Menu
RSS
Biblioteka otrzyma 50 książek dla dzieci

Biblioteka otrzyma 50 książek dla dzieci

  • Miejska Biblioteka Publiczna w Opocznie

Biblioteka otrzyma 50 książek dla dzieci

Zakończyło się głosowanie w ogólnopolskim konkursie „Przerwa na wspólne czytanie”. Opoczyńska biblioteka zajęła 68 miejsce.

Przez cały październik można było oddawać głosy na wybraną bibliotekę, by wesprzeć ją w rywalizacji o cenne nagrody książkowe. Dzięki Państwa zaangażowaniu na Miejską Bibliotekę Publiczną w Opocznie oddano 9749 głosów.

Dało nam to wysoką, 68 lokatę wśród blisko 1000 zgłoszonych do konkursu bibliotek, a co za tym idzie zostaliśmy laureatami nagrody II stopnia. Już wkrótce do naszych zbiorów trafi 50 książek dla dzieci.

Dziękujemy wszystkim, którzy zagłosowali na naszą bibliotekę!

Dodaj komentarz

Zanim napiszesz komentarz, zapoznaj się z Regulaminem korzystania z Portalu.

Komentarze są moderowane. Komentarz pojawi się po zaakceptowaniu go przez moderatora.
Nie będą publikowane komentarze zawierające treści sprzeczne z obowiązującym prawem, treści naruszające prawa osób trzecich, stanowiące materiały informacyjne, reklamowe lub promocyjne oraz zawierające odnośniki do innych stron. Nie będą również akceptowane wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, również w formie skrótu, bądź wykropkowane.

Nie będą publikowane komentarze pisane w całości lub fragmentami wyłącznie dużymi literami. Używanie Caps Locka uznawane jest za krzyk.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za opinie wyrażane przez czytelników w komentarzach.

Kod antyspamowy
Odśwież

Reklama

Przeczytaj również: