warto!

Szlachetni czekają na Ciebie ! Nie obędzie się bez Twojej obecności !! Zabierz ze sobą rodzinę oraz przyjaciół i przygotuj się na porządną dawkę pozytywnej energii.

Serdecznie zapraszamy!

Dodaj komentarz

Zanim napiszesz komentarz, zapoznaj się z Regulaminem korzystania z Portalu.

Komentarze są moderowane. Komentarz pojawi się po zaakceptowaniu go przez moderatora.
Nie będą publikowane komentarze zawierające treści sprzeczne z obowiązującym prawem, treści naruszające prawa osób trzecich, stanowiące materiały informacyjne, reklamowe lub promocyjne oraz zawierające odnośniki do innych stron. Nie będą również akceptowane wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, również w formie skrótu, bądź wykropkowane.

Nie będą publikowane komentarze pisane w całości lub fragmentami wyłącznie dużymi literami. Używanie Caps Locka uznawane jest za krzyk.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za opinie wyrażane przez czytelników w komentarzach.

Kod antyspamowy
Odśwież

Reklama

Przeczytaj również: